Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja ta je okrogla =) hahah =D

Fantje zanima me če ma kdo rave ventil za prodat? LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ze v sx aprilii napisu pa bom se tuki k je dost bl brano pa če mi zna kšn pomagat pri problemčku:D Namreč ko sem odpru motor pa notr dau rave ventil pa večjo dizo (160, serijska 128) je motor itk dubu na moči:D Sam je blo pa opazt luknjo v obratih in sicer pr 8000 k se rave pržge pa do 8500 pol naprej gre pa res hudo. To me tkt ni tok motil k se je ubistvu poznalo samo pri 6. k učash ni hotla potegnt od 8000 do 8500 ampak je blo treba 5. mal bol natišat d je mela pol 6. lih dost obratov. Zdj sm pa menju izpuh (arrow) je pa ta luknja fuuul večja. Prej sm mislu d je še kaka blokada na el. sam zdj vidm d to ni to. Zdj mi ga res ful zaštopa tm umes sam k pa pride nad 8500 pol je pa adijo :evilgrin:. A ma kšn idejo kaj bi lahko tist blo k ga zamori ko se pržge rave in kako se da tole lukno odpravt.

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm ze v sx aprilii napisu pa bom se tuki k je dost bl brano pa če mi zna kšn pomagat pri problemčku:D Namreč ko sem odpru motor pa notr dau rave ventil pa večjo dizo (160, serijska 128) je motor itk dubu na moči:D Sam je blo pa opazt luknjo v obratih in sicer pr 8000 k se rave pržge pa do 8500 pol naprej gre pa res hudo. To me tkt ni tok motil k se je ubistvu poznalo samo pri 6. k učash ni hotla potegnt od 8000 do 8500 ampak je blo treba 5. mal bol natišat d je mela pol 6. lih dost obratov. Zdj sm pa menju izpuh (arrow) je pa ta luknja fuuul večja. Prej sm mislu d je še kaka blokada na el. sam zdj vidm d to ni to. Zdj mi ga res ful zaštopa tm umes sam k pa pride nad 8500 pol je pa adijo :evilgrin:. A ma kšn idejo kaj bi lahko tist blo k ga zamori ko se pržge rave in kako se da tole lukno odpravt.

Se že vnaprej zahvaljujem za odgovore.

lp, Miha

dej manjšo dizo nazaj, pa probej... rs-ko mamo odprto brez večje dize, dvignjena le igla v fergiju pa dela b.p. a pa ti rave dela ok? mislm, je naštelan tako, da zajla potegne do konca pri 8k obratih? se rave kej zatika? je nov ali star? če je star, a si ga kdaj očistil?

bo dost... ker večje znanosti ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej manjšo dizo nazaj, pa probej... rs-ko mamo odprto brez večje dize, dvignjena le igla v fergiju pa dela b.p. a pa ti rave dela ok? mislm, je naštelan tako, da zajla potegne do konca pri 8k obratih? se rave kej zatika? je nov ali star? če je star, a si ga kdaj očistil?

bo dost... ker večje znanosti ni...

rave je nov in ravnokar ociscen. Bom probu z manjso dizo pa bomo vidl kako se obnasa. Hval a za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: ok jst grm ju3 eno rs-ko gledat pa bi prosu da mi date kakšne napotke na kaj nej bom pozorn :unsure: Pa zanima me kako je z uljem gdaj ga tankam a je to po kilometrih al po takih .... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: ok jst grm ju3 eno rs-ko gledat pa bi prosu da mi date kakšne napotke na kaj nej bom pozorn :unsure: Pa zanima me kako je z uljem gdaj ga tankam a je to po kilometrih al po takih .... :worship:

Lučka se prižge ko bo šlo proti konci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so se Aprilije nehale prodajat? Moja se prodaje ze skor 1 mesec :S

A to je tista polomlena?

odganjamkupce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak. Tista je od jerrya. Moja je 06 z novimi gumami! :D Jebo vas tetka!

lepa lepa.. vidm da si jo zatemniu pa potetoviru :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to je una k je na netu in ma "unikatno poslikavo" ?

