Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

o utekanju verjetno največ ve proizvajalec posameznih sklopov/mašine... al pa se mi samo zdi?

a ke pa... 10min na štantagasu, 20min na štantgasu... po pa na dirko... takoj... ni blema... k je pa crk pa štrk pa na drevo pa za en kurc aprilia... a ne de?

pa še enkrat za tiste, ki 'frizirate' 125ccm z ~34KM... za male pare ne boste dobil skorej nč razen hudo nevzdržne mašine.

(ok za 20km bote prvi na vasi potem pa... jah nč, mam tak stroj de morm skoz šraufat... pa fotr noče več data gnara, pa m u graž leži... ampak dokler je delow je šu fulllll... enih 10km poj je pa ribnu, ja , ampak je šu res fulllll)

pa za male pare ne mislim gnar, ki jih je povprečen 125ccm apriliaš dat za nakup novega motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o utekanju verjetno največ ve proizvajalec posameznih sklopov/mašine... al pa se mi samo zdi?

a ke pa... 10min na štantagasu, 20min na štantgasu... po pa na dirko... takoj... ni blema... k je pa crk pa štrk pa na drevo pa za en kurc aprilia... a ne de?

pa še enkrat za tiste, ki 'frizirate' 125ccm z ~34KM... za male pare ne boste dobil skorej nč razen hudo nevzdržne mašine.

(ok za 20km bote prvi na vasi potem pa... jah nč, mam tak stroj de morm skoz šraufat... pa fotr noče več data gnara, pa m u graž leži... ampak dokler je delow je šu fulllll... enih 10km poj je pa ribnu, ja , ampak je šu res fulllll)

pa za male pare ne mislim gnar, ki jih je povprečen 125ccm apriliaš dat za nakup novega motorja...

O denarju nebi preveč RSTDEDEK ok? fotr tut centa ni dau za TA motor, za tomosa mi je pau pa prej polovico pa še opremo mi je kupu(prjazn ane)... od kje mi denar ti nebom govoru... Pa te neumne komentarje o friziranju lahko mirno za sebe odbdržiš :D zakaj mi moreš vedno veselje pobrat :D...pcjent en

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O denarju nebi preveč RSTDEDEK ok? fotr tut centa ni dau za TA motor, za tomosa mi je pau pa prej polovico pa še opremo mi je kupu(prjazn ane)... od kje mi denar ti nebom govoru... Pa te neumne komentarje o friziranju lahko mirno za sebe odbdržiš :D zakaj mi moreš vedno veselje pobrat :D...pcjent en

Aja pa to je delu majstr k mu zaupam na fertik pa res mi je že marskej naredu, vedno odlično... pa tut ni blo tko mal dnarja kokr se tep zdi... sm kr konkretno nabavu in mislm da bo tut delal neki cajta... k pa crkne pa uštimat pa dalje... :winkiss: Aja pa mislm d bo res najhitrejša 2t aprilia kle naokol... čeprov ni biu nikol namen drkat to d bom lahko reku d mam raketo... delam to zase, za svoje užitke kar si pa drugi mislte me pa boli kurac :winkiss:

Popravljeno . Popravil Kvasko
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...k pa crkne pa uštimat pa dalje...

:P

no, a s le zastopu? sam to hočem dopowedat pa nikakor ne gre... igrejte se v peskovniku kokr čte, se se za konc koncov bolj ali manj za vaš gnar... ne pa pizdukart, koko je vse zanč, če zravn vse poskuse pred crkom zamolčite...

na pa teb enga :beer1: namest lupčka, de naw kdo reku d sm pedofil... pa de t bo stvar super duper in doooolgo laufala...

(bemtiš... kwa pa če je že :beer1: preweč?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

no, a s le zastopu? sam to hočem dopowedat pa nikakor ne gre... igrejte se v peskovniku kokr čte, se se za konc koncov bolj ali manj za vaš gnar... ne pa pizdukart, koko je vse zanč, če zravn vse poskuse pred crkom zamolčite...

na pa teb enga :beer1: namest lupčka, de naw kdo reku d sm pedofil... pa de t bo stvar super duper in doooolgo laufala...

(bemtiš... kwa pa če je že :beer1: preweč?)

Ja newem edino če daš ob ribanju kej zravn??... mi še ni crknilo tko da od mene kaj takega nisi slišal... res je :D zveniš kot da ga je že zdavni blo preveč :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma motor je cist mrzu sam mlakarju se ne da dopovedat, da mrzuga ni dobr navijat xD. In ja bat je nov(vertex single ring flat top) + vhm glava.

