Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ne verjamm da boš dobu "celo " aprilio za 700€

pa tud probat sprobat je ne morš, pa je lohk še miljon stvari zjebanih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamm da boš dobu "celo " aprilio za 700€

pa tud probat sprobat je ne morš, pa je lohk še miljon stvari zjebanih...

no sj ubistvi nimaš ti zaston status ''legenda'' hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne verjamm da boš dobu "celo " aprilio za 700€

pa tud probat sprobat je ne morš, pa je lohk še miljon stvari zjebanih...

Pa sej če bi bla za tako ceno vozna da bi se z njo zapelu in pregledu še ostale stvari, ki se ne tičejo mašine... Pol pa sam generalko pa bi blo pomoje res uredu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej bomo sprobali. Prejsnjo mi je vtrgalo pa je bila generalna xD, tak da ce bo spet ti krijes stroske ;)

lahko ti super bosno vtrga prav tako ngk 10ko. Jaz bi šau firmo ko svečke dela tožit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevema je blo to že omenjeno vendar sem 100% da je že blo :unsure: ampak brat slabih 900strani ni kr tk..pač je tako kratko vprašanje in tut odg. tk da upam da ni kj narobe če še 1x vprašam :D

A se da tut tanova aprilia tk sfrizirat ko tastara? npr. tastara gre 180km/h...kk je pa s tanovo?

P.S. z ''tanovo'' mislim na aprilia_rs_125_1.jpg

z ''tastaro'' pa aprilia_rs125.jpg

Popravljeno . Popravil ARMANY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 tezko verjamem da gre tastara in tanova :P

samo ja ... se jo da enako sfrizirat :P ali pa podobno :D ni take razlike oz. mogoce je sploh ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 tezko verjamem da gre tastara in tanova :P

samo ja ... se jo da enako sfrizirat :P ali pa podobno :D ni take razlike oz. mogoce je sploh ni.

hvala ti budacki..od tebe se da zvedet veliko pametnega za razliko od nekaterih ki samo nabijajo..čim več takih k si ti :worship: :worship:

P.S. sm mislu da bi šla 180 ampak če ne gre pa vzemmo to kot primer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo ja ... se jo da enako sfrizirat :P ali pa podobno :D ni take razlike oz. mogoce je sploh ni.

Jaz pa nekak dvomim v to! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej nevema je blo to že omenjeno vendar sem 100% da je že blo :unsure: ampak brat slabih 900strani ni kr tk..pač je tako kratko vprašanje in tut odg. tk da upam da ni kj narobe če še 1x vprašam :D

A se da tut tanova aprilia tk sfrizirat ko tastara? npr. tastara gre 180km/h...kk je pa s tanovo?

P.S. z ''tanovo'' mislim na aprilia_rs_125_1.jpg

z ''tastaro'' pa aprilia_rs125.jpg

Malo da te popravim, tudi nova oblika letnik 2006 ima isto mašino kot letniki 99 in naprej. potem 07+ pa imajo drugi način blokiranja, ker se je starega dalo z lahkoto odblokirat :)

na 170 se da spravit vse. Kaj več pa čist odvisno koliko denarja vložiš v njo. Vendar nad 180km/h boš težko prišel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam razlike v obliki med 2006 in 2007+ pa tk ni..vsaj stric google mi je to zaupal... :unsure:

Pravilno ti je zaupal. Razlika je samo v CDI enoti (torej na starejsi modelih si samo iz izpuha izbil blokado, ce se ne motim, na novejsih pa je blokada tudi na elektroniki ) Nekako tako.

Masina pa je se vedno rotax 122, tako, da ne vidim razloga zakaj se nebi dala enako nafrizirat :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahka se zlo zajebaš z nakupom.

In pol js študiram :P a se nebi bol splačalo kupit eno zaribano aprilio za kakih 600-700€ pa nardiš generalno (700€) pa je kotda bi kupil motor za 1400€ Ka prajte?

To sm jest naredu. :krneki: Sam ni bila zaribana. Bat je bil menjan pred 5000Km. Le kakšne 4minute si moral verglat, da si se sploh peljal :unsure:

(dve leti je stala pri enmu chubbyu v garaži) in posledično mela fergazar zapacan kakor golaž omaka :alien1:

No, kupu sm jo za 800.

Mal zrd tega k keša nimam. Mal zrd tega k sm navajn stare gare met v garaži :rolleyes:

No skratka, 800+500servis= 1300€ pa je k nova :naughty:

+gume

+olje

+čevli

+kombinezon

+rokavice

+čelada

+registracija

+Zavarovanje

______________________

Vsak kup tako kakor njemu najbl sede. Un ki je povn doma, bo kupu novejši letnik. Tist k si pa motor kup za cnej in z svojga dnara ma pa vrjetn večji užitk se pelat kukr tist k so mu eni "posodil".

Zdei pa čim prej motor kup!

Kar kol boš nabavu bomo zadovolni. Najslabi pa spraševat nevem kok postov: kerga pa unga... zkaj pa un pa tatret,....

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi da bol bom sprašval bol lahko se bom pol odloču... :whistle: ..čeprav tisto bo pol največ...ker bo takrat na voljo pa kk mi bo ko se bom na določen motor usedu pa pelau...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vprašanje za vse aprilijaše.. zakaj mi motor od 2ge do 6prestave vleče samo do 9k obratov...pri 8 mi odpra RAVEta..potem vlece pojtem ga pa kar zmanjka...tega mi pa nedela v leru ter 1 prestavi kjer se lepo navije do 12 k obratu...ali je mono da je ploscica od raveta narobe notr dana?...slaba svečka?....za naštelat frgazer?

