Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

NUJNO RABIM NACRTE OD IZPUHA ZA RS 125 (MERE) (brejker nater merim xD )

A boš home made resonanco naredil? :rolleyes:

Lahko ti kej skiceram. Sam boš mogu počakat, da se 1x spravim plastike dol dat.

Resonanca kot resonanca je izi. Sam krivino DO lonca bo mal bl zajeban zmert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi splaca kupit TTS? Zdaj nucam 710tko Motulovo sicer, pa nikjer bliz nimam Motula za kupit pa bi uzel TTS. Bo to uredu?

jst skoz tts tankam, ker so mi vsi svetoval da je to eno boljših olj. Baje je tud za cross motorje , pol že more bit kvalitetno. Drgač sm pa glih dons na petrolu vidu da majo ceno 22 €, u trgovini kjer pa jst kupujem pa pride liter "samo" 13€. To je pa že kr razlika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst skoz tts tankam, ker so mi vsi svetoval da je to eno boljših olj. Baje je tud za cross motorje , pol že more bit kvalitetno. Drgač sm pa glih dons na petrolu vidu da majo ceno 22 €, u trgovini kjer pa jst kupujem pa pride liter "samo" 13€. To je pa že kr razlika :)

Ti mas tut neko predelavo vidm. A je to mid race al kaj? Sport?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motokros motorje se ponavadi toči Motul 800, ki je res kvalitetno olje, pa tudi drago. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V motokros motorje se ponavadi toči Motul 800, ki je res kvalitetno olje, pa tudi drago. :krneki:

Jst ga dobim napol đabe, samo je kurac, ker ga nesmems v oljno pumpo dat ;) Premix only :) (pregosto za oljno pumpo). Sicer pa ga jst nucam na krosu. (oz. sem nucal xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst ga dobim napol đabe, samo je kurac, ker ga nesmems v oljno pumpo dat ;) Premix only :) (pregosto za oljno pumpo). Sicer pa ga jst nucam na krosu. (oz. sem nucal xD )

ja je odvisno kerga vzameš, imaš dve verziji 800 motula, ena je off-road, ki je za kroske, s katerim moraš sam mešanco delat ker je pregosto, potem maš pa še road racing ki je za uporabo z oljno pumpo

0000_Motul_800_2T_Factory_Line_Road_Racing_Premix.jpg

Motul%20800%202T%20Factory%20Line.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, rajš mi naj kdo pove kje naj najcenej kupujem motula za mojo huso> po pm pa še pijačo častim, vse to in še več če me kontaktiraš v kratkem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst skoz tts tankam, ker so mi vsi svetoval da je to eno boljših olj. Baje je tud za cross motorje , pol že more bit kvalitetno. Drgač sm pa glih dons na petrolu vidu da majo ceno 22 €, u trgovini kjer pa jst kupujem pa pride liter "samo" 13€. To je pa že kr razlika :)

jas sem dal 9.80 za liter tts-a, na pumpah so pa tudi do 25e.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem dal 9.80 za liter tts-a, na pumpah so pa tudi do 25e.

Jaz sem pred 2-3 leti dal za liter tts-a 8 euro. Res pa je da sem ga vzel cca 50 litrov. In sem pol lepo naprej za 12 prodajal. In nikol nisem rabil za sebe kupovat olja. Sem 2 litra prodal sem si enega za sebe dal na stran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko sem se s furce vračal domov, mi je tik pred domom, na sprednjem kolesu začelo malo ružiti, praskati. Danes ga dam na stojalo in vrtim sprednjo kolo in še kar ruži, vidim da je problem pri bremzah. Dam jih dol in na njih ni skoraj nič ''mesa'' :cry: še mikrometer do kovine :D

Torej, bremze so ZRELE za menjavo, pa me zanima, zdej sem mel gor Sinterjeve, ampaka sem videl, da jih je dosti gor dajalo tudi Lucasove, pa me zanima, katere so po vaših izkušnjah boljše (grip, firma,... ).

Aja, zavorno tekočino mislim tudi zamenjati, pa me zanima kero dati notri. Bral sem da obstajajo različne tekočine (dot 4, dot 5,... ) in če se ne motim je dot5 bolj racing varjanta, torej kaj dati v mojga (bom še v manual pogledal, samo raj prvo vas vprašam) ter kje se zavorna tekočina lahko kupi in ne neka brezzveze varjanta, taka po možnosti bolj kvalitetna ali kakorkoli že?

