Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ojnco prešat zaradi odstranitve izravnalne gredi? in potem sm jest bumbar....?

To itak sam lej... Vem d je treba ojnico na nov prešat ko se le ta zamenja... sam če sm js prou majstra zastopt jo je treba neki drkat tut tkt k gre gred stran... tok v detajle newem tko d se opravičujm če sm ustrelu kozla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino to še ti morem rečt, da neboš ki pol upal na 15k km brez problemov. Tale bat ne zdrži niti približno toliko.

Pa če ga menjam na 8000 je to recmo za ene cela sezona in 80€ kokr ta bat pride ni to nek strošk... seveda če negre tut kej druzga u k... najbol me skrbi za glavne ležaje XD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa če ga menjam na 8000 je to recmo za ene cela sezona in 80€ kokr ta bat pride ni to nek strošk... seveda če negre tut kej druzga u k... najbol me skrbi za glavne ležaje XD

ej kwasko zadrž une stvari pr seb ne pisat kwa bomo mi nrdil!!!.... nej gruntajo.. pa ne prešat ampak cantrirat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kruba ste usi pametni k solate.... USAK BI SE SAM KREGU!!! TELEBAJSKI

post-5414-126259323769_thumb.jpg

mam glih cajt... nekej tackga al pa še z mn mesa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je glavni nosilec na mašini šau.Pa sem imel samo iz faze antivibracijsko. Če si imel kdaj tank dol je taki črn na obe strani okvira, potem pa gre na celinder. Pa je debeline dobrih 2-3 cm.

po moje je bilo to še slabše kot, da bi bil brez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je bilo to še slabše kot, da bi bil brez

Ja lahko d je biu že kontra učink :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa? a ne frizirate zadeve, da bo čimbolj podobna GP 125?

Potem bi štartal z 34Km na kolesu in 100+110 slick gumam.

Edino medosna razdalja bi bila problem headbang.gif

**Po velikosti šasije in dimenzijah gum je rs125 prej replica 250GP kot 125 unsure.gif

250GP še nisem videl v živo. Upam, da bo v Veroni kaj za sline cedit grim.gif

Sem pa 125GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je bilo to še slabše kot, da bi bil brez

Na motorju se je samo čutlo to tako da če si se dolgo vozil samo med 5-6k rpm si imel tak malo mravličaste roke. Če si vozil na drugih obrati je bilo brez usakih treslajev. Pa če se je kdo drugi pelal ni ugotovil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju se je samo čutlo to tako da če si se dolgo vozil samo med 5-6k rpm si imel tak malo mravličaste roke. Če si vozil na drugih obrati je bilo brez usakih treslajev. Pa če se je kdo drugi pelal ni ugotovil.

Ja kuko d ti je pa pol nosilc odlomil :O??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem bi štartal z 34Km na kolesu in 100+110 slick gumam.

Edino medosna razdalja bi bila problem headbang.gif

**Po velikosti šasije in dimenzijah gum je rs125 prej replica 250GP kot 125 unsure.gif

250GP še nisem videl v živo. Upam, da bo v Veroni kaj za sline cedit grim.gif

Sem pa 125GP.

de s nauš glave stowku... fantje frizirajo mašino, če sm prow zastopu... in mašino sm tud mislu ob povezavi z gp125, nč druzga... pa še to sm se zajebawow, a je prow? (to morm povedat, k če ne me boš učil kok stane ena mašina za gp pa koko težko prideš (oz sploh ne) do posameznih delov za GP)... zej pejt pa na pir, de naw gvava bolewa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(to morm povedat, k če ne me boš učil kok stane ena mašina za gp pa koko težko prideš (oz sploh ne) do posameznih delov za GP)...

http://www.jollymoto.it/

Mam doma katalog... Vse ukp pride za eno tvojo čukca bejbo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.jollymoto.it/

Mam doma katalog... Vse ukp pride za eno tvojo čukca bejbo

iz jollymoto delov boš sestavil mašino za dirke moto gp125? dobr si. kok pa je 'ena moja čukca bejba'(sorry sm mao star pa ne poznam izraza) v €?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kuko d ti je pa pol nosilc odlomil :O??

Ker ti od teh mini vibracij odšraufa kateri šrauf. In potem naredi silo pa vtrga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DRIVER:

1000ccm trance_44_wink5.gif

Jolly ima tudi svojo linijo GPdirkalnikov.

Kupiš, najprej avspuh, potem bat,ojnico,ležaje,ferg,kolena,............ Pa si bankrot, pelješ se pa veliko manj kot 15.000Km preden ti gre kaj v žafrane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potreboval bi elektroniko od RAVE ventila (tista šatuljica, čisto na zadku mopeda). Če pa koga slučajno zanima prodajam original CDI...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potreboval bi elektroniko od RAVE ventila (tista šatuljica, čisto na zadku mopeda). Če pa koga slučajno zanima prodajam original CDI...

Res nima noben? Potrebujem tudi sam ventil ter ohišje ventila (kompletno)?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res nima noben? Potrebujem tudi sam ventil ter ohišje ventila (kompletno)?!

ne verjamm da ma kdo to... to boš zelo težko dobil, razn seveda novo na avtocomercu kjer boš čakal tud do pol leta... žal :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ebay je rezervni načrt...bilo bi veliko lepše če bi dobil v slo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima če ma rs 125 letnik 96 mašino rotax 122 al 123, pa delorto 28 ?? pa to mislim za navadno serijo ne chesterfield...

Do letnika 1996 je še rotax 123 mašina... mislim da vključuje tudi letnik 1996...

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene samo zanima če ma rs 125 letnik 96 mašino rotax 122 al 123, pa delorto 28 ?? pa to mislim za navadno serijo ne chesterfield...

delorto 34 pa obe sta imeli vse isto chesterfield in vijolično,"roza",siva vsaj l.95 ampak mislim,da 96 tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Iz Nemčijo bom pripeljal Aprilio RS 125,2008 , ki pa ima v prometni samo 5kW, in zato me zanima če kdo ve kje ima motor blokade?

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 kW??? A ni v originalu 11kW. Nevem no, sam je siguren kej z elektriko, pol pa še stalnica izpuh, rave..., pa to. Zdej ker je novejša ma ziher še kej, ti bodo znali drugi več povedat.

Aja kok boš pa dal za njo, če ni skrivnost? To mislim skupi s prepisom itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!