Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ja itk sam je treba nujno pri tej glavi uporabljat flat top bat... zdj pa nwem ker je bolši vertex al wiseco?? se ti kej sanja hehe... wiseco je mal dražji...

Eno pod to k rabš z ravnim vrhom maš tut tako s katero maš lahko navadn bat. RS125 VHM Racing Cylinder Head For Use With A Std Dome PistoN vsaj meni se tako zdi. ( STD= STANDARD )

Bata se ti itq ne splača menjat, ker lahko še 2× tok zdrži ( če se ne motm maš 9kkm )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno pod to k rabš z ravnim vrhom maš tut tako s katero maš lahko navadn bat. RS125 VHM Racing Cylinder Head For Use With A Std Dome PistoN vsaj meni se tako zdi. ( STD= STANDARD )

Bata se ti itq ne splača menjat, ker lahko še 2× tok zdrži ( če se ne motm maš 9kkm )

Ja ena je tut taka ja k maš standart... sam pomojem bi ble večje performance če bi dau ravn bt pa uno glavo. Ja bt bi zdržu še valda sam če je un 70€ to ni panike... bomo kupl sam da bo letel hehe... bo kr projekt tole ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ena je tut taka ja k maš standart... sam pomojem bi ble večje performance če bi dau ravn bt pa uno glavo. Ja bt bi zdržu še valda sam če je un 70€ to ni panike... bomo kupl sam da bo letel hehe... bo kr projekt tole ja :P

Wiseco al Wertex so kao original. Eden od teh dveh pač. Sicer pa ... obe firmi sta :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ena je tut taka ja k maš standart... sam pomojem bi ble večje performance če bi dau ravn bt pa uno glavo. Ja bt bi zdržu še valda sam če je un 70€ to ni panike... bomo kupl sam da bo letel hehe... bo kr projekt tole ja :P

Če boš to vse naštimal na motorju. Ne pričakovat da bo vse skupaj delovalo 18k km brez servisa. Takšne bate bo treba po 5k km zamenjat. Plus ojnica nebo zdržala v nedogled. A ti hočeš 35ps na kolesu al na gredi. Na gred jih boš dobil mogoče(bolj realno gledano 30-32). Na kolesu pa nikoli tolko. Saj res da maš športni ror ampak za maximume na 125kubikih z njim ciljat je bvz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš to vse naštimal na motorju. Ne pričakovat da bo vse skupaj delovalo 18k km brez servisa. Takšne bate bo treba po 5k km zamenjat. Plus ojnica nebo zdržala v nedogled. A ti hočeš 35ps na kolesu al na gredi. Na gred jih boš dobil mogoče(bolj realno gledano 30-32). Na kolesu pa nikoli tolko. Saj res da maš športni ror ampak za maximume na 125kubikih z njim ciljat je bvz.

Eiga nism nč reku kolk bom dubu hehe kokr kol bo, bo usen dost več kokr je zdej... u cifrah govort mi je brez veze sam d potegne to... je pa problem kar se cdi-ja tiče... do 2007 seprau euro za 2 cdi se da kupt škatlco (hpi umesnik) ki ima 2 načina krivilje moči... k originaln cdi da moč do 10600 pol je pa fertik... js k mam pa nov cdi ni pa še nubene možnosti za predelavo in bom že tuki zgubu neki... k drgač se to z unmu hpi vmesnikom vrti na 12 000 obratov. Pa tut poznal bi se če bi dau gor 34mm ferg un k so ga mele stare rs-e. Sam to nebom spreminju... večjo dizo notr pa še mal finih nastavitev pa tist kar sm že prej napisu... pol bom pa javu kako kej gre to :D Drgač pa tut zdj motor ne dela 18 000 brez servisa, vsaj rednega vedno delam ;) Govorim pa o moči na gredi drugače... če bi jih meu na kolesu tok bi biu že car :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem z mojimi vprašanji kar eno debato naredu =) Še vedno nevem za duben komplet za rave ventil =) ga res ni junaka v sloveniji ki ga bi prodajal??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem z mojimi vprašanji kar eno debato naredu =) Še vedno nevem za duben komplet za rave ventil =) ga res ni junaka v sloveniji ki ga bi prodajal??

