Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

No sei pravm.

Men je šla prej 150 v 5i prestavi. Pomoje bi jo lahko poču na kakšne 170-če ne 80.

Ojoj. Ce jo bom jst predelal, gre tut drugo prestavno gor verjetno ( razmislau sm sam zadi manjsi za 2 zoba )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sei pravm.

Men je šla prej 150 v 5i prestavi. Pomoje bi jo lahko poču na kakšne 170-če ne 80.

Men gre v 6i 170 (original zobniki)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa 315

as jo prodal po delih že al...? jest bi kkšno drobnarijo ponucu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem 2006 letnik nima elektronke za RAVE? Ker mi edn govor, da jo imam. :)

In mam na izbiro RAVE ( komplet z elektroniko ) ali pa samo ventil. Kaj torej uzet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno vzami komplet. Z ventilom si boš bolj malo lahko začel. Ker če ni ventila notri ni elektronike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je tud dogajal ko sm motor vozu :rolleyes:

Evo uradni podatki:

Max speed 140 v 10k obratov. Kukr da bi mel Yamaho :glare:

Sam mam rajš aprilio :OK: Pospeški so taki da te sezuje :lol:

Po eni uri vožnje sm bil kr konkretno sjeban :D

Kar ne ubije te utrdi B)

Čakal pa si na motor...kolk te je zdaj na koncu prišlo popravilo?

V 5prestavi 140 ali 6?

Moja je šla v peti na blokadi 160km/h

Treniraj ne sam kadi pa ne boš zmatran :whistle:

P.S

Samo za Flame in jernej-a govorimo o tem kar vidimo na števcu,tako,da prosim ne spet srat z vajinimi fintami kolk je to realno,ker sta kot pokvarjeni stari plošči!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakal pa si na motor...kolk te je zdaj na koncu prišlo popravilo?

V 5prestavi 140 ali 6?

Moja je šla v peti na blokadi 160km/h

Treniraj ne sam kadi pa ne boš zmatran :whistle:

P.S

Samo za Flame in jernej-a govorimo o tem kar vidimo na števcu,tako,da prosim ne spet srat z vajinimi fintami kolk je to realno,ker sta kot pokvarjeni stari plošči!

In zdei sm ga dobu :whistle:

Dons sm spil en energy drink pa se sam zapodu med ovinke :lol:

V5i je šla 140. Nevem pomoje bi mel kkšne 170+ Km/h končne z 14 zobnikom (sedaj mam 16)

Zdel se mi je dober ker mi zmanjša možnost zdrsa gume v izhodu iz ovinka.

Pa se mi je glih dons to zgodil O:-) V mejah normale seveda.

Kadim zelo malo. Zdej mam maturo pa mi kratkoročen spomin prav pride .)

Treniram_hmm. Me s5 matra da bi šel.

Zadnič smo mel en event. Nisem treniral kake dva meseca pa sem helikopterja vrtel bolje

kakor kadar koli prej na treningu.

(jest sem za tistmu ki je oblečen v rdeče, tretji na vrsti, )

V glavi se mi je pa tko vrtel da še hodt nism znal :wallbash: haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti pa 125ko odnaša v ovinkih, potem je nekaj zelo narobe.......verjetno gume trde kot kamen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno gume trde kot kamen

No vidš, kle pa pojma nimam.

Ko se ustavim so lepo vroče, občutek varnosti v nagibu je.

So pa stare, to je pa res. (4leta)

Z nohtom potegnš, so še kar mehke (veliko mehkejše od bratovih enduro_pa za enkrat bolj zalaga kakor jaz)

...sej lahko pa da sem malo po šodru zapeljal, da jo je odneslo.

Dokler nebo dokaza kaj je povzročilo zdrs, pripisujem to moči motorja :hmm:

:slap: hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V5i je šla 140. Nevem pomoje bi mel kkšne 170+ Km/h končne z 14 zobnikom (sedaj mam 16)

Zdel se mi je dober ker mi zmanjša možnost zdrsa gume v izhodu iz ovinka.

Pa se mi je glih dons to zgodil O:-) V mejah normale seveda.