Tista z "unikatno poslikavo" men ni tut mal ušeč...ok mogoče tista siva pa bela stran še gre nekak una stran je pa kakor ovitk od lizike :headbang:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa lepa.. vidm da si jo zatemniu pa potetoviru :D

Jao. Ne ta! :D Prav nocem vam dat LINKa da si sramoto delate tukaj. Sej mas fotke v fotografije 125ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista z "unikatno poslikavo" men ni tut mal ušeč...ok mogoče tista siva pa bela stran še gre nekak una stran je pa kakor ovitk od lizike :headbang:

haha una je res grda za popizdit, na prvi pogled zgleda kot da bi bla razbita..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao. Ne ta! :D Prav nocem vam dat LINKa da si sramoto delate tukaj. Sej mas fotke v fotografije 125ccm.

aha sm pogledu..no sej je ista aprilia, sam da ni zatemnjena hh. P kr 4 mopede maš :whistle: jebo mast

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha sm pogledu..no sej je ista aprilia, sam da ni zatemnjena hh. P kr 4 mopede maš :whistle: jebo mast

Ucasih jih je blo 6 :D ( sej moram spremenit v profilu zdj :P xD )

No torej. Pod NUJNO se prodaja Aprilia RS 125, mozna menjava za GSX-R 600/750, R6, CBR600RR & 636 z homologacijo na 25kW :) Te pa vsi veste da je moped postiman, kot se spodobi. ( aja pa SXV 550 pride v postev, pa mogoce se ksn SM bolj dirkasko naravnan )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ucasih jih je blo 6 :D ( sej moram spremenit v profilu zdj :P xD )

No torej. Pod NUJNO se prodaja Aprilia RS 125, mozna menjava za GSX-R 600/750, R6, CBR600RR & 636 z homologacijo na 25kW :) Te pa vsi veste da je moped postiman, kot se spodobi. ( aja pa SXV 550 pride v postev, pa mogoce se ksn SM bolj dirkasko naravnan )

Zakaj je pa nebi drugo leto prodajal XD.. hehe

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je pa nebi drugo leto prodajal XD.. hehe

Kar tako. :P Sei itq, ce nebom mogel 600 kupit , kupim nazaj RS 125 ali Husqya. 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm šeu pogledat rs-ko sm dau aro tko da bom od petka dalje ponosen lasnik aprilie rs :worship::worship: :naughty: :naughty: :yea1::yea1: Aia pa mal ma lufta tm pri 7k obratih pa j reku da j treba sam mal frgazer našteal k je zdej 1 let v graži stau pa čez zimo ... a j res to ?

Pa če pozna kdo koga k bi Hyosunga kupu cena je pa tm okol 1500€kr sm ga komi zrihtu pa u njega uložu 800 € letnik 2004 prevoženih 16000 :worship:

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm šeu pogledat rs-ko sm dau aro tko da bom od petka dalje ponosen lasnik aprilie rs :worship::worship: :naughty: :naughty: :yea1::yea1: Aia pa mal ma lufta tm pri 7k obratih pa j reku da j treba sam mal frgazer našteal k je zdej 1 let v graži stau pa čez zimo ... a j res to ?

Pa če pozna kdo koga k bi Hyosunga kupu cena je pa tm okol 1500€kr sm ga komi zrihtu pa u njega uložu 800 € letnik 2004 prevoženih 16000 :worship:

No upajmo, da ti bo dobro služila. Za ta luft je lahko kriv fergi, lahko pa, da ti je samo neki naložu...realno gledano :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo sm šeu pogledat rs-ko sm dau aro tko da bom od petka dalje ponosen lasnik aprilie rs :worship::worship: :naughty: :naughty: :yea1::yea1: Aia pa mal ma lufta tm pri 7k obratih pa j reku da j treba sam mal frgazer našteal k je zdej 1 let v graži stau pa čez zimo ... a j res to ?

Pa če pozna kdo koga k bi Hyosunga kupu cena je pa tm okol 1500€kr sm ga komi zrihtu pa u njega uložu 800 € letnik 2004 prevoženih 16000 :worship:

kKO lukno???? ne razumem.

a vžiga lepo? Kolk boš dal?

Nekam mal ma Km :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kKO lukno???? ne razumem.

a vžiga lepo? Kolk boš dal?

Nekam mal ma Km :hmm:

Kje je pa napisal koliko ima rs-ka km? Koker sem jaz razumel je pisal to za svoj motor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok nč nbo z rs-ko sem poklicu da nbm kupu tu pa zato ker sm meu dons prometno .... jst zavijal levo on pa po glavni vam....kriu jst čeprou un 20 km/h prehit prepelu pa reku da me ni vidu pa še špeglu ni meu gor pa bi jih mogu met .... moj motor pa ... ( bom poslau slike ) :headbang::headbang::headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!