Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Sam je zanimiv d kadar se zapaca ga odpera brez problema sam zapret se noče ene 10 sekund... in motor nikamor ne gre če je pod 8000 ventil odprt :unsure: pol je pa treba mal spucat ne :D ... aja dons sm namonteru notr svečko ngk br9eg (prej je bla 10) in mi gre motor fuuul lepš :D tko da se splača probat...

Lp

Za toplo vreme je celo bolj priporocena 10. Mogoce je razlika, ker je nova.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za toplo vreme je celo bolj priporocena 10. Mogoce je razlika, ker je nova.

budacki a maš ti usnjen kombinezon na aprilii?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je zanimiv d kadar se zapaca ga odpera brez problema sam zapret se noče ene 10 sekund... in motor nikamor ne gre če je pod 8000 ventil odprt :unsure: pol je pa treba mal spucat ne :D ... aja dons sm namonteru notr svečko ngk br9eg (prej je bla 10) in mi gre motor fuuul lepš :D tko da se splača probat...

Lp

Mam isto svečko not in je res uredu B)

p.s ej gasper dj stran vrž tisto gumo kdo bo pa kupu tisto preparelo gumo :lol: :hmm:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne vidis v Podpisu? :)

pardon nism prej vidu

Mam isto svečko not in je res uredu B)

p.s ej gasper dj stran vrž tisto gumo kdo bo pa kupu tisto preparelo gumo :lol: :hmm:;)

oglas bom dal res dol z neta ampak ne zato da bi jo stran vrgu...mam kupca :yea1:;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za toplo vreme je celo bolj priporocena 10. Mogoce je razlika, ker je nova.

Caki caki ker lopov :krneki: hehe. Meu si napisan newem kolk strani nazaj d tut pr hondi skoz devetko furaš zdj je pa kr naenkt 10 bolš hehe. Lej men je mlakar reku (amp) d je bolš d 9 dam notr. Zdj bomo pa vidl :D

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki caki ker lopov :krneki: hehe. Meu si napisan newem kolk strani nazaj d tut pr hondi skoz devetko furaš zdj je pa kr naenkt 10 bolš hehe. Lej men je mlakar reku (amp) d je bolš d 9 dam notr. Zdj bomo pa vidl :D

Lp

Jst mam na vseh 2 takt BR-9-EG, je pa edn tuki na forumu reku, da je kao za toplo vreme (VROCE ) boljsa 10. ;)

10 nism sprobau, tako da ti nemorem rect tocno, vendar vsekakor me 9tka nikoli ni razocarala. (kok si jo placu? Jst sm dal za 2 na skuteristu neki cez 18€, kar se mi zdi kar veliko)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam na vseh 2 takt BR-9-EG, je pa edn tuki na forumu reku, da je kao za toplo vreme (VROCE ) boljsa 10. ;)

10 nism sprobau, tako da ti nemorem rect tocno, vendar vsekakor me 9tka nikoli ni razocarala. (kok si jo placu? Jst sm dal za 2 na skuteristu neki cez 18€, kar se mi zdi kar veliko)

Dau sm 8€ za eno svećko :D sej tm tm so cene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršu iz dopoldanske turce...

Morm zamenjat gume! :headbang::wallbash:

Ko nardim pavzo na 60Km opazim, da se na skrajnem robu guma obarva rumeno :blink:

House :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pršu iz dopoldanske turce...

Morm zamenjat gume! :headbang::wallbash:

Ko nardim pavzo na 60Km opazim, da se na skrajnem robu guma obarva rumeno :blink:

House :BUA:

Kok so stare? Verjetno samo zascitno "olje"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene zanima kateri rave ventil se mi bolj splača kupit? No če gledam na ceno pol je to pnevmatski... kaj pa drugače? Je kaka bistvena razlika?

LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res da naj nebi smel z pajserem/kladivom vendar učinkuje.

pr nas smo naredl en tak priročn abciger.... kos železa, utor kamor se zatakne rave ventil, dve luknji za vijaka, ki pašeta v obstoječe luknje od rave-a in dve matici, ki jih izmenično pritegješ na kos železa, ki vleče vn rave ventil... 1/2ure dela za abciger za veliko manj jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene zanima kateri rave ventil se mi bolj splača kupit? No če gledam na ceno pol je to pnevmatski... kaj pa drugače? Je kaka bistvena razlika?

LP :worship:

original je na zajlo, z njim imamo dobre izkušnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok so stare?

Tok, da so sam še za zakurt :grim

Sam kaj, ko pred gumami še oprema pride :doze:

Verjetno letos sploh nebom šel na morje!

Itq mam pol še cel September za počitnice :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tok, da so sam še za zakurt :grim

Sam kaj, ko pred gumami še oprema pride :doze:

Verjetno letos sploh nebom šel na morje!

