Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jest sm tud dijak (no napol študent)

Za svoj rojstni dan sem si kupil motor za 800€

In sedaj sem na servisu nabil 500€ pa bo kot nova.

Še kakšne 200€ za Dunlopke

+

Registracija in zavarovanje

Pa sem ready to race :evilgrin:

če nisi na fax vpisan nisi nč študent

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ima ˝pravi gp˝ spredaj dva diska, s premerom ene 200mm (tko na uč)

:hmm: to pa globoko dvomim!Ker ima RS250 zadnji disk 220 pa je kr večji (tko na uč)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: to pa globoko dvomim!Ker ima RS250 zadnji disk 220 pa je kr večji (tko na uč)

primerjava: gsxr600k6 ima 310mm, tisti derbi 125gp pa koliko??? mislim da so feltne pri obeh 17 colske

GSXR600K6BLK01A.jpg

3969957-lg.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vem,da zgleda mali sam sem mislil,da je vsaj 250 :unsure:

Ata google me pa ne mara in ne najdem odgovora :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok!

Se pravi da prisegate na stari ali novi model?

Če bi bil šele zdaj tolk star bi kupil dobro ali solidno ohranjen star model.Vložil vanj neki dnara,da je vse ok pa samo gasa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil šele zdaj tolk star bi kupil dobro ali solidno ohranjen star model.Vložil vanj neki dnara,da je vse ok pa samo gasa...

Mmmmm tale tvoj odgovor pa mi je več kot samo všeč :naughty: !

Sem tudi sam razmišljal v tej smeri samo sem rabil nekaj spodbude in predvsem sem se hotel prepričat da sem na dobri poti. Sicer imam čas še do konec maja ko bom star 16let in dobim izpit če pa bo katera dobro ohranjena aprilia v odličnem stanju za nizko ceno že kje na raspolago pa jo takoj kupim.

Danes sem jo tudi videl v živo in izgleda še 100-krat lepše kot na slikah... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal še za cagivo mito poglej....osebno bi se zdaj odločeval kot sem se takrat.Potem pa kaj je pač v danem trenutku bilo "boljše" na razpolago.

Prvo sem šel mito gledat,pa je bila :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal še za cagivo mito poglej....osebno bi se zdaj odločeval kot sem se takrat.Potem pa kaj je pač v danem trenutku bilo "boljše" na razpolago.

Prvo sem šel mito gledat,pa je bila :wacko:

ok :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pametno ceno bom jst poleti (tja od junija dalje vrjetno) prodajo RSko... je pa danes nov bat no3, nove gume pridejo pan nova farba (mat črna) cena bi pa bla nekje 1200€ seveda se še spusti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pametno ceno bom jst poleti (tja od junija dalje vrjetno) prodajo RSko... je pa danes nov bat no3, nove gume pridejo pan nova farba (mat črna) cena bi pa bla nekje 1200€ seveda se še spusti :D

To bi me znalo zanimati... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi me znalo zanimati... :evilgrin:

Neki pomojem ne veš. Nisi dolgo v tem poslu zato ti bom jst povedal... tastar letnik, torej letnik 98 in starejše ima že serijsko 23kw... Torej to pomeni da imaš v prometni 23kw vpisanih, kar pomeni da ti pred 18 letom ko imaš A2 (25kw , 0.16kw/kg) tega motorja legalno ne morš vozit ;) Torej ko te prašiči ujamejo si po domač povedan v pizdi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki pomojem ne veš. Nisi dolgo v tem poslu zato ti bom jst povedal... tastar letnik, torej letnik 98 in starejše ima že serijsko 23kw... Torej to pomeni da imaš v prometni 23kw vpisanih, kar pomeni da ti pred 18 letom ko imaš A2 (25kw , 0.16kw/kg) tega motorja legalno ne morš vozit ;) Torej ko te prašiči ujamejo si po domač povedan v pizdi .)

Nisem vedel kateri letnik sploh ima... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel kateri letnik sploh ima... :evilgrin:

97 :evilgrin:

ne vem že v profilu mu piše, pa tud na slikci na avatarju so plastike starga letnika, torej 23kw v prometni

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je 97 letnik v prometni pa je 11kW :naughty: :naughty:

pol pa ok... sicer ne vem čist točn kako enim tole rata, ampak če je pol pa kul :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa ok... sicer ne vem čist točn kako enim tole rata, ampak če je pol pa kul :)

zanimivo je tudi da je na homologaciji 11kW :D tak da možno da je toto ene črna ovčka z orig. 11kW...

se ap nism nikol v to poglablu ker leti pa vredi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi dobil samo ketno za RSko... namreč ketna se je pretegnala8zaradi nemazanja) medtem ko zobniki so še vredi...

Povsod kjer sem iskal pa je možno kupit samo ketnset... jaz pa potrebujem samo ketno... ve kdo kje bi se to doblo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi dobil samo ketno za RSko... namreč ketna se je pretegnala8zaradi nemazanja) medtem ko zobniki so še vredi...

Povsod kjer sem iskal pa je možno kupit samo ketnset... jaz pa potrebujem samo ketno... ve kdo kje bi se to doblo?

Razlika v ceni med samo ketno in ketnsetom je taka da se ti pomojem bolj splača ketnset vzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi dobil samo ketno za RSko... namreč ketna se je pretegnala8zaradi nemazanja) medtem ko zobniki so še vredi...

Povsod kjer sem iskal pa je možno kupit samo ketnset... jaz pa potrebujem samo ketno... ve kdo kje bi se to doblo?

Langus :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kje bi dobil samo ketno za RSko... namreč ketna se je pretegnala8zaradi nemazanja) medtem ko zobniki so še vredi...

Povsod kjer sem iskal pa je možno kupit samo ketnset... jaz pa potrebujem samo ketno... ve kdo kje bi se to doblo?

Če boš menjal samo ketno ti bo potem najbrž spet uničilo ketno ali pa zobnike ker so se zobniki vseeno malo deformirali po stari ketni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se kr odloču da bom set uzeu...

zanima pa me samo kaka je razlika med O-ring in X-ring... Nemreč v lojzu majo O-ring ravno v akciji za 60€ medtem ko X-ring je nekaj čez 100€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!