Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ok nč nbo z rs-ko sem poklicu da nbm kupu tu pa zato ker sm meu dons prometno .... jst zavijal levo on pa po glavni vam....kriu jst čeprou un 20 km/h prehit prepelu pa reku da me ni vidu pa še špeglu ni meu gor pa bi jih mogu met .... moj motor pa ... ( bom poslau slike ) :headbang::headbang::headbang::headbang:

:kva1: a z motorjem se je vate zabiu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok nč nbo z rs-ko sem poklicu da nbm kupu tu pa zato ker sm meu dons prometno .... jst zavijal levo on pa po glavni vam....kriu jst čeprou un 20 km/h prehit prepelu pa reku da me ni vidu pa še špeglu ni meu gor pa bi jih mogu met .... moj motor pa ... ( bom poslau slike ) :headbang::headbang::headbang::headbang:

Ja pol si ti njemu zaprl pot?Sam,da tebi ni kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol si ti njemu zaprl pot?Sam,da tebi ni kaj?

Ja ubistu sm ga jst isilu sam je un prehitr prpelu sam sej vete MOTORISTI :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok nč nbo z rs-ko sem poklicu da nbm kupu tu pa zato ker sm meu dons prometno .... jst zavijal levo on pa po glavni vam....kriu jst čeprou un 20 km/h prehit prepelu pa reku da me ni vidu pa še špeglu ni meu gor pa bi jih mogu met .... moj motor pa ... ( bom poslau slike ) :headbang::headbang::headbang::headbang:

ok tega pač res ne razumem, kaj hudiča pa rabi špegle če se je vate zaletel, saj se menda ni rikverc pelu po cesti da te ni videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ubistu sm ga jst isilu sam je un prehitr prpelu sam sej vete MOTORISTI :headbang:

Ja pol si popolnoma ti sam kriv!Ni važno kak je on pripelju,ker si mu ti cesto zaprl!Če bi avto zavijal levo bi se vsi strinjali je kriv in da te je spregledal!

Jebat ga se zgodi!Važno,da tebi ni kaj!Mopi se že popravi!A aro boš dobil nazaj ali ne?

Kaj zadnjo vilico imaš krivo in felgno?Še kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol si popolnoma ti sam kriv!Ni važno kak je on pripelju,ker si mu ti cesto zaprl!Če bi avto zavijal levo bi se vsi strinjali je kriv in da te je spregledal!

Jebat ga se zgodi!Važno,da tebi ni kaj!Mopi se že popravi!A aro boš dobil nazaj ali ne?

Kaj zadnjo vilico imaš krivo in felgno?Še kaj?

Felga zgleda vredu. Nihajka pa je hin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nihajka pa je hin.

Ne vem sicer kakšna je na huso in kolk stane vendar gre marsikaj poravnat-popravit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok tega pač res ne razumem, kaj hudiča pa rabi špegle če se je vate zaletel, saj se menda ni rikverc pelu po cesti da te ni videl

špegle = očala za oči da bolje vidi :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pol si popolnoma ti sam kriv!Ni važno kak je on pripelju,ker si mu ti cesto zaprl!Če bi avto zavijal levo bi se vsi strinjali je kriv in da te je spregledal!

Jebat ga se zgodi!Važno,da tebi ni kaj!Mopi se že popravi!A aro boš dobil nazaj ali ne?

Kaj zadnjo vilico imaš krivo in felgno?Še kaj?

Ja sam on j reku da me sploh vidu ni kr on je mene zbiu pa pol premzau ni un zapremzu pa mene zbiu pa omejitu j bla 40 un rpelu 60 ša še očal ni meu pa bi jih mogu met. Motor nevem če se mi splača popravlat ...aro pa ne da nazaj bla je pa 200 € Ja zadnja vilica feltna je zanič pa una tačka za menjat pa tačka za noge gor dat na obeh straneh pa še 1 za unga zadi pa špegu pa pokraspan je pa auspuh je zanič tko da.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špegle = očala za oči da bolje vidi :unsure:

pa so policisti to zabeležili?Ker potem bi mogoče lahko dosegel deljeno krivdo.Ni velik ponavadi okol 20% sam na vse dele...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa so policisti to zabeležili?Ker potem bi mogoče lahko dosegel deljeno krivdo.Ni velik ponavadi okol 20% sam na vse dele...