Jz vem za enga,ki je imel,če ni takrat @budacki kupil...sam tak ni hotel samega prodat ampak neki v kompletu.Mislim,da se @budacki spomni drugače pa lahko pogledam po P.M kak je že blo,ker se res ne spomnim.Mel pa je še nek športen izpuh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem z mojimi vprašanji kar eno debato naredu =) Še vedno nevem za duben komplet za rave ventil =) ga res ni junaka v sloveniji ki ga bi prodajal??

Lej če ni v sloveniji pa na ebayu kup, maš tut rablene gor... tistih 30€ je poštinana in to je to :D če pa najdeš v sloveniji pol pa sploh supr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz vem za enga,ki je imel,če ni takrat @budacki kupil...sam tak ni hotel samega prodat ampak neki v kompletu.Mislim,da se @budacki spomni drugače pa lahko pogledam po P.M kak je že blo,ker se res ne spomnim.Mel pa je še nek športen izpuh

Tistga sem jst kupo. je pa biu res nov :D nemorem rečt da nism zadovoljen bil :D ja pa še športn izpuh prodaje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da sem z mojimi vprašanji kar eno debato naredu =) Še vedno nevem za duben komplet za rave ventil =) ga res ni junaka v sloveniji ki ga bi prodajal??

jas ven za enega ki bi ti poceni zrihtal moram se pozanimati pa ti te poven..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas ven za enega ki bi ti poceni zrihtal moram se pozanimati pa ti te poven..

´666´ je odpovedal...še kdo ki ve za ker komplet za rave???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi koga zanimala aprilija rs 125 letnik 2006 z 5700prevoženga od prvega lastnika? motor je brez blokad!

cena bi bla pa okol 2200evrou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi koga zanimala aprilija rs 125 letnik 2006 z 5700prevoženga od prvega lastnika? motor je brez blokad!

cena bi bla pa okol 2200evrou

naša jh ma 27.000 pa še mao(l.2005) .... 5.700 :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naša jh ma 27.000 pa še mao(l.2005) .... 5.700 :eek:

dec..ma dva motorja drug je honda cbr600 veš da je s tisto bolš naberat km-je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dec..ma dva motorja drug je honda cbr600 veš da je s tisto bolš naberat km-je :D

Bele barve, brez nalepk in ogledal ter z novo gumo? Seveda :D razbita 2× in kilometri obrnjeni 6× :D ( če seveda govorimo o isti ;) )

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bele barve, brez nalepk in ogledal ter z novo gumo? Seveda :D razbita 2× in kilometri obrnjeni 6× :D ( če seveda govorimo o isti ;) )

kot kaže ne :P ma nalepke in ogledala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bili v Trstu na Apriliji...

Kupili skoraj vse dele:

-bat ASSO 130€

-zajla za gas in olje (ter povž) 30€

-zajla sklopka 20€

-valčni ležajček za sornik 20€

-zavorne ploščice brembo sprednje ter zadnje 50€

-dihtunge za celotno mašino 30€

-olje za v mašino od Agipa (profi) 20€

-tri litri olja za mešanco profi od Agipa 60€, ter z zelo dobrim popustom 35€ =)

Mislim da je blo to vse...

Cene nasproti Slo so dokaj lepše...

Še vedno pa iščem RAVE KOMPLET TER VEČJO DIZO OD ORIGINAL DELLORTO 28!!!! Hvala! Lp Luka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bili v Trstu na Apriliji...

Kupili skoraj vse dele:

-bat ASSO 130€

-zajla za gas in olje (ter povž) 30€

-zajla sklopka 20€

-valčni ležajček za sornik 20€

-zavorne ploščice brembo sprednje ter zadnje 50€

-dihtunge za celotno mašino 30€

-olje za v mašino od Agipa (profi) 20€

-tri litri olja za mešanco profi od Agipa 60€, ter z zelo dobrim popustom 35€ =)

Mislim da je blo to vse...