Itq mam pol še cel September za počitnice :whistle::whistle:

Pizda nabav ksne rabljene gume. :) Najboljs, d bos koncau v ksni kroniki -.- samo zarad gum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey spet se obračam na vs.

mam aprilio rs 125 letnik 2009 in mi je pr 1000km začela goret lučka (trikotnik pa notr klicaj) in na kompu mi piše EFI. Pelu sm ga na servis(vombergerju) ampak niso znal nč popraut. Vem da una lučka gori če je premal ola za mešat al pa če je nivo hladilne tekočine prenizk ampak pr men je usega dovol. Zanima me zakaj bi ta lučka loh še gorela in če loh pride do posledic. Slišu sm neki da loh zvrtam lukno v komp, da naj bi motor lepše teku pa da nebi več jaulu napak. Zahvaljujem se vm za odgovore. LP Denis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey spet se obračam na vs.

mam aprilio rs 125 letnik 2009 in mi je pr 1000km začela goret lučka (trikotnik pa notr klicaj) in na kompu mi piše EFI. Pelu sm ga na servis(vombergerju) ampak niso znal nč popraut. Vem da una lučka gori če je premal ola za mešat al pa če je nivo hladilne tekočine prenizk ampak pr men je usega dovol. Zanima me zakaj bi ta lučka loh še gorela in če loh pride do posledic. Slišu sm neki da loh zvrtam lukno v komp, da naj bi motor lepše teku pa da nebi več jaulu napak. Zahvaljujem se vm za odgovore. LP Denis.

Mislim da ta lučka pomeni čas za servis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ta lučka pomeni čas za servis

biu je že na servisu, un ga je neki na komp prklopu ampak lučka ne ugasne, preveru sm use varovalke pa če je kje stik pa nč. nimam pojma kva bi blo loh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času, se vam spet javljam=)

Imam pa 1problem: žmigovci so nehali delovati :unsure:

trenutno je tako, da mi deluje samo sprednji desen žmigovec...

ko pritisnem, za smerokaze za levo stran, kontrolna lučka gori in ne utripa in nobeden žmigovec na levi strani ne deluje.

ko pritisnem, za smerokaze za desno stran, kontrolna lučka utripa in gori samo sprednji desni žmigovec, zadnji na desni strani ne deluje.

Kaj je narobe in kaj morem narediti, da to zrihtam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biu je že na servisu, un ga je neki na komp prklopu ampak lučka ne ugasne, preveru sm use varovalke pa če je kje stik pa nč. nimam pojma kva bi blo loh.

števc je isti k pr 50cc. Men je isto serviser pozabu izklopt to... Am prtisn "mode" gumb pa ga drž ta čs pa dei kontakt pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času, se vam spet javljam=)

Imam pa 1problem: žmigovci so nehali delovati :unsure:

trenutno je tako, da mi deluje samo sprednji desen žmigovec...

ko pritisnem, za smerokaze za levo stran, kontrolna lučka gori in ne utripa in nobeden žmigovec na levi strani ne deluje.

ko pritisnem, za smerokaze za desno stran, kontrolna lučka utripa in gori samo sprednji desni žmigovec, zadnji na desni strani ne deluje.

Kaj je narobe in kaj morem narediti, da to zrihtam?

Najprej preglej žarnice ponavadi je to al pa ni dobr stik pr žarnicah.Lahko pa je tudi rele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam en problem... recimo peljem se v 5 prestavi okoli 7-8k obratov in se mi naenkrat motor začne obnašat tako, kot da bi izpustil gas - pač bremzat začne mašina (ampak jaz gasa nisem spustil, še vedno ga držim). No in potem pač šaltam dol do kake 2-3 prestave mu probam dodat gas, včasih še cukne nekajkrat, ampak pol ko pridem do 1 prestave, ugasne. Ga poskušam normalno vžgat... ne vžge. Potegnem zaug...in vžge? :unsure: Kaj bi blio tu narobe? Motor je pa še original, edino CDI blokada je odstranjena.

LP :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem mehanik, ampak

-zamašena pumpa za bencin?

-pregrevanje?

-motor dobi preveč zraka? si kaj štelal bencin/zrak mešanico?

panemepojestkerjemožnodasemkjefejstmimovsekal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem mehanik, ampak

-zamašena pumpa za bencin?

-pregrevanje?

-motor dobi preveč zraka? si kaj štelal bencin/zrak mešanico?

panemepojestkerjemožnodasemkjefejstmimovsekal :P

Ja jaz sem tudi v to smer razmišljal ja... Razen pregrevanje pomoje ne pride v poštev, ker sem se kakih 10 min komej vozil pa ne več kot 8k obratov :):worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!