Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Hmm, sam to je res, sem videl že pri parih, da imajo tam zapacano. Sam pol je to nevarn, da ti še zdrsne :krneki: Ufff, bom pogledal kakšno je stanje pri moji.

Aja srečnega pa zdravega ''rejserji'' :whistle:

jOp :D pa vsega kar si želite sami pa čimveč kvalitetnih in varnih kilometrov!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurac je k sm meu samo 9000 km... Če bi se to zgodlo pri 15000 bi reku okej ni panike pač kilometri delajo svoje.... pa še vprašanje kolk časa je že tkole zapikan hehe sam men je delu motor k urca... majstr je reku d it sigurn ni mogu it tolk k prej sam js nism nikol opazu d bi kej slabi ulekl :P Mjhn bom usen pripru pumpco pol bomo pa vidl... če bo premal olje bom sigurno porajtu hehe... joke :P... usm srečnga pa zdravgaaaaaa pa velik ovinkov pocen bencin...!!!!:D se slišmo drugo leto :D

Si prvi lastnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ;)

Potem pa ti tak more aprilija krit novi bat in vse. Vendar nerazumem kaj trgaš motor narazen pri 9k km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem pa ti tak more aprilija krit novi bat in vse. Vendar nerazumem kaj trgaš motor narazen pri 9k km.

Težko bo krila če ni garancije glede na to d sm odblokeru pa cdi prevrtu... Kaj ne razumš... čist iz dougčasa ga sigurno ne... dau sm nardit kanale + odstranitev antivibracijske gredi pa še glavo bi mi naredu---> menda zato d bi to letel še mal bolj ane :D... sam zdj bo pa itk treba kupt drug bat in če sm že pri tem uzamm ravnega z enim obročkom in glavo za take vrste bata... v kombinaciji z narjenimi kanali in vforce membranami ki so že vgrajene bi moglo to kar it :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko bo krila če ni garancije glede na to d sm odblokeru pa cdi prevrtu... Kaj ne razumš... čist iz dougčasa ga sigurno ne... dau sm nardit kanale + odstranitev antivibracijske gredi pa še glavo bi mi naredu---> menda zato d bi to letel še mal bolj ane :D... sam zdj bo pa itk treba kupt drug bat in če sm že pri tem uzamm ravnega z enim obročkom in glavo za take vrste bata... v kombinaciji z narjenimi kanali in vforce membranami ki so že vgrajene bi moglo to kar it :P

Se sploh zavedaš funkcije antivibracijske gredi.

Glej jaz sem mel odblokirano gor(doma) pa so mi jo glih tak pod garancijo popravli. Primer da kupiš novo že odblokirano a pol nimaš garancije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sploh zavedaš funkcije antivibracijske gredi.

Glej jaz sem mel odblokirano gor(doma) pa so mi jo glih tak pod garancijo popravli. Primer da kupiš novo že odblokirano a pol nimaš garancije?

A ni v tem primeru, da garancija ne velja na mehanske dele ali mašinski sklop? Nekaj takega. Ostalo gre normalno v garancijo ( Tako ima Husqvarna )

Antivibracijsko gred so dal ven? Zakaj pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sploh zavedaš funkcije antivibracijske gredi.

Glej jaz sem mel odblokirano gor(doma) pa so mi jo glih tak pod garancijo popravli. Primer da kupiš novo že odblokirano a pol nimaš garancije?

Lej stari sploh nebom klicu u aprilio k jih mam pouhn k... k je za usako stvar treba čakat pa en kup koplikacij sm meu usakič... saj pri mojmu dilerju... ne nimam pojma zakaj je antivibracijska gred dej a mi lahko poveš prosm haha XD

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne nimam pojma zakaj je antivibracijska gred dej a mi lahko poveš prosm haha XD

Najboljš,da vprašaš svojega mojstra,ki ga plačuješ!Saj ti kot si sam napisal ne raboš nič vedet saj ti samo plačaš ljudem-ćloveku,ki obvlada :naughty:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljš,da vprašaš svojega mojstra,ki ga plačuješ!Saj ti kot si sam napisal ne raboš nič vedet saj ti samo plačaš ljudem-ćloveku,ki obvlada :naughty:

Res je ;) morm rečt da do zdj še nism biu razočaran pa mi je že marskej naredu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne nimam pojma zakaj je antivibracijska gred dej a mi lahko poveš prosm haha XD

Super ljudje ti hočemo pomagat ti pa se norca delaš zgleda imaš dovolj denara da boš zamenjal celo mašino in vse možne nosilce na motorju. Plus dvomim da boš sploh lahko pelal motor pri takšnih vibracijah.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super ljudje ti hočemo pomagat ti pa se norca delaš zgleda imaš dovolj denara da boš zamenjal celo mašino in vse možne nosilce na motorju. Plus dvomim da boš sploh lahko pelal motor pri takšnih vibracijah.

