Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Pusti ti kaj piše na števcu :whistle:

ja kr nej ga mal zavrti nazaj na ene 10.ooo pa mu nav treba še menjat :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom znoru u kurac :headbang::headbang::headbang::headbang: Dons dubu mutroja pa j že crknu .... kr crkne ku bi ga zamoril neki a ga nemorm vč užgat .... če se po hribi spustim tut ne dela ga kr tko mori ????? Qa j nrobe qa bi lahka blo ? A je možn d j svečka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom znoru u kurac :headbang::headbang::headbang::headbang: Dons dubu mutroja pa j že crknu .... kr crkne ku bi ga zamoril neki a ga nemorm vč užgat .... če se po hribi spustim tut ne dela ga kr tko mori ????? Qa j nrobe qa bi lahka blo ? A je možn d j svečka ?

Probi direkt v cilinder dati malo benza. Pri meni enkrat tudi ni hotel vžgati in je vžgal ko sem šele malo benza dolil, ko sem pa sčistil dize, pa je kresnu takoj....in danes še vedno lepo vžge. Svečko dej vn pa poglej če je mokra (črna)-če benz pride do nje. Poglej če sploh da iskro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi direkt v cilinder dati malo benza. Pri meni enkrat tudi ni hotel vžgati in je vžgal ko sem šele malo benza dolil, ko sem pa sčistil dize, pa je kresnu takoj....in danes še vedno lepo vžge. Svečko dej vn pa poglej če je mokra (črna)-če benz pride do nje. Poglej če sploh da iskro.

Ja ok kako pa pridem do svčeke morm tank dol uzet ? NIsem še nč gledu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok kako pa pridem do svčeke morm tank dol uzet ? NIsem še nč gledu ?

spredaj odšraufaj imbus šrauf in dvigni kestl.Bencin maš?mene je to enkrat zaje**valo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spredaj odšraufaj imbus šrauf in dvigni kestl.Bencin maš?mene je to enkrat zaje**valo.

Ja nekaj ga je še ! Če potresem se sliši ni pa čist poun ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok kako pa pridem do svčeke morm tank dol uzet ? NIsem še nč gledu ?

Čis v izi, dej dol zic, pol maš pa tm pr balanci en šrauf na imbus, ki ga odšaraufaš, dvigneš tank (v predelu kjer je sedež, bi morala biti, kot neka palica ki se zatakne med tank in v predel balance, ki ti drži tank pokonci kot pri avtu...lahko pa improviziraš, vprašaš kolega da ti drži) in odšaraufaš svečko. 5 min. dela

Ja nekaj ga je še ! Če potresem se sliši ni pa čist poun ...

Probi obrnit na razervo, preden karkoli drugega narediš...če je že tko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čis v izi, dej dol zic, pol maš pa tm pr balanci en šrauf na imbus, ki ga odšaraufaš, dvigneš tank (v predelu kjer je sedež, bi morala biti, kot neka palica ki se zatakne med tank in v predel balance, ki ti drži tank pokonci kot pri avtu...lahko pa improviziraš, vprašaš kolega da ti drži) in odšaraufaš svečko. 5 min. dela

Probi obrnit na razervo, preden karkoli drugega narediš...če je že tko.

Sej sm porinu na rezervo ...ker sm meu skus na rezerv ku sm se vozu ... sej nima posebi rezerve ud tizga ne ?

Popravljeno . Popravil 0b5353n
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čis v izi, dej dol zic, pol maš pa tm pr balanci en šrauf na imbus, ki ga odšaraufaš, dvigneš tank (v predelu kjer je sedež, bi morala biti, kot neka palica ki se zatakne med tank in v predel balance, ki ti drži tank pokonci kot pri avtu...lahko pa improviziraš, vprašaš kolega da ti drži) in odšaraufaš svečko. 5 min. dela

Probi obrnit na razervo, preden karkoli drugega narediš...če je že tko.

pa boš moral malo verglat usaj meni ne zalaufa takoj če pa nimaš une palice pa podstavi eno desko malo improviziraj :) A vergla pa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa boš moral malo verglat usaj meni ne zalaufa takoj če pa nimaš une palice pa podstavi eno desko malo improviziraj :) A vergla pa?

Ja vergla ja.

Skus sm meu na rezervi rezerva ni posebi ne da bi kao rezervo porabil ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm porinu na rezervo ...

