Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ja jst mam tut šelej septembra rojsten dan :unsure: bom bomogu še čakat

DEVICA!!!! :whistle::whistle::whistle: Ne sej ne :) Sicer boš ti lahko šel delat izpit že v augustu(konec avgusta) jaz pa čakat -_-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DEVICA!!!! :whistle::whistle::whistle: Ne sej ne :) Sicer boš ti lahko šel delat izpit že v augustu(konec avgusta) jaz pa čakat -_-

kaj konc avgusta, jst ga grem zdej delat. da pol 3.9 samo odvozm glavno vožno pa konc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey!

pršu sm do ene ideje pa zj nwm če bi bla izvedljiva zato sm se na vs obrnu ^_^ na aprilio rs 125 bi dou izpušni sistem gianelli, ampak na usako stran bi dou po en lonc, zj me pa zanima kako bi motor kj vleku pa kako bi se nasploh to obnesl.

hvala za odgovore :D

lp denis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey!

pršu sm do ene ideje pa zj nwm če bi bla izvedljiva zato sm se na vs obrnu ^_^ na aprilio rs 125 bi dou izpušni sistem gianelli, ampak na usako stran bi dou po en lonc, zj me pa zanima kako bi motor kj vleku pa kako bi se nasploh to obnesl.

hvala za odgovore :D

lp denis

motor bi izgubu na navoru, dru bi se pa mal bol ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj konc avgusta, jst ga grem zdej delat. da pol 3.9 samo odvozm glavno vožno pa konc

Kaj pa republiški LOL?!? Za republiške parole moraš imeti 16 let. Hehe kdor je volil Pahorja pa ima sedaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa republiški LOL?!? Za republiške parole moraš imeti 16 let. Hehe kdor je volil Pahorja pa ima sedaj :)

ja pa tu bomo tut pol spacal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš mel sedaj predavanja itd... boš IMO(in my option) in TBH(to be honest) vse pozabil. Jst bom pa vse skupaj delal :). Motor pa konec sezone oz. ko bojo znižali tudi na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (julij,avgust,september) :). Ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš mel sedaj predavanja itd... boš IMO(in my option) in TBH(to be honest) vse pozabil. Jst bom pa vse skupaj delal :) . Motor pa konec sezone oz. ko bojo znižali tudi na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) (julij,avgust,september) :) . Ajde

ja no, sej moraš zdej pa že na pamet vse vedt, sej maš izspit za 50ccm

men je inštruktor reku da naj enkrat maja se oglasm :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey!

pršu sm do ene ideje pa zj nwm če bi bla izvedljiva zato sm se na vs obrnu ^_^ na aprilio rs 125 bi dou izpušni sistem gianelli, ampak na usako stran bi dou po en lonc, zj me pa zanima kako bi motor kj vleku pa kako bi se nasploh to obnesl.

hvala za odgovore :D

lp denis

smo že debatiral o tem, vendar ni mogoče zaradi resonance

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaj za avspuh na vsaki strani ne vem... vido pa sm že mitota z dvema avspuhoma (oz samo dušilcema) pod zadkom... tisto se mi di pa da bi blo izvedljivo :D seveda moreš avspuh delat čist mal pred dušilcem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do vključno 97 ;) ker 98 je že rossi replika :D

samo moreš vedit da je chesterfield samo poslikava(nalepke)... isto ko zaj nova Spanish no.1 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do vključno 97 ;) ker 98 je že rossi replika :D

samo moreš vedit da je chesterfield samo poslikava(nalepke)... isto ko zaj nova Spanish no.1 ;)

aia? a ni blo neki da je Chesterfild že v originalu zlo navita? Mogoč sm kj zamešu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ubistvu naj bi bli vsi pod letnikom 98 v originalu manj blokirani... nekatere verzije pa so imele že v originalu večji fergazer malo drugačne pretočne kanale itd itd :D to so pa bile 24kW verzije je pa res da jih je največ Chesterfield...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey!

pršu sm do ene ideje pa zj nwm če bi bla izvedljiva zato sm se na vs obrnu ^_^ na aprilio rs 125 bi dou izpušni sistem gianelli, ampak na usako stran bi dou po en lonc, zj me pa zanima kako bi motor kj vleku pa kako bi se nasploh to obnesl.