Ma fora je u tem da nismo policje klical kr je un reku da se stirnja da je tud un kriu da sma uba2 kriva. Pol grem dons na zavarovanco pa prau una da morm na njegovo zavarovalnico da je dau postopek proti meni kao da sm jst kriu .... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu boš moral še "kupon" dat...jz bolj kot ne vedno pokličem policijo!

Sicer tk ni neki važno,ker itak,greš pol na drugo zavarovalnico in imaš spet -50%.Sam folk ma finte...jz bi se zdaj mal drugače zagovarjal...sam nem javno napisal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na koncu boš moral še "kupon" dat...jz bolj kot ne vedno pokličem policijo!

Sicer tk ni neki važno,ker itak,greš pol na drugo zavarovalnico in imaš spet -50%.Sam folk ma finte...jz bi se zdaj mal drugače zagovarjal...sam nem javno napisal :whistle:

Ja vrjetno bom mogu res dat ja ....dej napis n p.m. no ce hočš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam on j reku da me sploh vidu ni kr on je mene zbiu pa pol premzau ni un zapremzu pa mene zbiu pa omejitu j bla 40 un rpelu 60 ša še očal ni meu pa bi jih mogu met. Motor nevem če se mi splača popravlat ...aro pa ne da nazaj bla je pa 200 € Ja zadnja vilica feltna je zanič pa una tačka za menjat pa tačka za noge gor dat na obeh straneh pa še 1 za unga zadi pa špegu pa pokraspan je pa auspuh je zanič tko da.... :headbang:

maš kasko??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za ta motor se mu pa res ne splača kasko :slap:

jaz mam kasko na moji husi, in brez bonusov, popustov pride kasko ok. 1300€

uh tega pa nisem vedel... vem samo da je šlo kasko letos za 80% gor :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne splača se kasko sploh, razn če živiš kje tak da je možnost vlka da ti ga ukradejo :whistle:

da bi vsaj dobu še kaj če ti mašina zariba pol bi se še MOGOČE splačalo, samo tega itak ni. (sj bolš čne bi šli banca rotta vse zavarovalnice xD)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje....nisem še odločen ampak po vsej vrjetnosti se pridružim RS125 klubu (kar razlika iz FZ6 na RS) :P haha

Gledam oglase na internetu in imajo skoraj vse 10.000km+ (gledam letink 06/07), zanima me kaj se

zamenja po tej kilometraži in na koliko km je redni serivs....v glavnem vse o motorju ;)

Še nekaj...če kdo pozna kakšno dobro RS125 (tanova oblika) in da mi ne bo pri naslednem ovinku riblna

se priporočam :winkiss:

Najbž je blo že 100krat napisan, pregledal sem veliko strani v temi ampak nisem našel odgovora....tako da

prosim z besedo na dan ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje....nisem še odločen ampak po vsej vrjetnosti se pridružim RS125 klubu (kar razlika iz FZ6 na RS) :P haha

Gledam oglase na internetu in imajo skoraj vse 10.000km+ (gledam letink 06/07), zanima me kaj se

zamenja po tej kilometraži in na koliko km je redni serivs....v glavnem vse o motorju ;)

Še nekaj...če kdo pozna kakšno dobro RS125 (tanova oblika) in da mi ne bo pri naslednem ovinku riblna

se priporočam :winkiss:

Najbž je blo že 100krat napisan, pregledal sem veliko strani v temi ampak nisem našel odgovora....tako da

prosim z besedo na dan ;)

Taprava izbira, :worship:

Pri 10.000 ni kej za zamenjat razen na kakšen redni servis odpeljati, pol ko bo pa 15k pa bat zamenjati, mogoče tudi kakšno pušo v gredi :hmm:

Drgač jst svojga doma rihtam, ti bo kdo drug znal kej več povedati npr. budacki če se ne motim ima on rs125, ti bo kej več povedal, pa še prodaja jo če me spomin ne vara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

budacki prodaja 06 bele barve. sma se dobla pred enim tednom da mi je mal pokazu motorček, sm se pelav gor po ulc pa zgleda dost zdrava njegova rska! no bo ti še on več povedo. če nebi bilo huse bi jaz njegovo aprilio kupu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!