Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jaz bi ti zmeril korak navoja pa nimam tega motorja :krneki:

macak-nevem kako je na tem motorju saj ga nimam.

imam ze nov serauf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprasanje sicer za vse lastnike 06+. Ehm ... na koliko crtic se vam je najvec zagrel? Meni se med voznjo se nikoli vec kot 3 crtice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi ti zmeril korak navoja pa nimam tega motorja :krneki:

macak-nevem kako je na tem motorju saj ga nimam.

NP, samo povedal sem v vednost vseh. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze::doze::doze::doze::doze:

Voziš tisočaka in nas, ki smo komaj toliko shodili v motorizmu

tukaj bašeš z svojimi izjavami :slap:

to je deloma res...; da pa koga bašem, ker ma mulc lepo ohranjeno in spedenano rs-ko l.2005... pa prid pogledat al pa kej vprašej na pm... ker tle ne bom več klobasal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je da ne zdrži 30kkm!Vsaj povprečnega uporabnika 2T ne!Tistemu,ki pa tolk zdži pa enostavno ne morem razumet,da si ni kupil 4T jajce!Saj bi za njegovo uporabo bila še prehitra :evilgrin:

Ne gre se za šravfe od aprilije!Ampak imajo vsi motorji bolj kot ne podobne šravfe i teh ne gre kupitv trgovini-merkur itd...Najceneje se jih dobi na kakšnem večjem servisi v tujini...Pa vzameš kar 200komadov in jih dobiš za tam okol 200eu.Odvisno kolk se poznaš...

Nič ti ne bo koristilo,če ti kdo zmeri!Os vzami ven in pejt z njo v trgovino...Preden jo daš nazaj not je fajn,da jo malo namažeš z oljem,še bolje z "bakreno"mastjo...

Na vseh motorjih,kar sem jih jz šravfal,pa je bil na tej osi fini navoj!In te matice ni v trgovinah!Lahko,da jo imajo v ELISI na zalogi!

Na tvojem mestu pa bi poslal Z.S @brumer ker verjetno ima kakšno doma :whistle:

Govorimo o matici in ne šravfih :unsure:

klobuk, po tvojih nasvetih enostavno ne morem biti tiho...

1) še enkrat: če si jo imel za drkat, veš, zakaj ni zdržala, kot naj bi..

pa še ena čist neumesna... (okrog za in proti seveda): imel sem yugo45, ki naj ne bi zdržal več kot 80k km brez generalne..... pr 130k km jo je naslednji lastnik prodal in je... bemti... še vedno laufal... brez problema... je pa nekaj res... na črpalki so se mi smejali, ker v porabnika olja zlivam castrol olje (takrat bogate izbire pač ni bilo... ina, castrol pa morebiti še kaj...)

2)bakrena mast ima funkcijo česa? sej dobr veš... prenaša hude temperaturne obremenitve, ki pa so na osi... kakšne???? (če so ležaji ok, drugače-> servis)

(sej je dobra, za os... ni obvezna)

to pa ni zate...: de se okrog matice napucavate nekaj dni.... je (cena gor al dol)... najcenej uvoznik ali kak mehankar... brez motosveta...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je deloma res...; da pa koga bašem, ker ma mulc lepo ohranjeno in spedenano rs-ko l.2005... pa prid pogledat al pa kej vprašej na pm... ker tle ne bom več klobasal

Daj zaupaj koliko ima prevoženih sinova rska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa ni zate...: de se okrog matice napucavate nekaj dni.... je (cena gor al dol)... najcenej uvoznik ali kak mehankar... brez motosveta...

To pa je mene prizadelo! Serauf sem rabil, ker sem moral it na Raceland! In ja ... dimenzija ni normalna .... in ja ... kateri servis dela v soboto popoldan in v nedeljo? LoL!

Daj zaupaj koliko ima prevoženih sinova rska.

30.000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprasanje sicer za vse lastnike 06+. Ehm ... na koliko crtic se vam je najvec zagrel? Meni se med voznjo se nikoli vec kot 3 crtice.

