Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

A kdo ve kaj bi loha to bli da ko se vozim mi skus tko neki del zzz zzzz zzz ko da bi neki drgl npr. da bi premzal ne skos ampak ne določenem mestu.... pa sem že zamenjal disk ploštice pa tut kolo dol uzeu pa use prepucu če bi slučajn zaštekala premza pa še useen isto

Si usaj ugotovu, kje to dela? Masina, obroci, kaj druzga? Dej na stender pa vrt kolo, ce je na feltni.

Jst sm ugotovil, da mi je že žal, da sem prodal Aprilijo. Verjetno tako ustimane nebom vec dobil, samo ce slucajno bo kdo v kratkem kaj prodajal sem jst pravi naslov! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si usaj ugotovu, kje to dela? Masina, obroci, kaj druzga? Dej na stender pa vrt kolo, ce je na feltni.

Jst sm ugotovil, da mi je že žal, da sem prodal Aprilijo. Verjetno tako ustimane nebom vec dobil, samo ce slucajno bo kdo v kratkem kaj prodajal sem jst pravi naslov! biggrin.gif

a pol zdej nimaš nobenga motorja več? A si kšnga nameravaš kupt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol zdej nimaš nobenga motorja več? A si kšnga nameravaš kupt?

sm si prebrl v drugi temi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si usaj ugotovu, kje to dela? Masina, obroci, kaj druzga? Dej na stender pa vrt kolo, ce je na feltni.

Ne bom dons to probu

:naughty:

Si usaj ugotovu, kje to dela? Masina, obroci, kaj druzga? Dej na stender pa vrt kolo, ce je na feltni.

Ne bom dons to probu

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol zdej nimaš nobenga motorja več? A si kšnga nameravaš kupt?

Jst osebno vec nimam nobenga. Bi ti posliku garazo, pa je foter svoj motor dau posebej v sobo, pa zaklenu, da me nebi slucajno premamlo xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst osebno vec nimam nobenga. Bi ti posliku garazo, pa je foter svoj motor dau posebej v sobo, pa zaklenu, da me nebi slucajno premamlo xD

a si nameravaš kšna nabavt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kresnu je :worship::yea1:

Vse sem delal kot piše v manualu in seveda kot ste mi VI motosvetovci priporočal->hvala :worship:

Sam zdej pa ne znam une fedre, ki držijo izpuh pri cilindru dati nazaj gor :headbang::slap: . Še ko sem jih dol dajal, sem jih komi dal in sem takoj vedel da bodo problem ko jih bom spet gor štimal. Zdej če ma kakšen kakšno idejo ali pa priporočilo kako to on dela, z besedo na dan. Če pa ne bom pa odpeljal do najbližjega mehanika, da mi jih da gor....moram se čim prej iti vozit, če ne bom zbolel :D

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje, kresnu je :worship::yea1:

Vse sem delal kot piše v manualu in seveda kot ste mi VI motosvetovci priporočal->hvala :worship:

Sam zdej pa ne znam une fedre, ki držijo izpuh pri cilindru dati nazaj gor :headbang::slap: . Še ko sem jih dol dajal, sem jih komi dal in sem takoj vedel da bodo problem ko jih bom spet gor štimal. Zdej če ma kakšen kakšno idejo ali pa priporočilo kako to on dela, z besedo na dan. Če pa ne bom pa odpeljal do najbližjega mehanika, da mi jih da gor....moram se čim prej iti vozit, če ne bom zbolel :D

Zgleda d nis dost močn hehe. Nj ti en avpsuh prime pa drži na mestu, ti pa s kombinerkam ornk prim vzmet pa sam gor natakn. Tko sm js naredu in ni blo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jSt bi nazaj Aprilijo. Vidim, da mi ni zivet brez nje. Ze jokam za mojo mucico! Ima kdo kaj 06+ za prodaT ?!?!?! ? NUJNO :cry::cry: Najrajsi Spains No'1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, da se držite topica oziroma se z debatami, ki niso povezane z RS125 premaknete v za to namenjene kategorije ali teme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda d nis dost močn hehe. Nj ti en avpsuh prime pa drži na mestu, ti pa s kombinerkam ornk prim vzmet pa sam gor natakn. Tko sm js naredu in ni blo problemov.