Zanima me tudi kje dobiti bakreno mast, ki se namaže na zadnjo stran ploščic, da prepreči ''škripanje''?

Evo, to naj bi blo to, če se komu da prebrat naj še kakšno pametno pove zraven, da se še kej naučim in seveda odgovori na kakšno od vprašanj. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič ko sem se s furce vračal domov, mi je tik pred domom, na sprednjem kolesu začelo malo ružiti, praskati. Danes ga dam na stojalo in vrtim sprednjo kolo in še kar ruži, vidim da je problem pri bremzah. Dam jih dol in na njih ni skoraj nič ''mesa'' :cry: še mikrometer do kovine :D

Torej, bremze so ZRELE za menjavo, pa me zanima, zdej sem mel gor Sinterjeve, ampaka sem videl, da jih je dosti gor dajalo tudi Lucasove, pa me zanima, katere so po vaših izkušnjah boljše (grip, firma,... ).

Aja, zavorno tekočino mislim tudi zamenjati, pa me zanima kero dati notri. Bral sem da obstajajo različne tekočine (dot 4, dot 5,... ) in če se ne motim je dot5 bolj racing varjanta, torej kaj dati v mojga (bom še v manual pogledal, samo raj prvo vas vprašam) ter kje se zavorna tekočina lahko kupi in ne neka brezzveze varjanta, taka po možnosti bolj kvalitetna ali kakorkoli že?

Zanima me tudi kje dobiti bakreno mast, ki se namaže na zadnjo stran ploščic, da prepreči ''škripanje''?

Evo, to naj bi blo to, če se komu da prebrat naj še kakšno pametno pove zraven, da se še kej naučim in seveda odgovori na kakšno od vprašanj. :worship:

Olje daj DOT 4. Kupis ga v vsaki trgovini, kjer prodajajo avto/moto dele. Tudi na nekaterih crpalkah jo imajo.

Pri ploscicah pa vzemi drazje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olje daj DOT 4. Kupis ga v vsaki trgovini, kjer prodajajo avto/moto dele. Tudi na nekaterih crpalkah jo imajo.

Pri ploscicah pa vzemi drazje :D

Hvala, vsaj nekdo se je našel, da mi odgovori :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremz olja se naj ne bi menjalo.

Če se ga menja se menja tud cevi.

Zavorno olje se naj BI menjalo ker se v njem nabere vlaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHHAHA :worship::worship::worship::worship::worship::worship:

kaj je tle smešnga?

Zavorno olje se naj BI menjalo ker se v njem nabere vlaga.

prov pol se ga pa menja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je tle smešnga?

prov pol se ga pa menja

Smesen si ti.

V olju se po parih letih nabere voda in ga je potrebno OBVEZNO menjat! :D Te pa ce hoces se v brezveze dodaten strosek lahko zamenjas se zavorni cilinder xD hihi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremz olja se naj ne bi menjalo.

Če se ga menja se menja tud cevi.

:OK:

V olju ... in ga je potrebno OBVEZNO menjat! :D

Na vsake 2sezone :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

Na vsake 2sezone :closedeyes:

Saj to je bilo misljeno kot par = 2.

Sicer pa ce se ne motim, na cisto vsaki posodici pise katero olje moras dat noter ( DOT 3, DOT 4, DOT 5 ). Koliko pa sem zasledil vsi motorji s slabsimi zavorami ( "slabsimi" ) imajo predpisana olja DOT 3 in DOT 4, boljse pa samo DOT 4.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smesen si ti.

V olju se po parih letih nabere voda in ga je potrebno OBVEZNO menjat! :D Te pa ce hoces se v brezveze dodaten strosek lahko zamenjas se zavorni cilinder xD hihi :D

Tako mi je reku Tomaž iz elise, in ne sosedov franček.

Ti pa pejt rajš krivine skup švasat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nove sem dal gor, staro zavorno tekočino ven, novo not in prezračil sistem.

Jutri pa eno turistično furco, da se mal ploščice ''uležejo''.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako mi je reku Tomaž iz elise, in ne sosedov franček.

Ti pa pejt rajš krivine skup švasat

Ti ce mi postimas nacrte, ves da bom. Samo je to kurac. Pa zavorno tekocino sem pred 3 dnevi zamenjal v dveh motorjih in ni nic narobe, ker nisem tudi cevi menju xD Danes naredil 150km, pa vse deluje kul. ;) kere bucke ti je prodal xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!