Ei lej... cenm vsako pomoč, resno in se ti zahvaljujem... ne maram pa d usako stvar spljuvate pa se delate norca iz nje. Če motor nebo vozen, gre pač gred nazaj notr... sam mi je majstr reku d je to že delu in da je čist od motorja do motorja odvisn kako se obnaša potem... tomos sm z narjeno mašino brez te gredi le malenkost bolje trese kar lahko amp potrdi k je derku s temu motorjem... Sej pravm kej koristnga zelo rd slišm in sm tut hvaležn če mi kej pomagaš, d pa tkoj spljuvate usako stvar pa res ni uredu... konc koncu mislm d se noben nima namena kregat na forumu...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei lej... cenm vsako pomoč, resno in se ti zahvaljujem... ne maram pa d usako stvar spljuvate pa se delate norca iz nje. Če motor nebo vozen, gre pač gred nazaj notr... sam mi je majstr reku d je to že delu in da je čist od motorja do motorja odvisn kako se obnaša potem... tomos sm z narjeno mašino brez te gredi le malenkost bolje trese kar lahko amp potrdi k je derku s temu motorjem... Sej pravm kej koristnga zelo rd slišm in sm tut hvaležn če mi kej pomagaš, d pa tkoj spljuvate usako stvar pa res ni uredu... konc koncu mislm d se noben nima namena kregat na forumu...

Lp, Miha

antifibracijska gred se lahko pozna pri navitih motorjih al pa ne... to je čist odvisn...(STVAR PROBE)... pri sm125 jo nismo mel notr pa ni motor čist nč tresu pa nubenih nusilcov lumil.... tko da fotr (mehankar) že ve kwa bo naredu da bo to šlo ko prasica, da kwasko tud držat nov mogu biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antifibracijska gred se lahko pozna pri navitih motorjih al pa ne... to je čist odvisn...(STVAR PROBE)... pri sm125 jo nismo mel notr pa ni motor čist nč tresu pa nubenih nusilcov lumil.... tko da fotr (mehankar) že ve kwa bo naredu da bo to šlo ko prasica, da kwasko tud držat nov mogu biggrin.gif

nč, po pa še blajarco brez uteži pa ste na konju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč, po pa še blajarco brez uteži pa ste na konju...

Haha a to deluje na futuri... probi eno blajrco z utežjo drugo pa brez to sm slišu d je še najbol :P :P

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kruba ste usi pametni k solate.... USAK BI SE SAM KREGU!!! TELEBAJSKI

kwa? a ne frizirate zadeve, da bo čimbolj podobna GP 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha a to deluje na futuri... probi eno blajrco z utežjo drugo pa brez to sm slišu d je še najbol :P :P

futura ma dost moči, da ni treba iskat centlnov... ki bodo prinesli skoraj nč in... nevzdržljivost. to ti je hotu powedat tud @norc16...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa? a ne frizirate zadeve, da bo čimbolj podobna GP 125?

Stari tok bomo sfrizeral d se bo sam pokadil mem tvojo future :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari tok bomo sfrizeral d se bo sam pokadil mem tvojo future :P:D

sej ni to problem... problem je... kok cajta se bo kadil...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

futura ma dost moči, da ni treba iskat centlnov... ki bodo prinesli skoraj nč in... nevzdržljivost. to ti je hotu powedat tud @norc16...

Lej crknil bo sigurn enkt... tega se zavedam sam vsaj enih 10 jurju bom pa naredu pa če newem kaj :D

sej ni to problem... problem je... kok cajta se bo kadil...

To je res :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej crknil bo sigurn enkt... tega se zavedam sam vsaj enih 10 jurju bom pa naredu pa če newem kaj :D

To je res :D

Meni je glavni nosilec na mašini šau.Pa sem imel samo iz faze antivibracijsko. Če si imel kdaj tank dol je taki črn na obe strani okvira, potem pa gre na celinder. Pa je debeline dobrih 2-3 cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je glavni nosilec na mašini šau.Pa sem imel samo iz faze antivibracijsko. Če si imel kdaj tank dol je taki črn na obe strani okvira, potem pa gre na celinder. Pa je debeline dobrih 2-3 cm.

Bom še razmislu glede gredi... to bi bla itak zadnja stvar k pol je treba ojnico na novo prešat in en kup dodatnega dela... motor je u trenutno u podrtem stanju kar se tiče kompletnega zgornjega dela mašine... Glava+bat me bota skupaj pršla 150€ kar se mi ne zdi veliko glede na originalne dele... pomojem bi original bat pršu tok, ki ga je pa treba nujno menjat. Tko bo pa še ene par konju več zarad ravnega bata z enim ringom in drugo glavo :P

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še razmislu glede gredi... to bi bla itak zadnja stvar k pol je treba ojnico na novo prešat in en kup dodatnega dela... motor je u trenutno u podrtem stanju kar se tiče kompletnega zgornjega dela mašine... Glava+bat me bota skupaj pršla 150€ kar se mi ne zdi veliko glede na originalne dele... pomojem bi original bat pršu tok, ki ga je pa treba nujno menjat. Tko bo pa še ene par konju več zarad ravnega bata z enim ringom in drugo glavo :P

Edino to še ti morem rečt, da neboš ki pol upal na 15k km brez problemov. Tale bat ne zdrži niti približno toliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še razmislu glede gredi... to bi bla itak zadnja stvar k pol je treba ojnico na novo prešat in en kup dodatnega dela... motor je u trenutno u podrtem stanju kar se tiče kompletnega zgornjega dela mašine... Glava+bat me bota skupaj pršla 150€ kar se mi ne zdi veliko glede na originalne dele... pomojem bi original bat pršu tok, ki ga je pa treba nujno menjat. Tko bo pa še ene par konju več zarad ravnega bata z enim ringom in drugo glavo :P

ojnco prešat zaradi odstranitve izravnalne gredi? in potem sm jest bumbar....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!