Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Dve uprašanji glede teh cevi ... a potem se kaj boljše hladi če zamenjaš cevi ( recimo, če daš večji FI ) pa ehm kok pride en komplet cevi ? ( približno )

http://cgi.ebay.co.uk/Aprilia-RS-125-Samco-Silicone-Radiator-Hose-Kit-RS125_W0QQitemZ290292521329QQcmdZViewItemQQimsxq20091026?IMSfp=TL091026196004r17352

Pizda za svojo pa ne najdm :S :S... bolš se hladi, pa hudo izpade ker so med drugimi lahko tut v rdeči barvi :P pri tebi nebi prišlo do izraza, pr men se pa use vid :D pa bi blo hudo na fertik :P

Od Amp-ja mašina

p1010146.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa, ti si pa vidim tudi svojo zrihtal :worship:

Glede teh cevi, sem slišal, da naj bi bile silikonske :unsure: in naj bi se manj širile...nevem no, vem da naj bi bilo nekaj takega, bo kdo drug še kaj več povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa, ti si pa vidim tudi svojo zrihtal :worship:

Glede teh cevi, sem slišal, da naj bi bile silikonske :unsure: in naj bi se manj širile...nevem no, vem da naj bi bilo nekaj takega, bo kdo drug še kaj več povedal.

Hvala hvala :D kako je pa kaj s tvojo?? Potegne zdej tko k je treba: :P?? Te cevi so pa silikonske ja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala hvala :D kako je pa kaj s tvojo?? Potegne zdej tko k je treba: :P?? Te cevi so pa silikonske ja :D

Do sedaj sem jo stisnil ''samo'' do 9000rpm (počasi se daleč pride :whistle: ). Bomi videli kako bo ko se sneg stali, kok bo zdržala. No pol sem pa kar zadel iz kerga materiala so :010 . Danes jo bom pa mal zalaufu, da vidim če ma sploh še kej življenja v sebi.

budacki ta je boljša aprilia%20rsv4_2009%20%287%29.jpg:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem jo stisnil ''samo'' do 9000rpm (počasi se daleč pride whistle.gif ). Bomi videli kako bo ko se sneg stali, kok bo zdržala. No pol sem pa kar zadel iz kerga materiala so trance_05_banana.gif . Danes jo bom pa mal zalaufu, da vidim če ma sploh še kej življenja v sebi.

budacki ta je boljša aprilia%20rsv4_2009%20%287%29.jpgworship.gif

MAX BIAGGI hehehe drugač čez ducatija ga ni motorja hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj sem jo stisnil ''samo'' do 9000rpm (počasi se daleč pride :whistle: ). Bomi videli kako bo ko se sneg stali, kok bo zdržala. No pol sem pa kar zadel iz kerga materiala so :010 . Danes jo bom pa mal zalaufu, da vidim če ma sploh še kej življenja v sebi.

budacki ta je boljša aprilia%20rsv4_2009%20%287%29.jpg:worship:

Če bi meu sava gume bi lohk rekli da je napol slovenc...=)whistle.gifbiggrin.gif

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave ventil pa elektronika? Anyone? PLEASE =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rave ventil pa elektronika? Anyone? PLEASE =)

Evo, elektroniko dubu, samo še ventil in ohišje =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kes pa dobu? kok si dv :D

Elektronika se je lepo narisala na bolhi :worship: z malo barantanja smo jo spravli na 40€ :naughty:

Zdaj pa gruntam da bi ventil naročil od tukaj :

http://www.motorize.de/product_info.php/products_id/661

Je kdo že karkoli naročal na motorize??? Hvala za vaše odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika se je lepo narisala na bolhi :worship: z malo barantanja smo jo spravli na 40€ :naughty:

Zdaj pa gruntam da bi ventil naročil od tukaj :

http://www.motorize....products_id/661

Je kdo že karkoli naročal na motorize??? Hvala za vaše odgovore!

http://www.bolha.com/oglas382813578/aprilia-rs-125-rave-racunalnik

Evo tale prodaje še eno. Je meni ponujal za 30€.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kaj za vraga je EFI lučka??

olje, mislim pa da je loh tud zrak.. men je tko nardil parkat k sm ga pržgov sm mogu na filtr dt roko ker ga je preveč posesal, ker je motor nekej odprt...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, da ti lučka opori da imaš "premajhen" raven olja, ker tud men že kr kmal to zazna, pa čeprov zadošča za ene 500km še, ali pa maš narobe naštelano elektronko... sicer pa veš a to pomeni: Electronic Fuel Injection ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Elektronika se je lepo narisala na bolhi :worship: z malo barantanja smo jo spravli na 40€ :naughty:

Zdaj pa gruntam da bi ventil naročil od tukaj :

http://www.motorize.de/product_info.php/products_id/661

Je kdo že karkoli naročal na motorize??? Hvala za vaše odgovore!

jaz sem naročil tule ventil (ploščico za rave)...dobil v roku enega tedna od plačila in naročila...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, da ti lučka opori da imaš "premajhen" raven olja, ker tud men že kr kmal to zazna, pa čeprov zadošča za ene 500km še, ali pa maš narobe naštelano elektronko... sicer pa veš a to pomeni: Electronic Fuel Injection ;)

olje za mešanco ma posebi lučko, razn če mislš olje v mašini ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem naročil tule ventil (ploščico za rave)...dobil v roku enega tedna od plačila in naročila...

Lp

A si jim nakazal denar direktno ali preko paypal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

olje za mešanco ma posebi lučko, razn če mislš olje v mašini ?

ja olje za mešanco maš posebno lučko ja... nasledno k gavš pržgav poglej če ti spet svet pa poglej kok ma olja še notr... dolij ga pa bo dobr pol. pr men je blo na začetku ena fora zrd zraka k gaj preveč potegnil pa sm mogu na filtru mal prdržat in pol je lučka nehala svett...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!