Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Vem zate, vem :D Takrat sm te js ˝nasral˝ :D

hhah..sj se mi je zdel da si ti že neki spršvv :D as naredu genereralko? sj si jo delu ane? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hhah..sj se mi je zdel da si ti že neki spršvv :D as naredu genereralko? sj si jo delu ane? :)

Delu pa tut naredu =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha..in kok te je vse skp koštal?? :)B)

Hmm...mašina obnovljena, zajle, zavorne ploščice, odprt avspuh, nov ventil iz nemčije (motorize),rave elektronika, nove gume conti = cca 700€ :lol: To sem res hitro pa na oko seštel, tko da je ta številka pomoje nižja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst prodajam aprilio rs 125 l.99 po delih tko da če kšn kej rab nej piše (zaenkrat lhk tud v kosu, samo mašina je zaribana :D)...mam pa tud skor nov giannelli avspuh z homologacijo nabavlen v ljubljani-bežigrad (aprilia)... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst prodajam aprilio rs 125 l.99 po delih tko da če kšn kej rab nej piše (zaenkrat lhk tud v kosu, samo mašina je zaribana :D)...mam pa tud skor nov giannelli avspuh z homologacijo nabavlen v ljubljani-bežigrad (aprilia)... ;)

Kateri fergazer maš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst prodajam aprilio rs 125 l.99 po delih tko da če kšn kej rab nej piše (zaenkrat lhk tud v kosu, samo mašina je zaribana :D)...mam pa tud skor nov giannelli avspuh z homologacijo nabavlen v ljubljani-bežigrad (aprilia)... ;)

auspuh me zanima sm ti poslou sporočilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e dons sm moje rs-ko(letnik 2008) odblokeru(CDI prevrtu, iz auspuha tisto mrežo zbiu vn, pa olno pumpico premaknu tko da je zdej pikca, prej je bla črtica) morm še svečko zamenat, glede diz pa ne vem a je treba menat al ne??. Zdej me pa zanima če sm use naredu al mi še kej manka??

Hvala za odgovore.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če neboš menjal diz ti bo garantirano, prej ali slej zaribalatwak.gif

aha pol to bom pa na servis zafuru k se mi ne da forgazarja razderat

drugo sm use prou naredu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem točno kaj moreš naredit pri RS, sem pa precej zihr da treba

-menjat dize

-zamenjat oz. naštelat iglo za olje.

pelaj k serviserju(pa ne z polnim gasom da ti ne zariba na poti do servisatrance_33_sleep.gif)

es muy mal college, muy mal rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pol to bom pa na servis zafuru k se mi ne da forgazarja razderat

drugo sm use prou naredu??

Dj rajš povej kako se zvrti zdej? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem točno kaj moreš naredit pri RS, sem pa precej zihr da treba

-menjat dize

-zamenjat oz. naštelat iglo za olje.

pelaj k serviserju(pa ne z polnim gasom da ti ne zariba na poti do servisatrance_33_sleep.gif)

es muy mal college, muy mal rolleyes.gif

lepo počas do servisa tok da se bom pelu in to je to pa da naštelajo ferg in ustalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dj rajš povej kako se zvrti zdej? xD

že ferbec :D

am zvrti se do ene 10,5 več nism niti probavu k že to slišm da se matra pa svečka je br8es tko da ni prava, bom se usen zafuru do tebe da vidš svojo biušo miško kko se pele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že ferbec :D

am zvrti se do ene 10,5 več nism niti probavu k že to slišm da se matra pa svečka je br8es tko da ni prava, bom se usen zafuru do tebe da vidš svojo biušo miško kko se pele

Arrrr :D sam zdj res s teh dizah ... kr zamenjat. Kvasko ma sigurno kašno viška pa ti bo z veseljeme za pivo zamenjau kašno. Sei menjaš itq sam glavno, velikost tam nekje 150-160. Pa na servisu naj ti za usak slućaj še oljno pumpo pregledajo. ( pa mogoče celo najboljše da pri komu k se razume to narediš, kšn k ni pooblaščen za Aprilije, da ti bo še garancija ostala, kr maš še pol leta garancije ) Če vtrga boš dal gor od koga neprevrtan izpuh pa CDI pa je.

Aja ... ploščico si kaj dotikal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Arrrr :D sam zdj res s teh dizah ... kr zamenjat. Kvasko ma sigurno kašno viška pa ti bo z veseljeme za pivo zamenjau kašno. Sei menjaš itq sam glavno, velikost tam nekje 150-160. Pa na servisu naj ti za usak slućaj še oljno pumpo pregledajo. ( pa mogoče celo najboljše da pri komu k se razume to narediš, kšn k ni pooblaščen za Aprilije, da ti bo še garancija ostala, kr maš še pol leta garancije ) Če vtrga boš dal gor od koga neprevrtan izpuh pa CDI pa je.