Končna je večja z večjim zobnikom spredaj-seveda,če doseže obrate!Ker jih pa verjetno ne! j

Je pač kot je!Ne razumem,kak lahko daste večji zobnik spredaj za končno,ki je itak ne dosežete...Pomembna je odzivnost in pospeški!

Da se ti to zgodi na Rs imaš slabe gume!Kot že ne vem kolikokrat so za RS najboljše pirelli dragon!

Zdrsa gume ne sme bit na 125 niti pri original zobnikih-oz. če že je zelo kontroliran!

No vidš, kle pa pojma nimam.

Ko se ustavim so lepo vroče, občutek varnosti v nagibu je.

So pa stare, to je pa res. (4leta)

Z nohtom potegnš, so še kar mehke (veliko mehkejše od bratovih enduro_pa za enkrat bolj zalaga kakor jaz)

...sej lahko pa da sem malo po šodru zapeljal, da jo je odneslo.

Dokler nebo dokaza kaj je povzročilo zdrs, pripisujem to moči motorja :hmm:

Tisto kar na roko čutiš je zelo relativno-probaj enkrat po 5km pa se ti bo isto zdela-drži pa ne!

Tud 4leta stara guma-še dobro,da v tej temi-ker bi spet kdo pametoval!Ampak pri pravilni uporabi in skladiščenju NE sme bit razlike!

To z nohtom deluje enako bolj kot ne na vsaki gumi :whistle:

Moči pa verjemi,da ni tolk...si prej ti narobe sedu ali odreagiral...Ker vsaj meni je prej imela tendenco,da je prednja guma širila pot kot pa zadnja karkoli.... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm donz podrsal s tacko in nogico. Nevem kaj je bilo. :) Sicer pa ja ... evo po 1500km na Apriliji lahko recem, da sem jo danes prvic gonil do konca. Res da ni neko vreme, ampak sm pa pobral polovico scitnika na desnem skornju xD

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm donz podrsal s tacko in nogico. Nevem kaj je bilo. :) Sicer pa ja ... evo po 1500km na Apriliji lahko recem, da sem jo danes prvic gonil do konca. Res da ni neko vreme, ampak sm pa pobral polovico scitnika na desnem skornju xD

hahahaha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:winkiss:

Kaj smesno?

smešno je to da ne veš, da se pri SS motorjih skozi ovinke ne drajsa s škornji po tleh kot pri supermotu :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj smešno pa je, da se verjetno ti đeri sploh ne znaš orenk peljat s cestakom, ker če bi se bi vedel da se s prsti škornja čisto komot po tleh podrsa, če ne paziš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še bolj smešno pa je, da se verjetno ti đeri sploh ne znaš orenk peljat s cestakom, ker če bi se bi vedel da se s prsti škornja čisto komot po tleh podrsa, če ne paziš

koči ti si pa itak za crknt smešn

pa ni treba pametovat spet u tri pizde matrne

in ne debeli koči tega jst nism vedu...

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa peljem se itak sam naravnost do meka ma nazaj ti debil debeu retardiran od kočija kako tega ne veš?!?!. Degen si da veš. tolko časa se poznamo pa take pišš

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa peljem se itak sam naravnost do meka ma nazaj ti debil debeu retardiran od kočija kako tega ne veš?!?!. Degen si da veš. tolko časa se poznamo pa take pišš

Ne vem kaj si živčen. A ti ni dala fukat al kaj? Stresaj svojo jezo v realnem življenju ne pa tukaj na forum. C-C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pa peljem se itak sam naravnost do meka ma nazaj ti debil debeu retardiran od kočija kako tega ne veš?!?!. Degen si da veš. tolko časa se poznamo pa take pišš

glej če ti ne znaš brat ni moj problem, je lepo napisal ščitnika na škornju, in kje majo škornji ščitnike? na prstih valda, ti pa prec da se ne drsa po tleh kot na SM......halo, pol bi peto znucu, ne ščitnika :slap: tako da malo dvomim v tvoje poznavanje stilov vožnje na različnih tipih motorjev...........aja pa tvoj nivo komunikacije tukaj je na psu, ker se vedno začneš takole kurčit in žalit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dva videna v KR na RSkah :)

ena je bla rdečočrna, druga pa bela.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!