Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Pomojem misli on Spains n1. Pomojem je razlika samo v barvah malo, ampak res malo pa v dizajnu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem misli on Spains n1. Pomojem je razlika samo v barvah malo, ampak res malo pa v dizajnu.

CUP ni enako Replica. To je fajn velika razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti je bil na Grobniku en italijan z cup.Po spominu je imela obratomer polepljen do 5500 in zasukanega,da se je boljše videlo,Kazal pa je do mislim 20.000rpm.Števca ni bilo.Vžgal jo je na "valer" potem pa skozi "drkal"gas,da je lavfala in to tak,da se je cajger skozi videl-se pravi nad 5500,dokler se ni voznik gor zbasal in šel na progo.Je pa tista dirka na Hapeningu ful zanimiva glih zaradi te aprilije in predelane husky SMR.Ta dva sta se skozi žgala skozi ovinke po ravnini pa aprilija naprej. Bom pogledal,če je kje še kakšna fotka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tut maš skos neke probleme...

a ti je crknu??? :) a še kaže npr. do 4k obratov itd.

ker lahko da mu tudi elektrika nagaja oz. ponavadi če maš preslab akumulator nekažejo pravilo oz. sploh ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti tut maš skos neke probleme...

a ti je crknu??? :) a še kaže npr. do 4k obratov itd.

ker lahko da mu tudi elektrika nagaja oz. ponavadi če maš preslab akumulator nekažejo pravilo oz. sploh ne

am nene ni mi crknu enmu kolegu je pa nc mu ne kaze....djte fantje pogledat mal ce vam kje lezi kj po garazah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm imam problem. Ko motor uzgem in dam v 1vo se kar zacne premikati naprej. Sklopka sploh ne prime do konca. Zajla je zategnjena do konca. Rekli so mi da so lamele za zamenjat. Ali je to res? Kolko pridejo nove? A jih je tezko zamenjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm imam problem. Ko motor uzgem in dam v 1vo se kar zacne premikati naprej. Sklopka sploh ne prime do konca. Zajla je zategnjena do konca. Rekli so mi da so lamele za zamenjat. Ali je to res? Kolko pridejo nove? A jih je tezko zamenjat?

Ne kupuj lamel takoj, najprej nastavi kuplongo spodaj pri lamelah (poglavje 2-27 v service manualu), če pa še to ne pomaga, pol pa lamele zamenjaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenja nej jih če ma zajlo do konca našponano...

s tistim da pri kuplungi zajlo štela bo zadevo porihtu za par 100km

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zamenja nej jih če ma zajlo do konca našponano...

s tistim da pri kuplungi zajlo štela bo zadevo porihtu za par 100km

Ja jaz sem nabavo nove lamele, hotel zamenjat, pa sem bolj ko ne samo za probo še prej spodaj zajlo naštelal. Potem sem vozil motor še dobrih 5k km preden sem ga prodal brez problema.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tud ko sem mel zajlo do konca našponano, kupil lamele, vendar se je izkazalo da mi je šel ležaj na potisni plošči, tko da prvo mal podri pa poglej kaj je narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi probu spodi naštimat sam nimam navodil ane:D Ne res je nerodno ker morm k se ustavm na semaforju drzat gas pa bremzo pa kumi spelm:D Mau povejte kje je ta kuplunga. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi probu spodi naštimat sam nimam navodil ane:D Ne res je nerodno ker morm k se ustavm na semaforju drzat gas pa bremzo pa kumi spelm:D Mau povejte kje je ta kuplunga. Hvala

na levi strani na sredin bloka je en tak velik šravf (tm sm jst hotu fergi štelat), tist se neki pol vrti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm prsou do tega kar je narisan zdej pa s kerim orodjem pridm zravn. Ze eno mejhno gedoro al kaj? Zto k s šraufncigrjm nism mogu tistga obrnt ni blo šanse. In pol z gedoro obrnm in bi mogl it tist navzdol tm kjer zajla pride?

Popravljeno . Popravil -baSe-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi to tkole naredu;

vzameš kluč da zadevo odtegneš (šestrobi vijak) (6), pol pa vzameš šravfncigr in tist šravf notr zateguješ (7)... bolj ko ga zateguješ krajša bo zajla... ko bo sklopka dovolj trda, s klučom zategneš vse skupaj in to je to... fora je da je vbistvu šravf ki zateguje zajlo zategnen z tistim šestrobnim šravfom :) enga odtegneš da lohk druzga zategneš :)

upam da razumeš, kar se orodja tiče boš pa mogu improvizirat... se da vrjem

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql a slucajn veste kaksn je ta kluč za tist odvit k nimam skor nc od orodja doma in si sposodm mislm da je ene 9mm sam ce slucajn kdo ve. Pa ce je gedora uredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ql a slucajn veste kaksn je ta kluč za tist odvit k nimam skor nc od orodja doma in si sposodm mislm da je ene 9mm sam ce slucajn kdo ve. Pa ce je gedora uredu.

mislm da bo bolš kluč kot gedora, zato ker zarad držala ne boš mogu s šravfncigrom zravn pridt, pa mogoče da morš ta vijak tud s klučom držat da se ne premika ko boš s šravfncigrom zategoval... Kar se pa velikosti tiče pa lohk zmerš s šublerjem :) , pa ne pozab tistga knofa gor na balanci do konca notr navit, kot je lux reku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav en kluc k ma lukno usred da bom lahko še šraufu umes:D hvala za pomoc sporocim ce bo uspelo. Morm nekje kupt to da ma lukno usred ker z navadnim klucem zravn ne pridm. A kdo ve kok velk da ga grem kupt?

Popravljeno . Popravil -baSe-
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav en kluc k ma lukno usred da bom lahko še šraufu umes:D hvala za pomoc sporocim ce bo uspelo. Morm nekje kupt to da ma lukno usred ker z navadnim klucem zravn ne pridm. A kdo ve kok velk da ga grem kupt?

Ta ključ je med orodjem pod zicom pri vseh RSkah, če nimaš več tistega orodja reči nekomu, ki ima RSko, naj ti posodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!