3 črtice je normalno, več se naj niti ne bi segrel, čeprav meni se včasih za kratek čas (par sekund) pojavijo 4 črtice, npr. ko se vstavim na bencinski po dolgem tiščanju, med vožnjo pa nikoli :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

klobuk, po tvojih nasvetih enostavno ne morem biti tiho...

1) še enkrat: če si jo imel za drkat, veš, zakaj ni zdržala, kot naj bi..

pa še ena čist neumesna... (okrog za in proti seveda): imel sem yugo45, ki naj ne bi zdržal več kot 80k km brez generalne..... pr 130k km jo je naslednji lastnik prodal in je... bemti... še vedno laufal... brez problema... je pa nekaj res... na črpalki so se mi smejali, ker v porabnika olja zlivam castrol olje (takrat bogate izbire pač ni bilo... ina, castrol pa morebiti še kaj...)

2)bakrena mast ima funkcijo česa? sej dobr veš... prenaša hude temperaturne obremenitve, ki pa so na osi... kakšne???? (če so ležaji ok, drugače-> servis)

(sej je dobra, za os... ni obvezna)

to pa ni zate...: de se okrog matice napucavate nekaj dni.... je (cena gor al dol)... najcenej uvoznik ali kak mehankar... brez motosveta...

In v kaj si se vtaknil :unsure:

RS ima večino smrkavcev za drkat!

Mi smo imeli yugo z preko 200kkm pa je šel!Soo what?Pa se je kupovalo najcenejše olje kar jih je šlo dobiti!

Po tvoje se ležaji in os ne mažejo oziroma jih je po tvoje bolje mazat z oljem,kot z mastjo?Sploh,če dost pereš motor za vapom!Res te ne razumem!V yugo si tankal castrol pa ga je pil!Za mazanje ležajev in osi pa ti je škoda dati teh 5eu za "tapravo" mast?

Temperatura osi pa tud ni čisto majhna.Sploh,pri dost bremzanja in obisku piste!Glej ne bit tolk pameten glede te masti!Prvič nisem napisal,da je nujna-sem napisal,da lahko tudi olje!Lahko je tudi navadna mast!Če pa masti nimaš doma.Pa je cena bakrene masti "enaka-podobna" kot navadne,tako,da se bolj splača vzet bakreno!

Sem bil na nekaj večjih servisih v Italiji,kjer pripravljajo motorje za dirke(STK-SS-SBK)Kratice upam poznaš...Pa so mi tam sploh povedali za to mast-oziroma sem videl,da to uporabljajo in sem vprašal!Prej nisem poznal!In je tam mehanik rekel,da se za na pisto zelo svetuje bakrena mast!Tud za ležaje v križih!Kjer je po mojem mnenju dost manjša temperatura,kot na osi!

No v glavnem tam jo uporabljajo za vse!Pripravljajo pa motorje za STK-SS-SBK!Kratice upam poznaš...Očitno jih boš moral iti podučiti,da učijo in delajo krivo vero :whistle: ker ti veš,da je brez veze :rolleyes:

Ti dam link jim boš poslal mail?

Če se ti stvari(matica)in podobne nepomembne jih pač preskoči...Očitno si prestar za med ta mlade :whistle:

Sploh pa,če bi vse brebral bi vedel vzroke...ne vidim pa fore,da se vtikuješ sploh v to!Če ne moreš pomagat pusti pri miru!Oziroma bodi v temah "odraslih"aprilij,kjer se tudi ne šravfa kaj manj :whistle: -hecam se...no če nimaš locktite se verjetno še več :evilgrin: :evilgrin:

Pa lep sončen pozdrav vsem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, če slučajno kdo kupuje rsko...

prodam Aprilio rs 125 (spains nr.1)odlično oharanjena, kot nova. Letnik 9/2007, prevoženih 4800km, še v garanciji. Športni ispuh Gianelli+original, elektronska deblokada(21Kw)cena:3600e! tel: 031 275 331 lp Alen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 leti si prehiter :glare:

šala :P

Kupi zdaj da neboš neučakan :naughty: Am kok let pa velja garancija alen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še enkrat prečitaj kaj je napisal pa boš vedel kako dolgo velja -.-

hint: pojma športni izpuh in garancija ne gresta skupaj. se motim?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hint: pojma športni izpuh in garancija ne gresta skupaj. se motim?

lol :grrr .. je pa res problem dat nazaj original izpuh ane.. 5min dela pa je narjen. in ti velja garancija 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa dokaži da nisi imel športnega izpuha gor.

ker ti bojo oni dokazali ko bojo računalnik motorja priklopili na svoj računalnik pa pogledali kak fajn leti z tem "orginalnim izpuhom" :naughty:

če nima tega računalnika pol pa jim kr soli pamet :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol pa dokaži da nisi imel športnega izpuha gor.

ker ti bojo oni dokazali ko bojo računalnik motorja priklopili na svoj računalnik pa pogledali kak fajn leti z tem "orginalnim izpuhom" :naughty:

če nima tega računalnika pol pa jim kr soli pamet :P

bla bla.. jst dobim garancijo kdr čš.. pa če prpelem z sport izpuhom ke, važn da je po papirjih še pod gar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla.. jst dobim garancijo kdr čš.. pa če prpelem z sport izpuhom ke, važn da je po papirjih še pod gar.

no super, pol pa me kr poklič po telefonu da motor prepišem na tebe pa mi ga bo tvoj serviser al ti sj nima veze.. servisiral pod garancijo z novim športnim izpuhom. :worship:

(tako med nama, mam tudi jaz garancijo vendar tej ustni garanciji serviserja jaz ne zaupam preveč)

hočem rečti da uradno z športnim izpuhom propade garancija. če pa tvoj stric kahl ehjavec lahko to zrihta pa sm veseu za tebe

zaupaj mi še to.. kakšn motor/moped imaš?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi zdaj da neboš neučakan :naughty: Am kok let pa velja garancija alen?

Sej bi ja.. Menjaš za RS 50 haha :P

Popravljeno . Popravil krajcer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi zdaj da neboš neučakan :naughty: Am kok let pa velja garancija alen?

Saj ni problem s sportnemu izpuhu. Komplet motor je odblokiran se pravi tudi ventil in preluknjana elektronika. Ce hoce garancijo bi moral tudi nov CDI kupit, nazaj zaprt ventil in dat original dize v vplinjac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia rs 125...Športni ispuh Gianelli... elektronska deblokada(21Kw)

:whistle:

Popravljeno . Popravil Brejker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v kaj si se vtaknil :unsure:

Pa lep sončen pozdrav vsem :D

mao sm skrajšow :whistle:

nekje si mi pisal modele pa sm odgovoru... a sm vsaj zadel? na te kratice se tud nč ne spoznam, pa me bo spet kdo zmerjal, da ne znam uporabljati interneta... pa lohk stresem z rokava....

srečno in po cest!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa je mene prizadelo! Serauf sem rabil, ker sem moral it na Raceland! In ja ... dimenzija ni normalna .... in ja ... kateri servis dela v soboto popoldan in v nedeljo? LoL!

ne bit hud.... tud men je vedno kakšna zajla odletela v soboto po 12 uri, ko so se včasih zaprle štacune.... pa sm se znajdu al pa bil peš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol :grrr .. je pa res problem dat nazaj original izpuh ane.. 5min dela pa je narjen. in ti velja garancija 100%

5 min rabš, de najdeš ustrezno orodje za fedre staknt... če nis doma v mehanični delavnici...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav fantje,

em...garancija je še do septembra (9/2007) 2 leti torej...ampak v računu, ki sem ga dobil ko so mi motor deblokirali piše v opombi, da garancija ne velja na bat in ležaje. zdej kak pa bi se dalo pretentat one gospode tam pa nevem... :whistle::D jaz zaenkrat nisem trebu nič popravlat :OK: ! lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!