Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ribanje :D

:krneki: kok te pa pride približno če ti zariba? vem da je blo že omenjeno in sm že vidu sam zgleda nism bil čist prisebn ko sem bral ker ne vem več :D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: kok te pa pride približno če ti zariba? vem da je blo že omenjeno in sm že vidu sam zgleda nism bil čist prisebn ko sem bral ker ne vem več :D:P

Ehm ... bat+ 120, cilinder 350-450, dihtunge 20, ojnica 130 ... to je to :) PRIBLIZNO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ... bat+ 120, cilinder 350-450, dihtunge 20, ojnica 130 ... to je to :) PRIBLIZNO!

to če veš ki kupit. Drugače pa še par % prištej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm ... bat+ 120, cilinder 350-450, dihtunge 20, ojnica 130 ... to je to :) PRIBLIZNO!

cilinder je v slo na autocommerce 700€ :D

ebay....pa dobiš cel komplet za 400€ razen ojnice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilinder je v slo na autocommerce 700€ :D

ebay....pa dobiš cel komplet za 400€ razen ojnice

Pa te so zmesani. cilinder za Hondo CR 250, ki je 2× vecji in 2× boljsi in 2× lepsi in 2×vzdrzljivejsi in 2×Honda pride 560€.

xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa te so zmesani. cilinder za Hondo CR 250, ki je 2× vecji in 2× boljsi in 2× lepsi in 2×vzdrzljivejsi in 2×Honda pride 560€.

xD

to je pač aprilia.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na forumu(že dolgo vas spremljam in morem vam povedati da ste 1A) :worship:

No da povem moje težave: Kupil sem Aprilio RS 125 (rabljena-novi model) prvih 500km je šlo vse normalno, odlično,...

Sedaj pa ko se vozim včasih sama od sebe ugasne(ko grem ven iz ovinka), kot da bi motor zalilo potem pa morem dat svečko ven, jo spucat pa gre naprej,... Pa včasih motor noče vžgat.

Ve kdo mogoče kaj bi blo narobe? Motor sem ves razdro (pogledo luft filter zgleda da ni nič narobe) ma pa motor blokade ven in rave ventil,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na forumu(že dolgo vas spremljam in morem vam povedati da ste 1A) :worship:

No da povem moje težave: Kupil sem Aprilio RS 125 (rabljena-novi model) prvih 500km je šlo vse normalno, odlično,...

Sedaj pa ko se vozim včasih sama od sebe ugasne(ko grem ven iz ovinka), kot da bi motor zalilo potem pa morem dat svečko ven, jo spucat pa gre naprej,... Pa včasih motor noče vžgat.

Ve kdo mogoče kaj bi blo narobe? Motor sem ves razdro (pogledo luft filter zgleda da ni nič narobe) ma pa motor blokade ven in rave ventil,...

Hm ... to si kupil tisto iz (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)a? Das kaksno fotko gor?

Ehm ... verjetno so nastavitve al stantgas al pa vplinjac narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja možno, sam mi je to moteče, da morem potem svečko odšraufat pa spucat, pa četudi se to zgodi zelo poredko,...

Tak, da me zanima če je treba zaj to na servis pelat? Al lahk kaj sam doma ustvarjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk je slabo naštelan fergi, lohk pa tud da se ti paca fergi, sam to tadrugo je bolj malo verjetno... Preveri tudi pipce za bencin, cevke (če so dobr gor dane), mislm pa da svečka neke fore tle ne bo špilala :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem na forumu(že dolgo vas spremljam in morem vam povedati da ste 1A) :worship:

No da povem moje težave: Kupil sem Aprilio RS 125 (rabljena-novi model) prvih 500km je šlo vse normalno, odlično,...

Sedaj pa ko se vozim včasih sama od sebe ugasne(ko grem ven iz ovinka), kot da bi motor zalilo potem pa morem dat svečko ven, jo spucat pa gre naprej,... Pa včasih motor noče vžgat.

