Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

A ma mogoče kdo izkušnje z aprilio letnik 98 valerossi , ma mogoč kakšne napake, al kej, s splača dati za njo 450 jurjev, na vidiku imam tile dve :

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=43963

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=44838

Mogoč , kdo pozna ktero izmed njih, lahko kej pokomentira o njih.

LP

Popravljeno . Popravil Josi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej odloč se sam pojt do obeh pa probi eno in drugo k lahko da je kera kej zj... sej ves kva mislim.odloč se.

aja pa hvala vsem k ste mi pomagal. me pa še neki zanima al ma kdo rave ventil za prodat pa če ti športni fiter kej da.ajdi. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej odloč se sam pojt do obeh pa probi eno in drugo k lahko da je kera kej zj... sej ves kva mislim.odloč se.

aja pa hvala vsem k ste mi pomagal. me pa še neki zanima al ma kdo rave ventil za prodat pa če ti športni fiter kej da.ajdi. :OK: :OK:

[/quote za rave ventil poglej na ebuy zračnga filtra pa ne dajaj gor kr ti sam sfu** vse

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eto folk imam sledeći probem. to je vprašanje za tiste ko se malo bol razumete.

rave mi je pred 3 dnevi prenehal delat. jaz se takoj naslednji dan odločim da bom to vse narazen vzel. in pridem do ogotovitve da mi od spradi ko je narejena ona ko not pa ven skače da se zajla ne zahakla noter. in danes ja vzemem sabo rave k serviserju in mi reče da se je tam izrablo in da je potrebno kupiti novi prednji del in mi je rekel 20tisoč. rajši ko da dam 20 tisoč za njega se vozim prez njega.

in sem zdja nekaj štundiral če bi dal si nredit zajlo po naručulu in da bi imela od spredi malo večji ta za zahaklat. al da bi vse skupaj samo zalil nekak noter.

ima gdo kakšno bolšo idejo vsaka je dobrodošla

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej popaj rave ti je en šit sej ti ga sploh ni treba da je noter sam po eni strani je pa dober.glej takih zajl ti bo kdo težko naredil kr je električna dej probi nardit sam štift nakonci magar iz cinka al pa svinca tekočga k sta dost močna.neki probi.ti si men pomago pa jst zdej teb.ajdi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bom kmalu prodajal aprilio 98 letnik..

Drugače je moja tud bla valerossi, ampak ko sem jo kupu je pač mela mal podrsane plastike pa sem jo pobarvu, bat je bil menjan, ima rave ventil. Pred kratkim pa mi je crknala CDI enota, tako da morem to menjat.

Prodal jo bom zarad nakupa večjega motorja, ker mi je 125 premal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej odloč se sam pojt do obeh pa probi eno in drugo k lahko da je kera kej zj... sej ves kva mislim.odloč se.

aja pa hvala vsem k ste mi pomagal. me pa še neki zanima al ma kdo rave ventil za prodat pa če ti športni fiter kej da.ajdi. :OK:  :OK:

Športni filter ti da seveda, sam če ne boš zamenjal tudi diz ki jih maš v fergu ne boš dost pridobiml, lahko ti pa zariba-preveč zraka v mašino in stisne cilinder, če maš srečo pol še dela, če ti ga pa ornk stisne ti pa zabije ojnico v bat, gred ti gre, jao, stroškov čist preveč, more bit prava mešanca zraka in benza!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ooo sm novi kle na forumu in me zanima kok bi kej se dal najdt postene aprillie rske 125 tm ene letnik 95 za ene 300k uzivite :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno da se je še nekdo spounu men pomagat! hvala GrCaR!

Em veš mogoče kolk to pride?

Drugače js motorja sploh še nisem gledu, ker nimam nč časa, ampak drugače pa morem pogledat če da iskro!

kukr jst vem, pride CDi enota okol 30-40k. Za mojga daelima je bla 23k, sam ti maš več elektronskih stvari na motorju, zato taka razlika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti splača kupit tak star motor?? kr 10 let je že kr nekaj pa mislim da 95 letnik bi mogo bit bol poceni kot 300k

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najdeš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u, mal premisli če ni to res mal prestaro, še lahko kupiš 5 let starga pa je že kej zjeban...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahha, tolk pa ne dam!

NUJNO kupim CDI enoto za Aprilio RS!!!

Druge varijante ni kot rableno, druga varijanta je ebay, al pa odpad italija in naletet na eno aprilio! :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahha, tolk pa ne dam!

NUJNO kupim CDI enoto za Aprilio RS!!!

