Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

no dej da mal povem.... zadeva je 99 letnik ma 20kkm in mašina je še zablokirana :) nikol gonen vedno ogret lavfov samo na castrol TTS... in na motorju je vse original...

zdej pa kaj je blo narjen:

-oklep racing poliester v celoti od maske do repa, barvan na črno belo

-kup detajlov barvanih na belo, mal sm preoblikovov zadn blatnik da je bl sportski...

-nalepke iz samolepilne folije ročno rezane...

-preoblečen sedež na belo (pravo usnje)

-Feltne barvane na belo črno

-odstranjene so tačke za sopotnika in narejen nov nosilec izpuha

-poliran okvir in nihajka

-spred so drugi žmigovci

.... detajli.....

neki malga je še za nardit. mogoče tud drug nosilc za tablco in zadne žmigovce... nekej lepotnih popravkov...

če bo vse vredu in po načrtih gre čec cirka 14 dni v prodajo... za ceno se še nism čist odloču ker je blo vloženga velik dela in ljubezni ;) če koga zanima nej kr piše...

Če bi jo prodaju drugo leto bi jo kupil takoj... :worship::worship::worship: res je lepa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti rajs mojo kup :D

Če bi se vse to dogajalo leta 2010 bi bil res v dilemi kaj kupit...odločam se med NSR, RS 2006 in star model RS-ke..ampak to je še daleč, šele drugo leto bom kupoval..verjetno v sezoni ko je večja izbira :P:whistle: ....sorry za off

btw brejker....tomaž je prodal rave+mašina+arrow za 300€

da ne bom čist off :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je 99 letnik ma 20kkm in mašina je še zablokirana :)

za ceno se še nism čist odloču ker je blo vloženga velik dela in ljubezni ;)

99letnik z 20kKm bi lahko prodal za 1500€-1700€

Zdej ko boš menjal bat, bo mal drgač.

Vsekakor bo prodaja stekla brez problemov.

Če bi jo prodaju drugo leto bi jo kupil takoj... :worship::worship::worship: res je lepa

Do drugega leta nebo čakala nate na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u :unsure:

Razmišljaj o NSRki.

..odločam se med NSR, RS 2006 in star model RS-ke..ampak to je še daleč, šele drugo leto bom kupoval..verjetno v sezoni ko je večja izbira

btw brejker....tomaž je prodal rave+mašina+arrow za 300€

Po sezoni je večja izbira, za kupovat.

Ja dost pocen je prodal. (novi arrow je blizu 300€ :unsure: )

A zdej ko nima več "večjih delov" mi proda tiste drobnarije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste že naredili kakšno malo daljšo turo (v mislih mam od 80-200km) z sopotnikom? Je sploh izvedljivo ali je samo mučenje? :)

Danes 35km s sopotnico. Sm mislu, da bom umrl :) Dobesedno sem komaj cakal, da bo konec fure. ( peljal sem od kolega punco k njemu domou xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ste že naredili kakšno malo daljšo turo (v mislih mam od 80-200km) z sopotnikom? Je sploh izvedljivo ali je samo mučenje? :)

naredil nekje 150km s sopotnikom... v grupi motoristov z min 600ccm :D morem rečt da tedi je pa blo tišanja s tem daa so se ostali peljali lagano sportsko... jst pa se skos matru na obratih držat...

drugače pa je popolnoma izvedljivo če ni cesta ful zavita pa v hrib... ono pa je res bol bogo :D

Jerry_exc: Upam da bo pado en orng fotošuting pravega fotografa ker drugače ni to to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

99letnik z 20kKm bi lahko prodal za 1500€-1700€

Zdej ko boš menjal bat, bo mal drgač.

Vsekakor bo prodaja stekla brez problemov.

Do drugega leta nebo čakala nate na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)u :unsure:

Razmišljaj o NSRki.

Po sezoni je večja izbira, za kupovat.

Ja dost pocen je prodal. (novi arrow je blizu 300€ :unsure: )

A zdej ko nima več "večjih delov" mi proda tiste drobnarije?

