Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

seveda se ta merjenja razlikujejo od onih v tehničnih podatkih... ker ponavadi so podatki proizvajalcev v moči na gredi ;) tu pa je moč na zadnjem kolesu ki pa ni ravno enaka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda se ta merjenja razlikujejo od onih v tehničnih podatkih... ker ponavadi so podatki proizvajalcev v moči na gredi ;) tu pa je moč na zadnjem kolesu ki pa ni ravno enaka ;)

To tak al tak.Govorima o popolnoma istem motorju.In mu enkrat pokaže 144konjev,drugič pa 160konjev.odvisno od ostalih parametrov,ki se jih nastavlja.Tako,da ti rezultati so zelo relativni,so pa,če pustiš enake ostale parametre zelo lep prikazatelj napredka na mašini!

@lux jz ne,ker ga ne gledam.Sem gledal takrat,ko je bil brejker pa se mi ni zdelo neki,kar bi jaz gledal.Pa še glih o big bang agregatu...Govorim-pišem kar sem videl na lastne oči!Sicer pa sva si tud z no name dost tipkala na P.M.

Pa tud na drugih moto forumih po svetu....vendar tam je po večini že vse napisano in si lahko samo lepo prebereš :OK:

Zakaj a je kaj o tem-a je vredno ogleda?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tak al tak.Govorima o popolnoma istem motorju.In mu enkrat pokaže 144konjev,drugič pa 160konjev.odvisno od ostalih parametrov,ki se jih nastavlja.Tako,da ti rezultati so zelo relativni,so pa,če pustiš enake ostale parametre zelo lep prikazatelj napredka na mašini!

@lux jz ne,ker ga ne gledam.Sem gledal takrat,ko je bil brejker pa se mi ni zdelo neki,kar bi jaz gledal.Pa še glih o big bang agregatu...Govorim-pišem kar sem videl na lastne oči!Sicer pa sva si tud z no name dost tipkala na P.M.

Pa tud na drugih moto forumih po svetu....vendar tam je po večini že vse napisano in si lahko samo lepo prebereš :OK:

Zakaj a je kaj o tem-a je vredno ogleda?

seveda so odstopanja samo pr 125 se mi zdi da bi blo zelo malo... mogoče konj ali dva... če gledamo procentualno razliko zgronjega primera ko si ga napiso :D :D hočem samo povedat da po 12. letih (če gledamo RS125) pomojem tudi par konju pocrka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D:D hočem samo povedat da po 12. letih (če gledamo RS125) pomojem tudi par konju pocrka :D

Ja novejši letniki so preformance zamenjal za "lepotne popravke" lipicance :alien1:

_Sorry Matic :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda so odstopanja samo pr 125 se mi zdi da bi blo zelo malo... mogoče konj ali dva... če gledamo procentualno razliko zgronjega primera ko si ga napiso :D :D hočem samo povedat da po 12. letih (če gledamo RS125) pomojem tudi par konju pocrka :D

Verjetno res!Čeprav je bilo pa narejeih že koliko generalk.In po generalki bi naj imel motor enako konjev kot nov :hmm:

Vsaj moj je šel po vsaki kot bi bil nov!Je pa res,da je bil skupno star 2leti in ne 12 :unsure:

V vsakem motorju,ki sem ga videl na testu ali v živo ali v kakšni oddaji je mašina imel po določenih kilometrih manj konjev.Je pa res,da je @RVT zadnjič glih napisal,da so se konji po ulavfavanju motorja povečali (4T). :naughty:

No recimo zanimivo bi blo zdaj konje it zmerit in potem po generalki :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mene to tud ful zanima...

Matex jo je na dyno pelu_razmišlam da bi jo jest tud.

A kdo ve kok to pride in kje?

nevem če je bila matexova na dynotu.. pumoje je bla od flejma.. spains no.1 replika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dynotu je bla od flama, bla je pri akrapoviču, samo tja taki kot si ti brejker ne morejo ;)

sploh pa ti povem da bolš da je ne daš, ker boš razočaran... on je mel 27HP pa je meu tako porihtano da je lo kr joj

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti podatki so narobe napisani. Nobena aprilija ni mela 34 konjev, edino česterfild.Ki pa je mela drugačne kanale, ter 6mm večji fergazer...2006 letnik ma max. 30 konjev z đanelijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti podatki so narobe napisani. Nobena aprilija ni mela 34 konjev, edino česterfild.Ki pa je mela drugačne kanale, ter 6mm večji fergazer...2006 letnik ma max. 30 konjev z đanelijem...

tud česterfildka jih nima, upam stavt...

flame je menjov neke lamele, mel je 34 fergi, jolly moto, pa je blo 27 konjev...

mislm da ni 125ke aprilie ki bi mela 34 konjev ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti podatki so narobe napisani. Nobena aprilija ni mela 34 konjev, edino česterfild.Ki pa je mela drugačne kanale, ter 6mm večji fergazer...2006 letnik ma max. 30 konjev z đanelijem...