Pardon... motor je bil segret :P... zgleda da bo treba mal ferg naštelat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI FOTR NAREDU PRVIČ 125 MOTOR, AMAPK JIH JE ŽE KR NEKI PA ŠE NUBEN NI RIBNU!!!!!!!!!!!!!!!!!

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NI FOTR NAREDU PRVIČ 125 MOTOR, AMAPK JIH JE ŽE KR NEKI PA ŠE NUBEN NI RIBNU!!!!!!!!!!!!!!!!!

katero znamko motorjev pa dela tvoj fotr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

katero znamko motorjev pa dela tvoj fotr?

Mislm da veš kaj je s tem mislu... Naredu-predelu (in to ne predelava v smislu menjanju valčkov pa teh pizdarij ampak ornk posegov v mašino... sm že vidu kaj počne in lahko samo :worship: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa to je delu majstr k mu zaupam na fertik pa res mi je že marskej naredu, vedno odlično... pa tut ni blo tko mal dnarja kokr se tep zdi... sm kr konkretno nabavu in mislm da bo tut delal neki cajta... k pa crkne pa uštimat pa dalje... :winkiss: Aja pa mislm d bo res najhitrejša 2t aprilia kle naokol... čeprov ni biu nikol namen drkat to d bom lahko reku d mam raketo... delam to zase, za svoje užitke kar si pa drugi mislte me pa boli kurac :winkiss:

In zakaj pol postaš v tej temi vse te predelave? Ni samo RST pacient :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brutalno zgleja, kolk mas zdej kej moci(na gredi al kolesu)

zivce pa jajca za to tud mors met respekt ja ;)

Ei nimam pojma :D bom sigurno pelu ko se vreme nardi na dyno pol bomo pa vidl kolk številke pokažejo :D... po teoriji kolikor sem bral naj bi se poznal od 8-10 konjev ta nadgraditev... zdj bojo ta podatek pametnjakoviči spluvali spet :rolleyes:

http://www.jktuning.co.uk/ še ud kje mi ta podatek :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woow brutala. Sploh nism vedu da to sploh gre tko ful stunirat orginal mašino... Se ne bojiš da se bo pregrevala?

Kakšno je kaj vzmetenje na tvoji apriliji?

Je zdj kej bol glasna mašina, se čuje kej razlike?

Jaz pa zdj čakam na avspuh, konc februara bi moglo bit zmontirano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woow brutala. Sploh nism vedu da to sploh gre tko ful stunirat orginal mašino... Se ne bojiš da se bo pregrevala?

Kakšno je kaj vzmetenje na tvoji apriliji?

Je zdj kej bol glasna mašina, se čuje kej razlike?

Jaz pa zdj čakam na avspuh, konc februara bi moglo bit zmontirano :P

Motorja še nism vidu ne slišu odkar je tole narjen :D... grem ju3 do amp-ja pogledat da vidm kako kej laufa tole v živo :D... drugače za pregrevanje naj nebi smelo bit panike, saj ta vhm glava dosti bolje odvaja toploto ko originalna :D... drgač vzmetenje... kaj nj rečm uredu je :D... zadi nastavljiv plinski armotizer spredi pa 42mm usd vilce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woow brutala. Sploh nism vedu da to sploh gre tko ful stunirat orginal mašino... Se ne bojiš da se bo pregrevala?

Kakšno je kaj vzmetenje na tvoji apriliji?

Je zdj kej bol glasna mašina, se čuje kej razlike?

Jaz pa zdj čakam na avspuh, konc februara bi moglo bit zmontirano :P

Če bi Husqvarni membrane, izpuh, glavo in bat zamenjal bi bil krepko čez Aprilijine konjiče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi Husqvarni membrane, izpuh, glavo in bat zamenjal bi bil krepko čez Aprilijine konjiče :D