hvala za odgovore :D

lp denis

se da to čist lepo narest, sam nima smisla... preveč denarja, preveč dela, preveč živcev, pa tud bolš bo če bo samo 1 kot 2 dušilca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeseni(septembra), če boste vozili kaj po Vipavski dolini se bom vam pridružil in častil kakšno piće :kava: , ker takrat naredim izpit in ubodem eno RSko :)

eh, kdo pa dons še rab izpit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

usako stran bi dou po en lonc,

Jest sm tud v to smer razmišlu. A sm opustu idejo, ker bi mogu iz resonance cevi pokrivit toliko, da bi zadušil pretok plinov čez. Druga možnost je ta, da požagaš krivino iz cilindra, da spelješ resonanco po sredini motocikla.

Prodajajo se tudi kiti avspuhov narjeni so na to varjanto. Na vsaki strani po en dušilc. Imaš tudi možnost razporeditev dušilcev ala rs250. Kup si gianellija pa si zmagu. Nerabš nč druzga, kar se avspuha in resonance tiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam eno vprašanje, ali bi lahko aprilia rs 125 ( brez blokad + nek športen izpuh npr. giannelli) prehitela kawasaki ninjo 250r (novejša verzija motorja- brez oz. z blokadami )

Hvala za odgovor!

lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam eno vprašanje, ali bi lahko aprilia rs 125 ( brez blokad + nek športen izpuh npr. giannelli) prehitela kawasaki ninjo 250r (novejša verzija motorja- brez oz. z blokadami )

Hvala za odgovor!

lp!

Ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiu moja danes letela 163 xD. Pa prehito sem enega, ko ima RAVE+Giannelli jst imam pa samo odprt ventil pa rezan CDI pa v izpuhu blokado :)

Malo me pa moti, ker sm pricakvau manjso porabo. Nonstop mi sveti lucka za rezervo. Sm fuknu 5 litrov noter pa je cez 3 km spet zasvetilo :P hih

Nova ljubezen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam eno vprašanje, ali bi lahko aprilia rs 125 ( brez blokad + nek športen izpuh npr. giannelli) prehitela kawasaki ninjo 250r (novejša verzija motorja- brez oz. z blokadami )

Hvala za odgovor!

lp!

Na ravnini ne vem!Poglej teste!Po cesti pa je vse odvisno od voznika!

Ne...

Če ti voziš karkoli je verjetno res možen le ne :Dne se jezit-moram te mal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D že res da je odvisno od voznika samo če isti voznik vozi bi bila ninja hitreša ker je isto k pri krosih 125 2T = 250 4T s tem da kdor gre iz 125 2T na 250 4T je veliko hitrejši na progi :D
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wiu moja danes letela 163 xD. Pa prehito sem enega, ko ima RAVE+Giannelli jst imam pa samo odprt ventil pa rezan CDI pa v izpuhu blokado :)

Malo me pa moti, ker sm pricakvau manjso porabo. Nonstop mi sveti lucka za rezervo. Sm fuknu 5 litrov noter pa je cez 3 km spet zasvetilo :P hih

Nova ljubezen :blush:

Na te aprilijine senzorje se ne zanašaj preveč ;) Meni se včasih ta lučka prižiga z lepega. Očitno avtomatsko preveri, če še dela :P

EDIT: Pozabil omenit, da mam RS 50 (ampak 09 letnik - ma isto armaturko)

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na te aprilijine senzorje se ne zanašaj preveč ;) Meni se včasih ta lučka prižiga z lepega. Očitno avtomatsko preveri, če še dela :P

EDIT: Pozabil omenit, da mam RS 50 (ampak 09 letnik - ma isto armaturko)

Ej pa cudno mi je :S Ker se furam in zasveti in me je strah, da je premalo goriva najblizja crpalka pa dobrih 20km stran :P Kok je sploh rezerva? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js ko zasveti rezerva tk čez okoli 40km grem tankat pa spravim not 12l...tk da če je tank 14l pomeni da še mam 2l in bi še lahko mal več prevozo...samo ni za razkirat....40km pa 100% narediš z rezervo

popravlam...mni ne zasveti :yea1: morm ročno pač prestajt tam ...ker nima lučke

Popravljeno . Popravil sonda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!