Sem že napisal,da je imela moja vse enako pa ni bila chesterfield!Poglej malo zadnje 3 strani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud česterfildka jih nima, upam stavt...

flame je menjov neke lamele, mel je 34 fergi, jolly moto, pa je blo 27 konjev...

mislm da ni 125ke aprilie ki bi mela 34 konjev ;)

No jz pa stavo takoj sprejmem,ker tovarniški podatek je tak in to je edino pomembno!Po prometni ima 25,6 kw in to je to.

Tud v moji prometni je pisalo!Za tzr125 l.95 pa mi je pisalo 22kw,pa je šla ful manj!

Ti si pa ko stara pokvarjena kaseta!V tej temi pišeš eno in isto že ne vem kolikokrat!

Jz res ne razumem a si nepismen?Al ti spomin za določene stvari peša??

Za avto tud ne rečemo kolk konjev ima kako drugače kot to kar piše v prometni,tud za težje motorje enako!

Samo ti vedno neki kompliciraš,ko kdo reče za Rs 34konjev.Al misliš,da je to tak dirkalnik,da bi moral biti edini serijski motor za katerega bi morali biti podani podatki za konje na kolesu????????????????????''

Eno so konji,ki jih navede tovarna.Eno so realni konji na gredi,spet popolnoma tretjo pa konji na kolesu!Spet četrto pa s kakšnimi parametri so bili merjeni!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej tako da se nebomo kregal kera gre bolj. evo za primerjavo bom uzel letnike 1997 in 2007.

v obeh sta motorja rotax 122, 28ferg,......... samo novejše bolj zablokerane (cdi,dize,........)

ko odblokeraš tanova gre isto kot tastara. več o tem lahko povejo k0ci, roky...............

smo šla mav derkat s prjatlm k ma 97rossi replika, pa ga naščijem. pa smo oba na polnu tiščala. (on ma mal zgojenu pa vrjetnu negre) drgač grejo pa nikje istu.

sicer pa če mene uprašate tastara rs-ka zgleda da gre več, k bolj števci lažejo k so zjahani :P:P:P joke

zdej me pa še neki zanima kolk mate zobov na zadnem zobniku? jst jih mam 40 :whistle:

Popravljeno . Popravil mfink
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bila l.95 in po spominu je imela 34 uplinjač

ja tisto so ble ene boljših raket. orginal izkoriščene do kraja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tisto so ble ene boljših raket. orginal izkoriščene do kraja

Zato pa so tolk ribale(ali smo jih res imeli sami "norci")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blabla .... bla bla

Samo ti vedno neki kompliciraš,ko kdo reče za Rs 34konjev. blablabla

Zato ker jih nima ... nikoli :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato ker jih nima ... nikoli :)

bravo jerry vecni borc za resnico :worship: :worship: :worship: :worship:

mormo se kej dubit k bom meu kawla je tko?

fantje jst bi z novo ketno prsu na 28km na kolesu... moja je mela 15k prevozenih..

meu pa sm ja 34ko u nulo nastelano pa jollymoto corsa pa lalala kar se skor da na original cly (sam se glavo bi lahk menu kar pa bi dal mogoc konj, dva)

drugo ti je ce das kit gor kar pa riiiiba..

NIKOLI NIKDAR ni mela nobena rs 125 z original cly vec kot 30kmna kolesu

ZAPOMNTE SI TO!!!! je tko jerry? je tko!

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa če bi se vi nehali kregat?, đeri pa flejm navajata konje na kolesu

ostali pa vrjetno na gredi, tak da razčistite te pojme enkrat....

@flame, kolko % pa je bilo izgube oz. kolk je blo na gredi konjev..

Popravljeno . Popravil kukec1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna pa je razlika med aprilia rs pa aprilia rs cup?

samo v barvi ali je v moči tudi kakšna razlika?

Ce te prav razumem, gre za dirkasko verzijo RSke. Razlika v moci je ZELO velika! Pa tudi v barvah xD ( aja pa CUP ni za na cesto, tako da ima poliestre gor). Nekje sm zasledu da z predelavo ima 43.3 konje :D

Aha sm ze najdu na mobiletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!