Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

js ko zasveti rezerva tk čez okoli 40km grem tankat pa spravim not 12l...tk da če je tank 14l pomeni da še mam 2l in bi še lahko mal več prevozo...samo ni za razkirat....40km pa 100% narediš z rezervo

Na moji je bla rezerva v "nič" ko je zasvetla si mel za par km.Dva frenda sta ostala brez,ko sem jima posodil motor!Men se zdi,da sem hodil tankat na 100-120km pa mi je blo vseeno za lučko-aja pa še crknila je potem je je na koncu sploh nisem mel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa če mam priklopleno lučko skos sveti... neki stik je nekje kr plovček je vrei... zaj mam raj kr izklopljeno pa pač po občutki :D nardim pa nekje 180-200 km relacijske vožnje z enim tankom :D po mestu pa tudi nekje pri 130 treba tankat... drugače pa ne raskiram rad me je prakrat blo preveč strah v nekih rovtah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa če mam priklopleno lučko skos sveti... neki stik je nekje kr plovček je vrei... zaj mam raj kr izklopljeno pa pač po občutki :D nardim pa nekje 180-200 km relacijske vožnje z enim tankom :D po mestu pa tudi nekje pri 130 treba tankat... drugače pa ne raskiram rad me je prakrat blo preveč strah v nekih rovtah :D

Ma ja. Plovk bi morau pogledat, ce se slucajno ne zatika kje. Ker jst nimam tistga za presaltat na RES ampak samo sveti lucka in ko zmanjka zmanja vsega :P

Tak da ja ... moram neki postimat. Mi je pa cudno, da neki casa svet, potem se ustavm, pa neha svett :D pa niti ovinki niso da bi bil nagnjen bencin niti nekih blaznih pospeskov al pa bremzanj ni :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem gledu na youtube, aprilia rs 125 doseže v 5 sec 100 km/h, kawasaki pa v 6sec vsaj tko sm vidu zdej pa ne vem ali je mela ta aprilia kej notr da je tok šla al samo vn blokade pa športen izpuh, kaj pa vi kej mislite? kawasaki nej bi mel koncno 160-170... pr aprilijah sm pa tut vidu 170-190

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

170+ je kr lepa za 125ccm :whistle:

sej se jollymoto corsa raketa se zmeram prodaja !

ce kdo bi mel. dam tut za probat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proti kawasakiju 250 (ti tanovi ko so) nimaš kaj iskat...oz. dobiš ga ne...preizkušeno ;)

gre pa približno isto kot aprilijo oz. za odtenek boljše :D je le enkrat več kubov...pa nerabiš ga tolk na obrate skos tiščat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam eno vprašanje, ali bi lahko aprilia rs 125 ( brez blokad + nek športen izpuh npr. giannelli) prehitela kawasaki ninjo 250r (novejša verzija motorja- brez oz. z blokadami )

Hvala za odgovor!

lp!

seveda bi!

sem gledu na youtube, aprilia rs 125 doseže v 5 sec 100 km/h, kawasaki pa v 6sec vsaj tko sm vidu zdej pa ne vem ali je mela ta aprilia kej notr da je tok šla al samo vn blokade pa športen izpuh, kaj pa vi kej mislite? kawasaki nej bi mel koncno 160-170... pr aprilijah sm pa tut vidu 170-190

poglej 5sec do 100 je mozno le ce das prestavno razmerje za pospeske. men je sla v najbolsih cajtih 5.5. edin ce jo je mel un se bolj prefukano. kar pa itak neves.. standard je nekje 6.5 do 100

Popravljeno . Popravil FlamE#7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se jollymoto corsa raketa se zmeram prodaja !

ce kdo bi mel. dam tut za probat!

za kolk dnarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se jollymoto corsa raketa se zmeram prodaja !

ce kdo bi mel. dam tut za probat!

Kkšn link do avtoneta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res je. pa rjavi k kurba...

sam z njem gre pa tok k z nobenim drugim na 100km okol hehe :whistle:

nevem zgleda sam men za izgled dol visi sam da gre :worship:

aja pa za vs dam nizjo ceno 10%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap res je. pa rjavi k kurba...

Se vid tm k si brusu, da se vid logo :lol:

Mamo Gianellije :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogu sm ga spucat ce je meu pa smer gor :D

eh gainellija ti jest u merkatorju zravn kruha kupim hehe :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogu sm ga spucat ce je meu pa smer gor :D

eh gainellija ti jest u merkatorju zravn kruha kupim hehe :winkiss:

Jollya pa zrav RED BULLa al kko to gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

Eh sm vedu da nebos razumu... Usak ga ima

Vendar kaj si ti naredo z jollyem zarabljenega maš tako ceno kot dobiš novega gianelija. razlike pa ni neke med njima se je meni z gianelijem do 13500 sukala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se pohvalim mal: RAVE je zakon! :D

Ma toj za niske obrate :huh:

:rolleyes:

Eh sm vedu da nebos razumu... Usak ga ima

Sm, sm.

Če bi mel jest za novo rsko. Bi mel tud verjetn tud za novga jollya.

Mam pa tko za eno zjajcano + "serijski" Gianelli gor namontiran :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni bil: KABUUM?

Aha.

Ehm ja ... ce jst zdej fuknem v Aprilijo RAVE potem bo MENDA manj zrla? xD haha prehudo :D Kok se pa splaca dat za nov ventil pa kok za rabljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha.

Ehm ja ... ce jst zdej fuknem v Aprilijo RAVE potem bo MENDA manj zrla? xD haha prehudo :D Kok se pa splaca dat za nov ventil pa kok za rabljen?

manj bo žrla, ampak to bo tam 1-1.5 litra... pa baje se mal lepš vozi

rablenga ne boš dobu, mislm pa da je cena novga 300€ +

pa preračunaj po kolko km jih se povrne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!