Druge varijante ni kot rableno, druga varijanta je ebay, al pa odpad italija in naletet na eno aprilio! :/

ej to sm dau sam prbližno ceno. najbol, da pokličš na uradni zastopnik, pa prašaš, kok to pride!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da si rkeu priblizn, sam če sm snkrat dal za gas zajlo 9k potem je tole zihr več kot 30k.. grem dans mogoc pogledat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sm kupu moj prvi motor Aprilio RS 125 extremo, zato reči še ne tolko obvladam in bi vas prosu za par nasvetov, sicer sm že iskal po forumu a neuspešno. Torej, olje in bencin mešam sam(približno 2%). Pred dnevi sm šel malo okrog pa se mi je na lepem ustavla. Malo sm počaku proval užgat a ni šlo,če je, je šlo takoj na 3-4 tisoč obratov in crknilo. Čez 5 min sm spet vžal in hvalabogu je ratalo. Kaj je blo krivo sm nakoncu zvedu, zmanku je bencin lučka pa ni gorela, zanima me kako je to pr apriliah nastavljeno za gorivo, kr sm gledu na "armaturni" je luka in vse poveza naj bi blo, ampak ne gori. Drugo pa je to, danes sm šou do frenda, užgalo vse u redu, vozu sm cca5 minut, potem je 45 minut biu ustavljen. Frendu sm ga posodu za provat pa sm ga užgal in ni dobro držal obratov(nastavljeno je na 2k obratov v nuli, ko pa je dal v 1 je crknilo? pol smo provala še parkrat pa sm dal mal več gasa pa je blo, a je to normalno, al ne?

Hvala za nasvete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Liquid: motorja se privadi ! Me pa še zanima, kako se izbirajo velikosti batov (tolerance), ko se zamenja bat. In to za drugo menjavo bata pri 30.000 km

(me skrbi, čeprav mi še 7k km do tam manjka) ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imajo starejse aprilie lucko za bencin in moras sam delat mesanco!

Me pa zanima ce se komu ko da v prvo vcasih nazaj v nulo vrze pa kot da bi nekaj vdarilo ko dam v prvo in se ce ve kdo zakaj bi obratomer v visokih obratih bil ful nemirn in vcasih mi na 6 al pa 10k obratih se obratomer vstavi pol pa takoj za 2-4k obratov skoci naenkrat s tem da hitrost raste s tem ko se obratomer vstavi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče si pozabu tačko spravt, pri 2000 obratih boš pa vseeno zelo težko speljal, raje tam 4-5k rpm

Za mešanco, če nimaš pumpice pol vseeno raje naredi 3%, da ne bo premalo, kot vem imajo Extreme dost konjev, in so kar močne-kokr jest vem dela NSRka od 0.5% do 5% mešanco, odvisno seveda od gasa

Pa motor moraš prvo segret, če ne ti ne bo hotlo lepo speljat in bo mal trokiralo, men ne gre niti čez 5k rpm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj imajo starejse aprilie lucko za bencin in moras sam delat mesanco!

Me pa zanima ce se komu ko da v prvo vcasih nazaj v nulo vrze pa kot da bi nekaj vdarilo ko dam v prvo in se ce ve kdo zakaj bi obratomer v visokih obratih bil ful nemirn in vcasih mi na 6 al pa 10k obratih se obratomer vstavi pol pa takoj za 2-4k obratov skoci naenkrat s tem da hitrost raste s tem ko se obratomer vstavi?

A si mogoce kdaj opazovov tud druge motorje k das iz N v 1. d lepo poči ( to zato d ves d si presaltu) ;)

Ja pa pr 10k+ rpm se motor ze tok trese, torej zakaj se nebi se obratomer :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mogoce kdaj opazovov tud druge motorje k das iz N v 1. d lepo poči ( to zato d ves d si presaltu)  ;)

Ja pa pr 10k+ rpm se motor ze tok trese, torej zakaj se nebi se obratomer  :lol1:

Da bi lepo poclo ne bi spraseval ampak tuki pa prav grdo poci,na 50ki mi ni tak fejst poclo na fazerki pa tud ne poci tak fejst!Pa pr enem kolegu ko ma cist isto aprilio se pr 10k+ rpm obratomer ni tak treso ker pr men prav skace pa vcas se vstavi pa ga pol zabije!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raje zmešam sam, ker se ne zanesem na tisto stvar za mešat.

Moj problem je v tem, da ne sveti lučka za bencin ko je prazno, ne vem al je slaba lučka ali pa je kej slabo povezano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej @justaboy a maš ti rs 50 al rs 125 :?  :hmm:

Ta tedn se oboje!Drug tedn pa upam da ze samo 125!

Liquid!A si ti ziher da ti tisto sveti lucka za bencin da nisi mogoce zamenjo z lucko za tacko al ma tvoja lucko za bencin ker moja nima!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej @justaboy a maš ti rs 50 al rs 125 :?  :hmm:

trenutno ima obojno. plus tega da bi se še v njegovi garaži našlo veliko drugega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!