Hmm, sej pomoje ti bodo še drugi kej svetoval, jst se trenutno to spomnem...veš lahko je čist ena banalna stvar, kot naprimer on/of svich na balanci, lahko pa da tudi ne, probi to kar sem zgoraj napisal...seveda če hočeš. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, sej pomoje ti bodo še drugi kej svetoval, jst se trenutno to spomnem...veš lahko je čist ena banalna stvar, kot naprimer on/of svich na balanci, lahko pa da tudi ne, probi to kar sem zgoraj napisal...seveda če hočeš. :rolleyes:

Ja ne off on svich ni ... ja sej bi probal pa nimam kluča za svčke doma mam v graži ki j 2 km od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vergla ja.

Skus sm meu na rezervi rezerva ni posebi ne da bi kao rezervo porabil ...

Kokr jst vem, če imaš rezervo se samo cel tanko pokuri, če pa imaš na normalno, je pa na ventilčku kot neka cevkica, ki pač štrli nad gladino bencina, da imaš še za rezervo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jst vem, če imaš rezervo se samo cel tanko pokuri, če pa imaš na normalno, je pa na ventilčku kot neka cevkica, ki pač štrli nad gladino bencina, da imaš še za rezervo.

Ja men se tut tko zdi tko da to nima veze č sm meu skus na rezeru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vergla ja.

Skus sm meu na rezervi rezerva ni posebi ne da bi kao rezervo porabil ...

Probaj z bencinom direkt v celinder kakor je napisal macak.Pri aprilijah je dno kestla "čudno" oblikovan, tudi jaz sem mislil da imam dost bencina pa ga nisem imel..Maš kakšne klešče ali pa v torbici pod zicom če imaš kaj orodja notri ponavadi je izvijač pa tud kluč za svečke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No drugače je pa jutri nov dan, pa ga jutri malo šraufaj, ko boš v garaži.

Ja grem pogledat kuk je benza v kestu pa tko čene um pa ju3 svečko pogledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja grem pogledat kuk je benza v kestu pa tko čene um pa ju3 svečko pogledu.

Ker letnik pa je tvoja aprilia?lahko pa da imaš dizo zamašeno :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bencin se mi zdi mal sumliu....če z lučko not pusvetm se čist mal vit sam nevem al je tist že podn al ma kej tko n srdim če pa puklupuncam se pa tut mal sliš.... svečke pa nism pogledu ker je tuk zašponana da je nism dol dubu

Ker letnik pa je tvoja aprilia?lahko pa da imaš dizo zamašeno :unsure:

2004 ...nevem možn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

Mogoče kdo kaj bi lahko bilo narobe?Namreč zgodilo se mi je danes na poti iz šihta, se peljem lepo uizi in mi je motor kar morilo in na digitalnem zaslonu ni kazalo nič seprav kot da ni bilo štroma če pa sem ugasnil luči mi je pa normalno delal? :hmm: in že da sem ga prižgal mi ni drugače kot da sem ga porinil tako mi je pa iz prve?

Meni to zgleda kot da je nekje kratek stik pri lučeh...in ko užgeš luči ti to pobere ves štrom :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni to zgleda kot da je nekje kratek stik pri lučeh...in ko užgeš luči ti to pobere ves štrom :unsure:

tudi meni se tako zdi.Kako pa ma narjena aprilija za polnjene akumulatorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje sm šou tankat pa zaenkrat laufa....zdej grm pa ju3 na furo pa bomo vidl....aia a nima neben lučke za bencin :| kaj je pa use na tistem digitalnem razen ure ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bom znoru u kurac :headbang::headbang::headbang::headbang: Dons dubu mutroja pa j že crknu .... kr crkne ku bi ga zamoril neki a ga nemorm vč užgat .... če se po hribi spustim tut ne dela ga kr tko mori ????? Qa j nrobe qa bi lahka blo ? A je možn d j svečka ?

V 24urah ga lahko še vrneš,brez vprašanj :whistle: Kaj pa pravi lastnik na probleme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja kaj boš pa reko na to da sem kupu huso GANZ NOVO, se pelem 800m pa sam crkne naenkrat. bršem kickstarter ko zmešan, kličem nazaj dobavitelja pa mi reče da ni bencina kr se je mal vozu okol. sm mu reku da bi se lahk VSAJ vscal not mau da bi JAZ lahk pršu do prve črpalke!!!!!! biu žiučn tok da si mislt nemorš :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!