Vem da do drugega leta nebo čakala name...saj pravim da nevem kaj bi si kupil...RS 06 mi je lepša, kar se tiče pa vožnje pa nimam pojma ne kako je na enmu ne na drugemu...

Mu bom omenil da sprašuješ pa ti odgovorim na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 35km s sopotnico. Sm mislu, da bom umrl :) Dobesedno sem komaj cakal, da bo konec fure. ( peljal sem od kolega punco k njemu domou xD )

Če bi jo peljal k sebi domov,nebi bilo problemov :naughty:

Jz sem šel takrat z punco na morje(250km)...gre zakaj pa nebi šlo?Uživaš pa itak na motorju samo,ko si sam na njem,pa sploh ni pomembno za katero zvst motorja gre!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej budački k si ga ti dans s kuplngo dwignu? k je prow hudo zgledal :worship: ownow centr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej budački k si ga ti dans s kuplngo dwignu? k je prow hudo zgledal :worship: ownow centr

Ja je blo s sklopko, ko taka kot je zdaj itq komi kam potegne :D Mogoce enkrat v prihodnosti, bo tut brez sklopke xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je blo s sklopko, ko taka kot je zdaj itq komi kam potegne :D Mogoce enkrat v prihodnosti, bo tut brez sklopke xD

na kolk obratih jo pipneš?

veš kdaj bo brez sklopke, takrat ko boš daw 160 kit notr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kolk obratih jo pipneš?

veš kdaj bo brez sklopke, takrat ko boš daw 160 kit notr

Na ena 9.5 je ze cist dovolj. Pa zdej se sam tok mi manjka, da v drugo presaltam pa bo letelo po zadnjem xD

Ehm sicer pa sm si donz hlace na kolenu raztrgal, ko sm se vracal iz mesta :S Sploh nism meu obcutka da sm se tok nagnu, pa kr naenkrat zaskeli na kolenu. Zdej mam pa lepo spraskano :whistle::rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja eden od tle, pomojm ma podben nick alenn

Popravljeno . Popravil _LuX_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ena 9.5 je ze cist dovolj. Pa zdej se sam tok mi manjka, da v drugo presaltam pa bo letelo po zadnjem xD

Ehm sicer pa sm si donz hlace na kolenu raztrgal, ko sm se vracal iz mesta :S Sploh nism meu obcutka da sm se tok nagnu, pa kr naenkrat zaskeli na kolenu. Zdej mam pa lepo spraskano :whistle::rolleyes:

hehe hudo, kr položu v kawbojkah :worship:

kako na 9.5? jst ga na 8, pa že to je skor preveč, pr 8500 ga sploh več noče dost dvignt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe hudo, kr položu v kawbojkah :worship:

kako na 9.5? jst ga na 8, pa že to je skor preveč, pr 8500 ga sploh več noče dost dvignt.

Jah sej to rabis samo moc da ga dvignes. Ko gres proti gor itq moras spust al pa takoj presaltat, ko ga dobis bliz vage ( kar men nikakor negre -.- )

Pa po mojem bi tut pr 8k slo samo ga potem moras malo gor cuknt. ( nevem ... jst ne gledam na stevec, ampak pac sm iz SMov navajen, da ga moram gor vlect )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

hhaa.... ne me jebat.... pozabu sm pike na I nalimat :) sm sele zej vidu k sm sliko gor dav ;)

post-1586-1243956521_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jerry_exc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...kolko konjičev ti dajo te nalepke? 50,100? Ne, ker zgleda, kot da bi se na mestu premikal :whistle: .

Hec, hec....lepa. Kolko pa si odštel za te nalepke če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti...kolko konjičev ti dajo te nalepke? 50,100? Ne, ker zgleda, kot da bi se na mestu premikal :whistle: .

Hec, hec....lepa. Kolko pa si odštel za te nalepke če ni skrivnost?

ni skrivnost... hm... da preračunam... okrog 3€ pa nekej folije mi je se ostal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle:

hhaa.... ne me jebat.... pozabu sm pike na I nalimat :) sm sele zej vidu k sm sliko gor dav ;)

hudo šena krasotica več :worship: res hudo.

si ti kej gruntow da bi to patenterow :whistle: klič na aprilio v italio :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!