LP...pa kj pamtnga mi napište pliss :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vprašanje za vse aprilijaše.. zakaj mi motor od 2ge do 6prestave vleče samo do 9k obratov...pri 8 mi odpra RAVEta..potem vlece pojtem ga pa kar zmanjka...tega mi pa nedela v leru ter 1 prestavi kjer se lepo navije do 12 k obratu...ali je mono da je ploscica od raveta narobe notr dana?...slaba svečka?....za naštelat frgazer?

LP...pa kj pamtnga mi napište pliss :D

....svečka nebi smela bit ker tej se ti tut v leru pa v prvi nebi navila do 12k obratou....

...glede rave ventila pomojem tut ni problem (vrži ga vn pa meni ploščico prodaj :D )...

...vrjetno bo fergazer...maloo se poigraj z njim pa boš vidu če bo bolš...

...pa kolkr vem maš ti mašino po generalni a ne???pa ga že navijaš na 12k obratou???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....svečka nebi smela bit ker tej se ti tut v leru pa v prvi nebi navila do 12k obratou....

...glede rave ventila pomojem tut ni problem (vrži ga vn pa meni ploščico prodaj :D )...

...vrjetno bo fergazer...maloo se poigraj z njim pa boš vidu če bo bolš...

...pa kolkr vem maš ti mašino po generalni a ne???pa ga že navijaš na 12k obratou???

ja reku prvih 100 km ne vec kt 7k poj apa lepo pocas zmeri vec...am keri sraufki pa so za stelat....pa za auspuh nj mi en pove kk ga prezagas pa vn poberes iz resonance ce kdo ve

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja reku prvih 100 km ne vec kt 7k poj apa lepo pocas zmeri vec...am keri sraufki pa so za stelat....pa za auspuh nj mi en pove kk ga prezagas pa vn poberes iz resonance ce kdo ve

LP

aja si že tolk kmjev nabil...drugače vsaj prvih 500km naj nebi blo priporočljivo obratov nabiljat v višave oz. v rdečo polje...

glede resonance...če bi mi rekel teden prej bi ti točno na svojen slikal pa poslal kje se odreže in ven pobere...če najdem kakšno pametno sliko ti bom kar tam označil ;) al pa če ma ker drug forumaš hranjeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja si že tolk kmjev nabil...drugače vsaj prvih 500km naj nebi blo priporočljivo obratov nabiljat v višave oz. v rdečo polje...

glede resonance...če bi mi rekel teden prej bi ti točno na svojen slikal pa poslal kje se odreže in ven pobere...če najdem kakšno pametno sliko ti bom kar tam označil ;) al pa če ma ker drug forumaš hranjeno

a mi lohk sam ozaničiš kje si razeal..pa kaj si vn pobral..pa kera sta una2 šraufka na fergiju za štelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem js zarezal :winkiss: je že blo :D bom ti zaznačo kje je samo morem prej najt kakšno fotko

za fergi je pa en šravfek na desni strani...pa z iglo se lahko poskusiš malo premaknit...mogoče ne dobi dovolj bencina in ni moči da se bi zavrtel do 12k ali pa nimaš pravega razmerja med bencino in zraku...pomojem bo neki od tega...naj pa še ostali povejo svoje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem js zarezal :winkiss: je že blo :D bom ti zaznačo kje je samo morem prej najt kakšno fotko

za fergi je pa en šravfek na desni strani...pa z iglo se lahko poskusiš malo premaknit...mogoče ne dobi dovolj bencina in ni moči da se bi zavrtel do 12k ali pa nimaš pravega razmerja med bencino in zraku...pomojem bo neki od tega...naj pa še ostali povejo svoje mnenje

no dj mal poiš če se ti da sevede..:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak kup tako kakor njemu najbl sede. Un ki je povn doma, bo kupu novejši letnik. Tist k si pa motor kup za cnej in z svojga dnara ma pa vrjetn večji užitk se pelat kukr tist k so mu eni "posodil".

Zdei pa čim prej motor kup!

Kar kol boš nabavu bomo zadovolni. Najslabi pa spraševat nevem kok postov: kerga pa unga... zkaj pa un pa tatret,....

res je.. js sm recimo tut brez keša, in sm zato uzeu motor na leasing :D 3-leta ga bom plačvov, ampak jebiga, moj je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak kup tako kakor njemu najbl sede. Un ki je povn doma, bo kupu novejši letnik. Tist k si pa motor kup za cnej in z svojga dnara ma pa vrjetn večji užitk se pelat kukr tist k so mu eni "posodil".

Zdei pa čim prej motor kup!

Kar kol boš nabavu bomo zadovolni. Najslabi pa spraševat nevem kok postov: kerga pa unga... zkaj pa un pa tatret,....

Al pa da maš mogoče tut prav :D

Sj ubistvu je res da več sprašuješ slabš je, ker se že za en motor odločiš in pol vidiš kok eni kritizirajo in si že v dvomih..sam ubistvu če z motorju delaš tk ko je treba ti noben nebo delal težav...tk da brejker nisi ti po juhi priplaval :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa za auspuh nj mi en pove kk ga prezagas pa vn poberes iz resonance ce kdo ve

Tm zažagaš kjer so ti pokazal. Šajba naj bo čim ožja...

ko boš odpru, boš vidu, da je not en "žepek" ki ti muri. Unga se znebiš in zašvasaš nazaj.

Bom najdu en link kjer je to en udejanjil v slikah... bom poiskal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!