Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kk je s to CDI blokado??? kaj to se pozna na končni hitrosti oz. pospeških???

...sem danes malo z roko tipal ker se mi ni dalo dol uzet zadnjega sedeža pa se mi zdi da je še original zalito in da ni kje nanovo zasilikonirano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta CDI ščipanje se pozna samo tako, da potem ni več tako velikega trokiranja tam pri 5000-5500rpm, vse drugo pa je povsem isto ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšne barve je ta mostiček pri CDI-ju? k jst sm razkopu un silikon na sredini in sm pršu do nečesa srebrnega.je to to? postavljen je navpično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem ga ti nimaš več, je preščipnjen. Spraskej cel silikon ven pa boš videl. Drugače se mi zdi da je tisto kar je zlato. Je pa to postavljeno vodoravno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je kdo že prej odstranil kompletni silikon in odcvikal.tole nevem če je original?pri meni je čisto lepo zasilikonirano

Popravljeno . Popravil sky125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja tko najbrz ja...prejšnji lastnik ga je ze odstranil zgleda...ker notri v silikonu je blo steklo & nwm kva use še...a morm jst to zasilikonerat nazaj al bo vseen če tko pustim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasilikonaj nazaj, samo menise tole malo čudno zdi. Pri tebi je cela tran zasilikonana, pri meni je bil samo majhen delček na sredi, ostalo je bila plastika okoli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zasilikonaj nazaj, samo menise tole malo čudno zdi. Pri tebi je cela tran zasilikonana, pri meni je bil samo majhen delček na sredi, ostalo je bila plastika okoli.

To je nad 2006 se mi zdi. /vkljucno z 06

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno vklučen softy mode :glare:

14ko boš dau gor? al sm jst narobe šteu... :D

Mene pa zanima če ma kdo kake lamele za sklopko doma... nujno bi kolega rabo...

Lp Andraž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14ko boš dau gor? al sm jst narobe šteu... :D

Mene pa zanima če ma kdo kake lamele za sklopko doma... nujno bi kolega rabo...

Lp Andraž

js mam ene...samo so rabljene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam ene...samo so rabljene

smo pol našli doma ene sicer bol slabe ampak glavno da zaj dela ;) hvala ti vseen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So lahko lamele zanič, ker mi v prvi prestavi motor hoče kar mal naprej it?sem mal štelau zajlo ampak še vedno kar hoče it

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So lahko lamele zanič, ker mi v prvi prestavi motor hoče kar mal naprej it?sem mal štelau zajlo ampak še vedno kar hoče it

še v mašini imaš šraufek, tistega zategni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še v mašini imaš šraufek, tistega zategni

sem že štelal zajlo in tisti šraufek pa enkrat hoče iti naprej(ne vleče skos ampak v nekakšnem ritmu, mal gre pa neha pa spet) drugače pa spodrsava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!