Aja ... ploščico si kaj dotikal?

am kar se tiče servisa bom od kolega izkušne upoštevu pa bom pelu na dunajsko pooblaščen servis za aprilie ker znajo dobr narest

am ploščice v auspuhu mislš?? je ni notr, je pogledu tut od kolega fotr k se mau bol spozna in je reku da ni nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am kar se tiče servisa bom od kolega izkušne upoštevu pa bom pelu na dunajsko pooblaščen servis za aprilie ker znajo dobr narest

am ploščice v auspuhu mislš?? je ni notr, je pogledu tut od kolega fotr k se mau bol spozna in je reku da ni nč

Hm. Čudno? Pa ste prav gledali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej na msn prit da ti razložim bol natančno

Majstr dize mam js... če si iz kle okol lj... kako pogledaš če je prava?? prtegnš motor v 4. prestavi do blokade, stisnš sklopko uzamš kontakt, ko se ustav motor počasi uzamš svečko vn in pogledaš kakšne barve je... Temu se reče plug chop. Svečka mora biti temno rjave barve, lahko je tut malo črna, nikakor bele ali zelo svetlo rjave barve... Če boš zdj z original dizo naredu to, bo svečka garantirano bela in ti bo motor ribnu prej ali slej ker se izsuši zaradi premalo bencina... Oljno pumpo ni treba kaj dosti odperat, milimeter ali 2 od original položaja... A si pa naredu kompletno deblokacijo?? V avspuhu je v resonančnem trebuhu blokada ki jo je treba (če čš d bo še km šlo) vn dat... potem maš pri airboxu un dovod... si odpru ta drugo lukno?? Pa ploščica tm nad izpušnem kanalu kjer se da rave ventil po želji, drugače pa samo uno ploščico stran... cdi si prevrtu, to je pa to... NUJNO večjo dizo... laufal bo dobr na 155-165, svečka br10eg (s to originalno ti hitr nardi lukno v bat, sm že vidu to :s) pa iglo na fergu za eno pozicijo dvignt... to je v grobem to... NE SE FURAT Z OROGINAL DIZAM!!! al pa do servisa kokr pravš z majhnimi obrati...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstr dize mam js... če si iz kle okol lj... kako pogledaš če je prava?? prtegnš motor v 4. prestavi do blokade, stisnš sklopko uzamš kontakt, ko se ustav motor počasi uzamš svečko vn in pogledaš kakšne barve je... Temu se reče plug chop. Svečka mora biti temno rjave barve, lahko je tut malo črna, nikakor bele ali zelo svetlo rjave barve... Če boš zdj z original dizo naredu to, bo svečka garantirano bela in ti bo motor ribnu prej ali slej ker se izsuši zaradi premalo bencina... Oljno pumpo ni treba kaj dosti odperat, milimeter ali 2 od original položaja... A si pa naredu kompletno deblokacijo?? V avspuhu je v resonančnem trebuhu blokada ki jo je treba (če čš d bo še km šlo) vn dat... potem maš pri airboxu un dovod... si odpru ta drugo lukno?? Pa ploščica tm nad izpušnem kanalu kjer se da rave ventil po želji, drugače pa samo uno ploščico stran... cdi si prevrtu, to je pa to... NUJNO večjo dizo... laufal bo dobr na 155-165, svečka br10eg (s to originalno ti hitr nardi lukno v bat, sm že vidu to :s) pa iglo na fergu za eno pozicijo dvignt... to je v grobem to... NE SE FURAT Z OROGINAL DIZAM!!! al pa do servisa kokr pravš z majhnimi obrati...

A to z diso je postopek k je za vse motorje enak? (naprimer pri DT-jki). Pa zanima me če je to samo pri RS-ki tako velika nevarnost če se voziš z odprtim motorjem in org. dizo ali tudi pri drugih (npr. DT-jka).

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to z diso je postopek k je za vse motorje enak? (naprimer pri DT-jki). Pa zanima me če je to samo pri RS-ki tako velika nevarnost če se voziš z odprtim motorjem in org. dizo ali tudi pri drugih (npr. DT-jka).

Hvala

Ei isto je pri vseh 2 taktarjih... Diza more bit dovolj velika da se ne izsuši mašina... Js isto sm meu gor prej 28 fergazar gor pa 160 dizo pa je bla svečka pri polni obremenitvi prave barve... Sm dau 34-ko gor nč speminju airboxa pa je bla čist bela... tko da zdj furam na 180 dizi... Je pa res da je mašina od dt-jke že sama mogoče mal bolša kokr govorijo kar se tiče občutljivosti pa to... samo useno... dizo je treba dt večjo... SPLOH če je športn filt gor se zna številka kar naglo povečat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstr dize mam js... če si iz kle okol lj... kako pogledaš če je prava?? prtegnš motor v 4. prestavi do blokade, stisnš sklopko uzamš kontakt, ko se ustav motor počasi uzamš svečko vn in pogledaš kakšne barve je... Temu se reče plug chop. Svečka mora biti temno rjave barve, lahko je tut malo črna, nikakor bele ali zelo svetlo rjave barve... Če boš zdj z original dizo naredu to, bo svečka garantirano bela in ti bo motor ribnu prej ali slej ker se izsuši zaradi premalo bencina... Oljno pumpo ni treba kaj dosti odperat, milimeter ali 2 od original položaja... A si pa naredu kompletno deblokacijo?? V avspuhu je v resonančnem trebuhu blokada ki jo je treba (če čš d bo še km šlo) vn dat... potem maš pri airboxu un dovod... si odpru ta drugo lukno?? Pa ploščica tm nad izpušnem kanalu kjer se da rave ventil po želji, drugače pa samo uno ploščico stran... cdi si prevrtu, to je pa to... NUJNO večjo dizo... laufal bo dobr na 155-165, svečka br10eg (s to originalno ti hitr nardi lukno v bat, sm že vidu to :s) pa iglo na fergu za eno pozicijo dvignt... to je v grobem to... NE SE FURAT Z OROGINAL DIZAM!!! al pa do servisa kokr pravš z majhnimi obrati...

jest nism nobene ploščice vidu u izpušnem kanalu

a dize se use mena??

kaj pa to glede airboxa, če mi bol podrobno razložiš?? sm pa tisto ceuko zapru k pride gor na auspuh če si to kej mislu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!