Dej dej budacki kaj nabijas kr neki na pamet... z 28 fergom neboš nič močnej meu k aprilia... pejt mal pogledat na youtube odprte husqvarne pa pospeške k majo večinoma okol 8-9 sekund... js mam na aprilii okol 8 samo odblokerano... tko da ni nč več moči nažalost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej dej budacki kaj nabijas kr neki na pamet... z 28 fergom neboš nič močnej meu k aprilia... pejt mal pogledat na youtube odprte husqvarne pa pospeške k majo večinoma okol 8-9 sekund... js mam na aprilii okol 8 samo odblokerano... tko da ni nč več moči nažalost :D

hm. v nemčiji majo ~6 odprte z hgs ^^ no sj bom stestiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm. v nemčiji majo ~6 odprte z hgs ^^ no sj bom stestiral

da nebom kr neki govoru... odprta z hgs-om... štarta pri 9:39... poglej na števc, poglej na sekunde in se čudi :D Sej na motorju mislš d je par sekund do 100, ko pa to posnamš pa vidš d kr traja neki cajta... Pa poglej moj pa še 2 komentarja pod videem (so zadnji)... sanje o 30konji na rski ali na husqvarni (org.) so zgolj samo sanje... rs 125 z 28 frgazarjem blokerana nardi 11kw odprta pa okol 17kw kar je približno 23 konjev, podobno mora biti pri husi... Za kaj več so potrebni €€€. Sej pravm preber pod videom pa boš vidu :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorm nč rečt... kr nimam odprte niti nč.. sam čitam kaj pravjo (:

so pa stare bolj zmogljive kot pa nove (2006 in minus).

in ok tale acdc ima pojma o čem govori, razmetal je to mašino že x-krat, zares obvlada, mi je tud pomagal pri izbiri izpuha (:

on ima to racing kit gor, ki pa ni tko zmogljiv kt pa (večina) after market izpuhov... do tega dejstva smo že prišli v husqvarna temi (:

je bol kot DOMA tale izpuh (pač za nizke obrate narjen)

in pa prosm te... poglej kako počas šaltava glare.gif

še en video 0-100 kjer pravi 6-7

in pa tud... lahko govorite kolkr hočete, na sekundo se to NE DA povedat. ko se gre za ~1 sekundo to enostavno nemormo rečt... ko se pelje na dyno je to druga zgodba (: tam so pogoji pri vseh motorjih isti.

lahko pa 1x sprobava tko za foro da ovrževa govorice :D

(ti seveda z super stunirano aprilijo jaz pa z skoraj orginalnim :P)

to je odvisno od...

-kolk poln tank imaš

-kolk si debel

-kolk je vetra

-kakšna je cesta (naklon)

-kakšno gorivo 95, 98, 100

sm prepričan da sta oba motorja supr supr, aprilja zato kr je mau cenejša husqvarna zato kr ima ime in je dost lepša ;)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že xxx napisano na forumu "vsak svoja jajca hvali"

Kvasko dragc pa res ni problema zarad mene se lohk dobimo na ridah ze februarja,da mal vidmo kako kira gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nemorm nč rečt... kr nimam odprte niti nč.. sam čitam kaj pravjo (:

so pa stare bolj zmogljive kot pa nove (2006 in minus).

in ok tale acdc ima pojma o čem govori, razmetal je to mašino že x-krat, zares obvlada, mi je tud pomagal pri izbiri izpuha (:

on ima to racing kit gor, ki pa ni tko zmogljiv kt pa (večina) after market izpuhov... do tega dejstva smo že prišli v husqvarna temi (:

je bol kot DOMA tale izpuh (pač za nizke obrate narjen)

in pa prosm te... poglej kako počas šaltava glare.gif

še en video 0-100 kjer pravi 6-7

in pa tud... lahko govorite kolkr hočete, na sekundo se to NE DA povedat. ko se gre za ~1 sekundo to enostavno nemormo rečt... ko se pelje na dyno je to druga zgodba (: tam so pogoji pri vseh motorjih isti.

lahko pa 1x sprobava tko za foro da ovrževa govorice :D

(ti seveda z super stunirano aprilijo jaz pa z skoraj orginalnim :P)

to je odvisno od...

-kolk poln tank imaš

-kolk si debel

-kolk je vetra

-kakšna je cesta (naklon)

-kakšno gorivo 95, 98, 100

sm prepričan da sta oba motorja supr supr, aprilja zato kr je mau cenejša husqvarna zato kr ima ime in je dost lepša ;)

Lepša??... usake oči majo svojga malarja... js sm maja novo kupu in se se odločvou za aprilio al husqvarno pa je blo 200€ razlike v ceni... tok je tut zdej :D lej tist video ma že naslov 6 sekund... poglej in boš vidu da jih je 10 jao jaooo hehe. Kar se pa zgoraj omenjenih spremenljiv tiče in pa šaltanja je pa vprašanje max sekunde... tko da khm nebi o tem kolk je vetra... pa tut noben ne meri pospeškov po 30% klancu navzdol ali gor hehe... bova probala ja, in bom optimistično reku da verjetno nimaš šans :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!