Never mind...sem že naredu. Sem probaval tudi s kombinirkami pa ni šlo (maš prav, sem preveč švoh :rolleyes: ), pol sem pa najdel en star izvijač (že malo zvit) vanjga s ''fleksrco'' naredil majhen utorček/žlebiček, da se lahko konec fedra vsede notri...šel je not kot ata na mamo :D

jSt bi nazaj Aprilijo. Vidim, da mi ni zivet brez nje. Ze jokam za mojo mucico! Ima kdo kaj 06+ za prodaT ?!?!?! ? NUJNO :cry::cry: Najrajsi Spains No'1

Temu se pa reče t.i. Aprilija sindrom...ne ne sej se samo hecam, zakaj pa ne kupiš raje SM-ja, kot sem bral si kasneje tudi želiš nekega kupitit (450ccm), če se ne motim :hmm: . Ammm tole Aprilijo Spains No'1 je prodajal uporabnik alenn (neki takega), mogoče jo še vedno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Never mind...sem že naredu. Sem probaval tudi s kombinirkami pa ni šlo (maš prav, sem preveč švoh :rolleyes: ), pol sem pa najdel en star izvijač (že malo zvit) vanjga s ''fleksrco'' naredil majhen utorček/žlebiček, da se lahko konec fedra vsede notri...šel je not kot ata na mamo :D

Temu se pa reče t.i. Aprilija sindrom...ne ne sej se samo hecam, zakaj pa ne kupiš raje SM-ja, kot sem bral si kasneje tudi želiš nekega kupitit (450ccm), če se ne motim :hmm: . Ammm tole Aprilijo Spains No'1 je prodajal uporabnik alenn (neki takega), mogoče jo še vedno?

Sem ze najdel 2× Supermoto 450, zmenil se za ceno, za ogled vse vse vse :) Rece fotr ne, rece mami ne. :) Adijo moja supermoto kariera. Sicer pa sta rekla, da lahko sam zberem denar za 125+, pod pogojem, da me ne vidita na cesti. Zdej ce spiskam 3500€+ za 125 , mi bo bolj malo ostalo za kaj vec. Kurac pa to.

Alenn je svojo ze prodal nazalost. Lepa masinca. Zdej se edn prodaje, samo je model zategnjen. 3950€ hoce za njo pa da mu se doplacam za predelavo xD

Aprilijin sindrom sem dobil 2 minute po tem ko sem se prvic fural z mojo RSko :)

Tvoja lepo dela?

Brejker zvil in zlomil bos vse mogoce, ce bos to delal ;) Za to si kupi Husqvarno. Idealen motorcek ze v originalu za po prvem ( malo bolj trdo vzmetenje in nizka lega )

A ima kdo na forumu Spainko ? :D Da ga izfehtam da proda xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki:

To je blo glih preden sm šu na morje. Pa sm rabu mal adrenalina, da sm mel "svež" spomin na moped ko me nebo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Budacki. Človeka, ki prodaja Aprilio Spains nr.1 za 3950€+rave in športna krivina, poznam osebno(bivši sošolec). Če mu boš dolgo časa težil, se mi zdi, da ti jo bo dal za 4000€ (skupaj z predelavo). Razlog prodaje je pa ta, da mu prehitro gre denar, saj mu pije izredno veliko. O motorju ti lahko povem, da je izjemno lepo ohranjen, on se bolj malo vozi (ker še nima izpita). Toči vedno Motul 710, poleg tega pa da še 2dL olja v vsak na, novo napolnjen tank(direktno). Motor je odlično vzdrževan! (če pa je vreden 3950€?zame NE)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!