Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kaj pravite na to aprilio, se splača kupit za ta denar, generalka je narejena torej bi to nekaj časa moglo it.. ali se motim??

WWW AVTO NET/_MOTO/ad.asp?ID=2779267

js ti pol jeseni prodam svojo :D 100% zamenjan bat in nov celinder! pa še vlko robe tk da motor glede mašine je zdej top...

mam tut račune: zavorne, olja, akumulator itd...

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ključ je med orodjem pod zicom pri vseh RSkah, če nimaš več tistega orodja reči nekomu, ki ima RSko, naj ti posodi...

Nepoznam nikogar ki jo ima. Slucajno ves kje ga da kupit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ti pol jeseni prodam svojo :D 100% zamenjan bat in nov celinder! pa še vlko robe tk da motor glede mašine je zdej top...

mam tut račune: zavorne, olja, akumulator itd...

Letnik? Sam sem pa slišal, da se ti skozi kvari hh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letnik? Sam sem pa slišal, da se ti skozi kvari hh :)

letnik 2000/2001 ...

kera aprilia se ne kvari???

vsaka se kvari ... vsaka se popravi ... je pa vprašanje kk je popravljena po domače al vredo :) tk ko zdej mašinca lavfa :worship: užiga tk ko da bi bil nov motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-10875-1240956455_thumb.jpg

pizda da se mi da ane :D

:OK:

Edino pravilno.

kaj pravite na to aprilio, se splača kupit za ta denar, generalka je narejena torej bi to nekaj časa moglo it.. ali se motim??

WWW AVTO NET/_MOTO/ad.asp?ID=2779267

Če ga kupiš za 1500€ bi bila cena poštena.

1600+€ je pa za 99letnik preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ma '06+ aprilia kakšen majhn predalček alpa za čelado not dat?

kolko sem na hitro uspel pogledat mi ni nč v oko padlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpreš voznikov sedež in spodaj je dovolj velik prostor za čelado notr dat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če ma '06+ aprilia kakšen majhn predalček alpa za čelado not dat?

kolko sem na hitro uspel pogledat mi ni nč v oko padlo.

hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pa če bo kdo čist slučajno imel fotoaparat v roki ko bo odpiral ta predalček bi ga prosu da ga fotkne : )) pa to za one talepe '06 +aprilije sprašujem( v primeru da kufr ni isti)

bo dobu čokoladnega parkla ko ga srečam

lp

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

underseat_blog.jpg

to je to ... pride za čelado pa še mal placa... .)

sam ta je tastar model, je pa isto pr novi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ... torej Aprilija letnik 06. Vem da je bilo verjetno 5× ze napisano vendar zakaj se ne odpira ventil? Mislim ventil je konstantno odprt in motor negre na obrate. Pri 5kRPM se enostavno ustavi :) in ga moras potem s sklopko poterat nad te obrate, potem pa lepo deluje.

Sem mislo, da je ventil do konca odprt pa zdaj niti sam nevem kaj bi lahko bilo. :D

Bo treba lih plastike snet pa to vse pogledat ali kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa je še bol hudo kt sm mislu

buaa :worship: tnx

Nova Aprilija tega nima. To te on zajebava :P Pod sedezom ni prostorcka niti za prvo pomoc ( pod sovoznikovim pa je en majhen prostorcek in noter das orodje ter prvo pomoc KOMAJ ! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nova Aprilija tega nima. To te on zajebava :P Pod sedezom ni prostorcka niti za prvo pomoc ( pod sovoznikovim pa je en majhen prostorcek in noter das orodje ter prvo pomoc KOMAJ ! )

ti si neumn... jst ne vem kero aprilio ti mislš, ampak tale ima prostor za čelado !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to za teme??

da te nebo spet zmedlo...

kakšen naslov ima ta tema???

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema ima naslov Aprilia RS 125.

dsc00012.jpg

evo slikano pred 2 minutami! Ej ce se izkaze da mam jst prav in ti ne, dobis en lepo kovcek kletvic. Sam, da vidm d nism jst zafukau :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si neumn... to sploh ni aprilia

hjm-hm.jpg

Mogoce je Aprilia, ampak definitivno NE RS 125. Je ze kdo videl sportaka, da se mu tako sedez odpira :P ( namrec, kot skuterju! )

A potem nihce neve kaj meni povzroca tezave z obratih? (mislim, da je ventil prevec odprt. any1??)

Đeri ti si zadnje case zatezen. Spij en kofe, ti bo takoj boljs ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nism konkretno spraševau po predalu za čelado ampak za kakšn majhn predalček. zato sem pa napisu da me je ful presenetlo ko je oni nalimal en 15 litrski kofr.

jaz ne rasem gor z motorji zato take stvari nevem... če pa že mate užitek pr tem : ))

ima aprilia slučajno kakšen plac za čelado shrant??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no hvala vsaj neki uporabnga.

drugič pa se zadrži pa si misli svoje kr če bi ti dau walter p22 v roke in bi se predolgo obotavljal znim se ti jaz tui nebi v glavo režal : )) smo si pač različni ja...

jernejček pa itak pametn zihr svoje znanje pokaže tui v svoji elitni šoli : ))))

egotrip pa takšn heh heh

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tema ima naslov Aprilia RS 125.

evo slikano pred 2 minutami! Ej ce se izkaze da mam jst prav in ti ne, dobis en lepo kovcek kletvic. Sam, da vidm d nism jst zafukau :)

Jest sm biu rajš tih. K sm mislu, da je 06 kej drgačna (edin tista držala za sovoznika so mi dale mislt)

nism konkretno spraševau po predalu za čelado ampak za kakšn majhn predalček. z

ima aprilia slučajno kakšen plac za čelado shrant??

Pod zicom (ki je na kjuč) Imaš dve zanki za "jermen" katerga lahko zviješ in spraviš pod zic.

Odpreš zic, iztakneš "zajlo-jemrne" (kar kol že imaš) In en konec spelješ skozi čelado in zatakneš v zanko.

Zic daš ponovno gor na svoje mesto in zaklešen "zic" posledično še čelado ki ti binglja z motorja.

A vsaj nost ti je ni treba z seboj če kam greš...

(upam da nisi jezn na mene zdej...sam mi je res blo smešno) ;)

Ma dobr.

Usak ga kdaj mim užge :whistle:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!