Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

:D Poglej na kaksno izmed teh 90 strani. :devil:

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točn pa 70k  :P

Ga nism kupo pa ne vem,ker mi je en pr nas reko v trgovini da pri njem pride 90k drugje mi spet drugac recejo pa sem reko priblizno cifro,ce je nizja od te ko sm reko je tolk bols!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj akrapovič sploh nima 2t programa. Po mojem kakšen jolly moto, samo kje to dobit  :?

Kaj pa če ti ga naredi po naročilu!!! :slap:

Ja s temi jolly moto izpuhi se neki hvaljo, do bi se u ITA! :D

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2T expert mi je reku da so jolly moto najbolši izpuhi za 2T mašine, po testih seveda, so pa kr nekako najdražji, dobi se jih tudi v titanski izvedbi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kr gianelli za rsko najbolš k krivina je precej debelejša v spodnjem delu kokr kšni drugi izpuhi. Jolly moto je pa bl za mitote sam lihk tko ti da tista 2KM več ma pa mal bl drugačn brenčeč zvok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kot 1. avspuh za 2T mašino je cela znanost! Ker more ujet resonanco, da da pritisk NAZAJ proti cilindru! Da ne uide mešanca iz cilindra! Zato je tisti lonc tm spodej tko šrok, in zato so vsi konusi! Lonc pa ponavad nima veze ker je sam za lepš vidt, v večini primerov je not taka cev kukr pride do njega, ponekod je naluknjana, v loncu pa je steklena volna da zaduši zvok! Tko da je debelejša cev lahko slabša!

Tejcy dej pokaži kak filmček da slišmo mi ta zvok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. kot 1. avspuh za 2T mašino je cela znanost! Ker more ujet resonanco, da da pritisk NAZAJ proti cilindru! Da ne uide mešanca iz cilindra! Zato je tisti lonc tm spodej tko šrok, in zato so vsi konusi! Lonc pa ponavad nima veze ker je sam za lepš vidt, v večini primerov je not taka cev kukr pride do njega, ponekod je naluknjana, v loncu pa je steklena volna da zaduši zvok! Tko da je debelejša cev lahko slabša!

Tejcy dej pokaži kak filmček da slišmo mi ta zvok

dimmni nimam filmcka mam pa emm reality ce se ti da do lj prpelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa se to sm ugotovila da se moj auspuh da tud na RSko nastimat tko da ce kdo rab naj me kr kontaktira...

Papa :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to me čud kako se da dt na rsko ker rska ma izpuh na levi strani če gledaš motor od uzadi nsrka pa na desni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam to me čud kako se da dt na rsko ker rska ma izpuh na levi strani če gledaš motor od uzadi nsrka pa na desni?

lej itak je sam lonc. lonc se sam gor stima jaz si lahka iz mojga auspuha sam lonce stimam gor kar ti da pol wec moci in lepsi zvok sam krivino mors tm mal predelat kar pa sploh ni problem.Npr lahka mi akrapo nardi lonc sam on itak ne dela za 125ccm tko da je kurac :(, lahka pa od koga druzga ane :D tko k je JJS naredu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei a se splaca kupt rablnga giannellia za 35k?

ki mašto za 35 če ga neboš ti kupil mi daš pol vsaj neke podatke od tega bi ga jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!