Ve kdo mogoče kaj bi blo narobe? Motor sem ves razdro (pogledo luft filter zgleda da ni nič narobe) ma pa motor blokade ven in rave ventil,...

probaj menjat svečko. pa potem poročaj. Da bi fergazer bil dvomim ker bi ga ti moralo pred tem ko crkne vsaj malo morit. padaj eno slikico od motorja gor. Mogoče nam je že znani od prej:)

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj menjat svečko. pa potem poročaj. Da bi fergazer bil dvomim ker bi ga ti moralo pred tem ko crkne vsaj malo morit. padaj eno slikico od motorja gor. Mogoče nam je že znani od prej:)

Prejsnji lastnik je zdaj kupil RS 125 2009 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem še malo poizkušal ugotovil sem, da ko je motor mrzel takoj vžge in je normalno vozen čez nekaj časa pa kr sam ugasne, (greš iz ovinka, držiš gas - motor se pa obnaša tako kod bi mu zmankalo goriva) in avtomatsko vgasne,... Potem nimaš šanse da ga vžgeš na potisk ali prek vžiga.

Bi bla mogoče kriva svečka?

Ter katera bi bila najboljša?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem še malo poizkušal ugotovil sem, da ko je motor mrzel takoj vžge in je normalno vozen čez nekaj časa pa kr sam ugasne, (greš iz ovinka, držiš gas - motor se pa obnaša tako kod bi mu zmankalo goriva) in avtomatsko vgasne,... Potem nimaš šanse da ga vžgeš na potisk ali prek vžiga.

Bi bla mogoče kriva svečka?

Ter katera bi bila najboljša?

Kupi novo pa nebo problema. Sicer pa jst na Husqvarni in Hondi furam NGK BR-9-EG. Morala bi bit dobra ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No danes sem še malo poizkušal ugotovil sem, da ko je motor mrzel takoj vžge in je normalno vozen čez nekaj časa pa kr sam ugasne, (greš iz ovinka, držiš gas - motor se pa obnaša tako kod bi mu zmankalo goriva) in avtomatsko vgasne,... Potem nimaš šanse da ga vžgeš na potisk ali prek vžiga.

Bi bla mogoče kriva svečka?

Ter katera bi bila najboljša?

ngk 10 če maš odblokirano 9ko pa če je zablokiran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk je slabo naštelan fergi, lohk pa tud da se ti paca fergi, sam to tadrugo je bolj malo verjetno... Preveri tudi pipce za bencin, cevke (če so dobr gor dane), mislm pa da svečka neke fore tle ne bo špilala :)

probaj menjat svečko. pa potem poročaj. Da bi fergazer bil dvomim ker bi ga ti moralo pred tem ko crkne vsaj malo morit.

Pa kako si sploh upaš oporekat magistru aprilije rs 125 :lol1: sigurno ima on prav :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako si sploh upaš oporekat magistru aprilije rs 125 :lol1: sigurno ima on prav :whistle:

Zato ker nekoč je on, mene vse spraševal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehm Honda ima 43 konjev in Husqvarna nekje 30 pa imasta obe 9ko ;)

si probal kdaj dat 10ko noter meni je rska od 155 naprej dosti lepše nabirala do 175 kot pa z 9ko. jaz sem poleti mel 10ko ko je bilo pa bolj mrzlo pa 9ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si probal kdaj dat 10ko noter meni je rska od 155 naprej dosti lepše nabirala do 175 kot pa z 9ko. jaz sem poleti mel 10ko ko je bilo pa bolj mrzlo pa 9ko

Torej bomo sprobali. Prejsnjo mi je vtrgalo pa je bila generalna xD, tak da ce bo spet ti krijes stroske ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo js mam spet eno vprašanje :P

Pač ko kopuješ motor morš met kr srečo da je ohranjen pa tk oz. ne morš vedet ka je lastnik delau z motorju in lahka ti reče..ja bat pa vse je blo zamenjano, vse dela ok..pač v takem smislu..lahka se zlo zajebaš z nakupom.

In pol js študiram :P a se nebi bol splačalo kupit eno zaribano aprilio za kakih 600-700€ pa nardiš generalno (700€) pa je kotda bi kupil motor za 1400€ z tem da veš da nebo kr tk kj narobe ker si sam vse zamenjal in se po eni strani ne morš zajeba* z nakupom...

Ka prajte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!