Cene nasproti Slo so dokaj lepše...

Še vedno pa iščem RAVE KOMPLET TER VEČJO DIZO OD ORIGINAL DELLORTO 28!!!! Hvala! Lp Luka

Sam sem kupil v AC-ju vertrex-a za 130eu, zdej kok je ta ASSO boljši ne vem, kajti že prej sem imel isti bat notri in je zdržal 15000 km. Aja zajla za sklopko se mi zdi da je malo draga, si siguren da si dal toliko za njo?

Za dize pa poglej na cilinder.si se mi zdi da imajo tam, lahko da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem kupil v AC-ju vertrex-a za 130eu, zdej kok je ta ASSO boljši ne vem, kajti že prej sem imel isti bat notri in je zdržal 15000 km. Aja zajla za sklopko se mi zdi da je malo draga, si siguren da si dal toliko za njo?

Za dize pa poglej na cilinder.si se mi zdi da imajo tam, lahko da se motim.

http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=239_586_588&products_id=853&osCsid=nftpmeus7pc2pce0gso2gdnev0oda49g ( 2×klikni če ti prvič ne odpre ).

Samo to je neki čudnega ker je phbg mislm pa da nebo problema saj je premer 5mm ( M5 vijak ). Sicer pa ja ... 122 bo lih za lih prava :D

pa drugače tut men se zdi zajla nekam draga ... napram olju ki je res ugodno :D pa tut polž je več kot ugoden, saj je za skuterja ( kitajca ) dražji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://trgovina.cilinder.si/product_info.php?cPath=239_586_588&products_id=853&osCsid=nftpmeus7pc2pce0gso2gdnev0oda49g ( 2×klikni če ti prvič ne odpre ).

Samo to je neki čudnega ker je phbg mislm pa da nebo problema saj je premer 5mm ( M5 vijak ). Sicer pa ja ... 122 bo lih za lih prava :D

pa drugače tut men se zdi zajla nekam draga ... napram olju ki je res ugodno :D pa tut polž je več kot ugoden, saj je za skuterja ( kitajca ) dražji!

Evo našel. Za Aprilijo (Dellorto phbh 28) je diza 6mm KLIK1

Za Dellorto phbg (Cilinder.si) je pa diza 5mm KLIK2

Če pa kdo ne vrjame, pa naj sneme vplinjač in sam premeri. Sigurno jih dobiš na AC-ju ali pa na strani PJME, za drugje pa ne vem :unsure:

Drugače pa se strinjam z budacki-jom, si dobil nekatere stvari res ugodno. Bi lahko povedal bolj natančno kje naj bi bila ta trgovina, mogoče bom pa kdaj kaj rabil, pa bi skočil do nje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem kupil v AC-ju vertrex-a za 130eu, zdej kok je ta ASSO boljši ne vem, kajti že prej sem imel isti bat notri in je zdržal 15000 km. Aja zajla za sklopko se mi zdi da je malo draga, si siguren da si dal toliko za njo?

Za dize pa poglej na cilinder.si se mi zdi da imajo tam, lahko da se motim.

Sicer ne vem kdaj si kupil Vertex v AC ter in ali si dobil kaj popusta, ampak kakor sem nedolgo nazaj šel sem tja ter na MS prilimal seznam ter cene sledi : bat vertex 140€ (nevem če je davek vštet)

Tako da so dol cene kar veliko bolj ugodne...za točen naslov trgovine sporočim ob priliki! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_luke_ zajebu si me za zajlo :evilgrin: :P ja fantje..mam viska eno zajlo za gas in olje+mehanizem:D rab kdo? ugodno :):D

Jeote...nism nič sigurno reku. Dol sm šou in kupu vse kar rabm =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeote...nism nič sigurno reku. Dol sm šou in kupu vse kar rabm =)

aha :) a ker letnik mas to? a je teb zaribala al si jo ze kupu tko al sm delas "generalko" ? :D:) jbg nism redno spremlju temo, glede tvojih objav.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!