Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

če bi bila zajla bi bil vesel samo ni. nekaj je notri vtrglo.

vtrgalo mi pa je ko sem se peljal in sem menjaval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dol ščit pa boš vidu al je šla zajla al ne. Če ročka ni več nategnjena, pol je siguren šla, ker drugo ne more it. Zajlo delat daš lahko vsakmu mehaniku, pride te 2-3k, naredi pa v enmu dnevu, samo svojo staro mu prinesi, da bo vedel dolžino. Se je tud meni to zgodilo malo nazaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočš rečt to pa so naši uvozniki in serviserji?

ne to pa so italijani ki se jim nikoli niti malo ne mudi pa če je še kak nujno. js sm čakal 2 mesca na vetrobransko steklo. no mal smo že vn iz teme :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes se je za mene končala sezona. vtrgalo mi je kuplongo . nevem kaj je hin samo upam da ni kaj preveč. lamele pomojem niso ker če so lamele kuplonga drsi pri meni pa ni nič drsela ampak je samo an enkrat je sfalilo kot da bi se zajla vtrgala samo se ni sem nekaj gledo. zdaj pa bi vas še vprašal če ste že imel kdaj takšne probleme. ter koliko vas je to cenovno prišlo.

Ammmm, zakaj pa sploh nucaš kuplongo O:-)

Sam k startas mors enmu rect nj te mal porine :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako se pa poj motorji koncujejo ce probavas in ne ves kaj sploh je vtrgalo, pocilo,.....

Ce si malo boljsi mehanik in imas orodje doma podri samo zavedaj se da ni enostavno ce pa ne pa rajsi pusti mehaniku. pa spet smo tam aprilija kvali...., .. ....... (da navste rekli da samo mito) logicno da vsak motor ce ne znas z njem delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tako se pa poj motorji koncujejo ce probavas in ne ves kaj sploh je vtrgalo, pocilo,.....

Ce si malo boljsi mehanik in imas orodje doma podri samo zavedaj se da ni enostavno ce pa ne pa rajsi pusti mehaniku. pa spet smo tam aprilija kvali...., .. ....... (da navste rekli da samo mito) logicno da vsak motor ce ne znas z njem delat.

no danes smo ugotovili napako. motr je imel popolnoam izrabljene lamele. in mi je rekel serviser. da je to potrošni materijal isto kot gume pa zobniki. samo še morem en teden počakat da dobijo nove. plus tega če že imajo enkrat vse narazen naj mi še tam fedre pa vse zamenjajo.

se pravi da motor ni crknil ampak se je samo potrošni materjal porabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes smo ugotovili napako. motr je imel popolnoam izrabljene lamele. in mi je rekel serviser. da je to potrošni materijal isto kot gume pa zobniki. samo še morem en teden počakat da dobijo nove. plus tega če že imajo enkrat vse narazen naj mi še tam fedre pa vse zamenjajo.

se pravi da motor ni crknil ampak se je samo potrošni materjal porabil.

A si kroge risal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si kroge risal?

nisem samo ko sem že kupil motor je bila kuplonga že na koncu. pa sem še samo lahko čakal kdaj bo kaj vtrgalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med cagivami sem mislu, med starim in novim modelom, je celinder isti, ker je blo govora o napačnem batu. Aprilija ma pa druzga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jaz mam problem pri vžigu motorja; svečka ma iskro pa engine stop knof tuji ni prižgan, zaj pa neem kaj bi lahko blo. Mi lahko keri prosim pove kaj bi to blo :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bencin?

Probaj ce pali ce ga porines,ce ne pa pojdi do mehanika!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sn se še vozo danes pol pa sn mel 10 min. ogašenega, pa sn hoto pol ga vžgat pa kr naenkrat nič. Vergla, sao noče vžgat

-ne nisn zaj nič z zaugom, pa sn zaj probo pa nič :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislu da se ti vrti pod 1000rpm, ker zaradi prenizkega standgasa punci skuter ni vzigal.

Kaj pa vem, lahko je izpusni ventil do konca zaprt, da ne dobiva bencina,...

Bo stric Zok povedu, on pozna aprilijine hibe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno da ti je svečka šla in ko se enkrta segreje in pol motor ugasne in še je svečka topla noče vžgat tak je bilo pri nas na kosilnici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!