Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

sam še zmer moraš dat mrežico noter ker drgač takoj poči

ni treba če pravo plastiko uporablaš... nm je en odbijače za avto v firmi tko variv pa ko je opravu je blo vse kot iz enga kosa. samo pobrusit pa prebarvat pa je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci,če bi videl iz kakih malih koškov smo sestavili skupi masko :whistle: Pa samo z "fenom" in pravo plastiko zraven.Sem potem na enem mestu namerno zlomil,pa je počila malo stran in ne na zvaru :naughty:

Drugače pa to dela moj prijatelj zelo dobro in dokaj ugodno-sploh,če gledaš kaj vse spravi nazaj skupi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koci,če bi videl iz kakih malih koškov smo sestavili skupi masko :whistle: Pa samo z "fenom" in pravo plastiko zraven.Sem potem na enem mestu namerno zlomil,pa je počila malo stran in ne na zvaru :naughty:

Drugače pa to dela moj prijatelj zelo dobro in dokaj ugodno-sploh,če gledaš kaj vse spravi nazaj skupi!

sej tko kot kovina ki nikol na zvaru ne poči če je dobr narjen ampak vedno zraven...

dej nej mi en najde kandidata ki se je zapiču nekam čelno z aprilio in rab vilce :) alpa še lepš če rab še križe :) sej dam ugodno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nej mi en najde kandidata ki se je zapiču nekam čelno z aprilio in rab vilce :) alpa še lepš če rab še križe :) sej dam ugodno :)

Daj na ebay boš po moje prej prodal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej nej mi en najde kandidata ki se je zapiču nekam čelno z aprilio in rab vilce :) alpa še lepš če rab še križe :) sej dam ugodno :)

moje mišljenje na avtoneti je ena rs125 tuono od spredi zahaklana. Kupi premontiraj vilce, pa prodaj naprejl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje mišljenje na avtoneti je ena rs125 tuono od spredi zahaklana. Kupi premontiraj vilce, pa prodaj naprejl.

to bi blo tud men v interesu... samo tega motorja jest na avtonetu ne vidm... mi daš link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to bi blo tud men v interesu... samo tega motorja jest na avtonetu ne vidm... mi daš link?

sory sem ti dal lažno veselje, pred parimi dnevi je še bila gori, zdaj je pa res ni več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory sem ti dal lažno veselje, pred parimi dnevi je še bila gori, zdaj je pa res ni več.

ni panike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje so blokade na 2008 letniku k ma mnde neki drgač mašino skp dano:D??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kako trgovino z deli za Aprilio... po možnosti ponaredki... v Italiji... blizu meje...??? NUJNO

Lp Andraž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kako trgovino z deli za Aprilio... po možnosti ponaredki... v Italiji... blizu meje...??? NUJNO

Lp Andraž

jest mam skor vse dele :) kaj pa rabš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam skor vse dele :) kaj pa rabš

tega vrjetno ne tesnila za blok oz. celotno mašino... (za cilinder sm že dobo)...na autocommerc so mi pa rekli da okrog 14dni rabijo ker nimajo na zalogi :D

sj zaj bom vrjetno kr mal več dihtmase uporabo pa bo to to :D pa upam da nebom kj strgo ko bom narazn devo :D

Popravljeno . Popravil KirN_55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo kako trgovino z deli za Aprilio... po možnosti ponaredki... v Italiji... blizu meje...??? NUJNO

Lp Andraž

Evo to je aprilia servis v Trstu (tle jst kupujem rezervne dele za mojo RS-jko

Baroncelli Trieste Moto S.n.c.

Via Caboto, 20 - Trieste - tel. +39 040 8321025 - fax. +39 040 8321018

P. IVA - Codice fiscale IT00669140329.

http://www.baroncellitriestemoto.it/chisiamo.htm

pa še  na Opčinah (sam to je trgovina z rezervnimi deli za avtomobile in motorje)

Brundula

Dunajska cesta 48

Opčine (Trst)

Tel in fax +39 040 211022

e-mail brundula@inwind.it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega vrjetno ne tesnila za blok oz. celotno mašino... (za cilinder sm že dobo)...na autocommerc so mi pa rekli da okrog 14dni rabijo ker nimajo na zalogi :D

sj zaj bom vrjetno kr mal več dihtmase uporabo pa bo to to :D pa upam da nebom kj strgo ko bom narazn devo :D

http://www.moto-nautica.com/

klič tule, verjetn ma na zalogi, g. zoran je :031 386 951

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Levo tačko pa obratomer. Maš kej od tega?

mam tačko. obratomer je pa še na žico tko da ne pride v poštev za novejše letnike... PM mi pošl za tačko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.moto-nautica.com/

klič tule, verjetn ma na zalogi, g. zoran je :031 386 951

ravno danes kupil komplet tesnil top end... torej samo za cilinder in ta del... sem pa danes že sestavil mašino tako da ne potrebujem več ostalih tesnil :D

spy007: hvala ti, mi bo pa drugič v pomoč... :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo, zanima me kolk prblizn bi bla taprava diza zame, mam 2006 letnik, rave ventil, arrow..

vem da mi nemorte točn povedat ampak saj da vem kje priblizno zacet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

halo, zanima me kolk prblizn bi bla taprava diza zame, mam 2006 letnik, rave ventil, arrow..

vem da mi nemorte točn povedat ampak saj da vem kje priblizno zacet

120 -125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!