Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

lej itak je sam lonc. lonc se sam gor stima jaz si lahka iz mojga auspuha sam lonce stimam gor kar ti da pol wec moci in lepsi zvok sam krivino mors tm mal predelat kar pa sploh ni problem.Npr lahka mi akrapo nardi lonc sam on itak ne dela za 125ccm tko da je kurac :(, lahka pa od koga druzga ane :D tko k je JJS naredu

Lonec sam ti ne da popolnoma nic na moci,temvec na zvoku!Ce pa gres krivino predelovat pa se vedno ni tak kot pa ce kupis pravo krivino!Za moc pa mors sam krivino menjat in mas lahk original lonec pac zvoka ne bo takega!Drugac pa lahk das na 125ko lonec od 600 kubicnega motorja sam ne vem kak bo zaradi velikosti zgledalo pridobil pa ne bos nic!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelija prodaja za 35k al kaj?Mi das link al pa cifro?

Js pa moj doug jezik... :slap:

Ei za tega giannellia se bomo se tepl!!!Ce ga hocs met mors it preko mene!! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gianelija prodaja za 35k al kaj?Mi das link al pa cifro?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=47464 to je link pa ga poklic sigurno pa ni 35.000 sit reku vsaj tko k je men reku :D tko da tole je zigaspy reku :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=47464 to je link pa ga poklic sigurno pa ni 35.000 sit reku vsaj tko k je men reku :D tko da tole je zigaspy reku :P

Sej zato mi je blo cudno,ker jst sem mu ze enkrat pisal pa mi je reko 65k pa napiso je da je zadna cena ker je prakticno nov!Tak je men reko,od koga je pa zihaspy slisal 35k pa ne vem!Ker jst sem ga spraseval se za rave ventil pa je mogoc mislo vse skup 65k!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol hoce za rave met 30k :?

ej vem da je za emm ginnelija 40kosov drugo pol ne vem kok bo prodaju k me nekak ne interesira :P k ne rabm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=47464 to je link pa ga poklic sigurno pa ni 35.000 sit reku vsaj tko k je men reku :D tko da tole je zigaspy reku :P

Ja sj js nism nc reku d mislm d ga ta tip prodaja za 35k!!!!!!!

Js sm sam prasu ce se ga splaca kupt za 35kosu, kr je sploh uprašanje če se splača to gor dajat, kr je SKOR isti kur.. ce das sam blokado vn!Za 35 kosu se pa tut z 2T kr dalec pride :grim

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo, že ko pišete o rs125 tukaj, imama vprašanje.Imam rs 125,2000 zanima pa me kje bi lahk dobil polža(tistga k je pri sprednejm kolesu ne pa pri števcu), če ve tud kdo za kako trgovino pri ng?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo, že ko pišete o rs125 tukaj, imama vprašanje.Imam rs 125,2000 zanima pa me kje bi lahk dobil polža(tistga k je pri sprednejm kolesu ne pa pri števcu), če ve tud kdo za kako trgovino pri ng?

Gres do enga mehanika ki se ukvarja z motorji po moznosti tudi z apriliami pa ti lahko on naroci!

Po eni strani pa dobro da ti ne dela-vsaj km ne nabijas!

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj js nism nc reku d mislm d ga ta tip prodaja za 35k!!!!!!!

Js sm sam prasu ce se ga splaca kupt za 35kosu, kr je sploh uprašanje če se splača to gor dajat, kr je SKOR isti kur.. ce das sam blokado vn!Za 35 kosu se pa tut z 2T kr dalec pride  :grim

to je pa tko al tko ker ginneli ne da skor nic bolsiga zvoka no proti mojmu je ginneli kr neki ce je on przgal motor al pa jaz :D was a big difference :D grem spat jutr izpit :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pove kaksna je razlika med gianelijem in arrowom-je sploh kaka!Al pa ce mi kdo pove kolk se pozna gianeli al pa original auspuh v obratih,koncni,pospeskih,....!

Pa naj to povejo tisti ki majo oz so meli gianelija pred tem pa original,ne pa tisti ki nimajo ne enga ne drugiga!Pa ce se splaca kupt rave ventil za 22k!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa tko al tko ker ginneli ne da skor nic bolsiga zvoka no proti mojmu je ginneli kr neki ce je on przgal motor al pa jaz :D was a big difference :D grem spat jutr izpit  :SS

Ei Tejci ti pazi d nous čiiiiiist prehvalila svoj izpuh, kr bo folk cist navaliu :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ei Tejci ti pazi d nous čiiiiiist prehvalila svoj izpuh, kr bo folk cist navaliu  :kva2:

ah kje raj pocakam pa ga kakmu pol dam k ga poznam :D, ce pa bo ze dko hotu pa tud pac dam ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ti kr dj :D Kok si rekla d mas ceno?

Se ne splača stari... 80k za tak avspuh :BUA: Za moje pojme škoda dnarja :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj mi nekdo pove kaksna je razlika med gianelijem in arrowom-je sploh kaka!Al pa ce mi kdo pove kolk se pozna gianeli al pa original auspuh v obratih,koncni,pospeskih,....!

Pa naj to povejo tisti ki majo oz so meli gianelija pred tem pa original,ne pa tisti ki nimajo ne enga ne drugiga!Pa ce se splaca kupt rave ventil za 22k!

Krivulja navora ina moči je verjetno dugačna.

Končna pa je pogojena s prestavnimi razmerji tako, da če se ti s serijskim izpuhom zvrti do konca, bo šla tut z drugim isto oz. se bo vrtela dlje v rdeče polje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem in sicer motor najprej segrejem na 40 °C, ko prestavim iz nule v prvo

pa se ugasne. Je možno , da bi bil problem tukaj v avspuhu, ker smo ga naredili novega

in tudi sedaj ko pride na 5-6k obratov ne čutim da bi tako potegnilo kot je,no mogoče sem se že navadil hitrosti in to. Aja, prej dnevi sva se peljala s frendom na mojem motorju in ga nism uspel spravit čez 6k obratov, ma pa 26 kw.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam en problem in sicer motor najprej segrejem na 40 °C, ko prestavim iz nule v prvo

pa se ugasne. Je možno , da bi bil problem tukaj v avspuhu, ker smo ga naredili novega

in tudi sedaj ko pride na 5-6k obratov ne čutim da bi tako potegnilo kot je,no mogoče sem se že navadil hitrosti in to. Aja, prej dnevi sva se peljala s frendom na mojem motorju in ga nism uspel spravit čez 6k obratov, ma pa 26 kw.

Kaj to si doma naredil auspuh-ce si je potem to cist mozno,drugace pa dej nazaj original auspuh pa bos potem vido kaj naredi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm proval zamenjati avspuh, rezultat skoraj isti, vpihne se ravnotako, lahko malo bol potegne a ne gre čez 6,5k obratov. Ima kdo kako idejo kaj bi lahko blo narobe?

Ko pride do tolko obratov pa ima tak glas kot da ga nekej blokira, zdej nevem če ima kakšen blokator:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!