Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

kero sliko bi pa rad?

Pomoje da rs ko :P:D :D... aja pa še to sm hotu rečt... Velikokrat pljuvajo rs-ko (največkrat se gre o mašini in vzdržjivosti :trance_33_sleep:) ljudje, ki je sploh nimajo in jo po možnosti sploh niso nikol vozil... to je pa kriza sploh. Taki me tok razjezijo da bv... Tep pa verjamm da si meu rs-ko oz. tvoj mulc ker se vid da neki veš o njej... slicko bi pa tut js rd vidu če maš kero :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...slicko bi pa tut js rd vidu če maš kero :D

ma v garaž so vsi trije pod dekcam, pa se mi frišne ne da delat ampak, k sm te tok cajt ... v glavo, evo ene s passo di maurio ( na poti v cortino)

post-5414-126719756865_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma v garaž so vsi trije pod dekcam, pa se mi frišne ne da delat ampak, k sm te tok cajt ... v glavo, evo ene s passo di maurio ( na poti v cortino)

Lepa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotu še eno prpopat, pa mi ni pustu: pordoi, poleti, 2009

Seprau pride aprilia tut km dl ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je v tem da ma 1000ccm. Tko, da so njegovi posti relatvni closedeyes.gif

Drgač je, če k0ci kej napiše (za katerega vemo, da je rsko dost prešraufu)

koči ni v življenju šravfu rs ke :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebat ga fante, poleg future, mam doma rsko l.2005, pa dej, de se še mao pohwalm... še tuono 1000r l.2009, pa nekako vse šraufam sam z mulcem... pa vse smo kupl kot 'prvi' lastnik... če boš pogledow mao nazaj se skoz nekej duvam, ker enostavno nimam enakih izkušenj kot večina uporabnikov rabljenih rs-k. (ok, lahko lažem...) je pa res, da smo jo pustili pri miru... (rave pa gianelli po mojem vedenju ne sodi med 'resne' predelave, malo dodatnega olja v bencin ( ne, nismo nastavljal pumpe) in ogreta mašina pred teranjem... dela čudeže... pa, če kdo z drugačnimi izkušnjami to verjame ali ne...

@RAGE 1337: zakaj zaliva svečko boš mogu pa še kej napisat: letnik, št. lastnikov, kok je kao 'sfriziran', vrsta zračnega filtra, kaj je ostalo od air-boxa, luknja v cilindru, bat, ki teče gor in dol, glavna diza napram originalni, kje imaš iglo fergazarja, predvžig originalen ali 'izboljšan'... pa še kej, kar veš ti al pa prejšni lastniki... potem se pa mogoče ne bom več napihwow in ti mogoče znal kakšno moje videnje problema tudi napisat...

Potem se ti pa opravičujem ;)

letnik 2007, lastnik sem zdej 2, je odblokiran, rave ventil, krivina izpuha zamenana, na airboxu je 1 filtr odstranjen ker drugače neb dost zraka pozavgal... drugo je pa vse tko kt mora bit. mev je takt sam 3200km in s predelavo je menju svečko (seprav odpret joj dav pr 1700km pol sej pa vozu in je delala). Pečnik če veš kdo je ta... mi jo je prodav in navedu kk nej ravnam z njo da bo delala, sam ta svečka me pa res zmede...

Hvala za posvetovanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm hotu še eno prpopat, pa mi ni pustu: pordoi, poleti, 2009

trance_29_photo.gifLepo, da nisi vztrajal pri 4t trance_43_wavetowel2.gif

Koliko je pa star sine?

*menimo se že dve sezone, da se zbere čim večja klapa RSk v sLOVEniji trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_29_photo.gifLepo, da nisi vztrajal pri 4t trance_43_wavetowel2.gif

Koliko je pa star sine?

*menimo se že dve sezone, da se zbere čim večja klapa RSk v sLOVEniji trance_30_punk.gif

ja povej kje pa kdaj pa se dobimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a mi lahko kdo hitr pove kje je kšn dobr dilr ud aprilie :D??... Zajla za gas je u kurcu pa rabm novo... Fajn bi blo če bi kje dubu na zalogi sam verjetno bom mogu naročit pa če ma kdo idejo za kšnga dobrga prodajalca od aprilie? Če ma pa kdo zajlo tko za prodat bom pa še bolj vesel :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a mi lahko kdo hitr pove kje je kšn dobr dilr ud aprilie :D??... Zajla za gas je u kurcu pa rabm novo... Fajn bi blo če bi kje dubu na zalogi sam verjetno bom mogu naročit pa če ma kdo idejo za kšnga dobrga prodajalca od aprilie? Če ma pa kdo zajlo tko za prodat bom pa še bolj vesel :P

prewer, če paše od rs-ke, mam doma novo (ok, nerabljeno), 20€ + ptt stroški...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a mi lahko kdo hitr pove kje je kšn dobr dilr ud aprilie :D??... Zajla za gas je u kurcu pa rabm novo... Fajn bi blo če bi kje dubu na zalogi sam verjetno bom mogu naročit pa če ma kdo idejo za kšnga dobrga prodajalca od aprilie? Če ma pa kdo zajlo tko za prodat bom pa še bolj vesel :P

Veš kateri del, ker gas zajla je sestavljena iz 3 delov oz. sistem. Na apriliji ti bojo prodali samo komplet :). Jaz sem si jo dal delat po naročilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če ti crkne tisti del ki gre do oljne pumpe bo motor zaribal?

mende, da odpira % olja v mešanici... kwa misliš?

Veš kateri del, ker gas zajla je sestavljena iz 3 delov oz. sistem. Na apriliji ti bojo prodali samo komplet :). Jaz sem si jo dal delat po naročilo.

in lahko prodaš sklop, če je treba?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej po moji logiki je tko,sam to pol ni nekak zelo fajn nareto,seveda tista zajla tudi ne more kar tako crknat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je na apriliji edina dokaj problematična zalja od sklopke. Zalja od olja (ki se od razdelilnega polža dokaj ravno sprehaja do oljne pumpe) nebi smela delat problemov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je na apriliji edina dokaj problematična zalja od sklopke. Zalja od olja (ki se od razdelilnega polža dokaj ravno sprehaja do oljne pumpe) nebi smela delat problemov...

ja, pr 19.000 km smo menal preventivno zajlo sklopke, ostalo je original ampak... za vsak slučaj mamo doma vedno pri roki vse zajle... sredi sezone 3 tedne čakat na zajlo je malo mučno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pr 19.000 km smo menal preventivno zajlo sklopke, ostalo je original ampak... za vsak slučaj mamo doma vedno pri roki vse zajle... sredi sezone 3 tedne čakat na zajlo je malo mučno...

No pa komplet stane 50€...zarad teh par dnarčkov zamudit en mesec sezone :whistle: Nau šlo :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za vsak slučaj mamo doma vedno pri roki vse zajle... sredi sezone 3 tedne čakat na zajlo je malo mučno...

Saj pa ti jo un v krški vasi takoj naredi,za nekaj eu-tebi je blizu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa komplet stane 50€...zarad teh par dnarčkov zamudit en mesec sezone :whistle: Nau šlo :winkiss:

mam jst eno zajlo viška ;) zajla za olje&benz+mehanizem+zajla za gas :) kot nova ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam jst eno zajlo viška ;) zajla za olje&benz+mehanizem+zajla za gas :) kot nova ;):)

Vem zate, vem :D Takrat sm te js ˝nasral˝ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!