Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Pero pomojem že ploščico vn jemle hehe... Ei spizek nice job :D:P

ja brez tvoje pomoči bi blo bl kura* tole :D tko da hvala pa tut teb budački ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja brez tvoje pomoči bi blo bl kura* tole :D tko da hvala pa tut teb budački ;)

Sej pravm, ni nobena znanost... zdj maš cdi, auspuh, airbox, izpušno blokado... samo še dizo zamenjat in iglo mal dvignit... pa svečko pa gremo gasa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm, ni nobena znanost... zdj maš cdi, auspuh, airbox, izpušno blokado... samo še dizo zamenjat in iglo mal dvignit... pa svečko pa gremo gasa :P

jp jp

ej a EFI skos svet k to prevrtaš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp

ej a EFI skos svet k to prevrtaš??

Js te lučke nimam drugač... sm pa brau že po tujih forumih da svet to ja ko prevrtaš... Menda da če priključiš rave gor da ne sveti več... Če imaš pa samo prevrtano pa sveti samo to ni nič narobe da te nebo kej strah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js te lučke nimam drugač... sm pa brau že po tujih forumih da svet to ja ko prevrtaš... Menda da če priključiš rave gor da ne sveti več... Če imaš pa samo prevrtano pa sveti samo to ni nič narobe da te nebo kej strah :D

bo pa treba rave prklopt :D sm ne še zdej k je low money pol polet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravm, ni nobena znanost... zdj maš cdi, auspuh, airbox, izpušno blokado... samo še dizo zamenjat in iglo mal dvignit... pa svečko pa gremo gasa :P

Jaaatrance_45_withstupid.gif

Sam še:

- lepo vreme

- Komunalce, da zrihtajo ceste

- nove gume

- kombinezon,rokavice, gležnarje,....

trance_16_dozingoff.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaatrance_45_withstupid.gif

Sam še:

- lepo vreme

- Komunalce, da zrihtajo ceste

- nove gume

- kombinezon,rokavice, gležnarje,....

trance_16_dozingoff.gif

Upam, da ti je to priviliegij ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaatrance_45_withstupid.gif

Sam še:

- lepo vreme

- Komunalce, da zrihtajo ceste

- nove gume

- kombinezon,rokavice, gležnarje,....

- pa delujoč motor :)

trance_16_dozingoff.gif

Prodam ti jaz svoj kombinezon, št. 52...najbolje gre z RS-ko :D...hec hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pero pomojem že ploščico vn jemle hehe... Ei spizek nice job :D:P

ne visim skos kle gor :winkiss:

pri meni je krajša in ne zapira kanala nič, ker letnik je tist slikan?

pa če boš samo ploščico ven vzel pa ne boš dal noter krajše, si si naredu slepo črevo

aja, pa spelvou bo motor za en kurac :naughty:

Popravljeno . Popravil pero27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti je to priviliegij ;)

Privilegij je tudi imeti kvazi 2t Super Sporten motor, na 5let starih gumah surrender.gif

p.s. Barva gume je: rjava, ne ČRNA. Ampak Rjava mogoče že malo rumena po robovih wacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaatrance_45_withstupid.gif

Sam še:

- lepo vreme

- Komunalce, da zrihtajo ceste

- nove gume

- kombinezon,rokavice, gležnarje,....

trance_16_dozingoff.gif

gume bodo še za to sezono zihr to se prau mi manka sm še kombinezon drugo pa mam(škorni rokavice,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne visim skos kle gor :winkiss:

pri meni je krajša in ne zapira kanala nič, ker letnik je tist slikan?

pa če boš samo ploščico ven vzel pa ne boš dal noter krajše, si si naredu slepo črevo

aja, pa spelvou bo motor za en kurac :naughty:

Ehm ... enak kot tvoj, ker je mojga kupu hehe :D Tak da nimaš izgovorov ;) Tvoj je pač sfukan :D mogoče je zbilo vn ko si se zaletu hehe :D

Privilegij je tudi imeti kvazi 2t Super Sporten motor, na 5let starih gumah surrender.gif

p.s. Barva gume je: rjava, ne ČRNA. Ampak Rjava mogoče že malo rumena po robovih wacko.gif

namest da u tista jajca od čoperja pa skuterja mečš si gume kup. Tisto itq lahk počaka ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih v petek sm nesu turbino enmu majstru, da mi bo zrihtu jermenico grim.gif

Krivine mam tud že naročene trance_05_banana.gif

Treba je v neki vlagat, ker se mi lahko pol dobro obrestuje.

Če ni gum. Ni motorja trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne visim skos kle gor :winkiss:

pri meni je krajša in ne zapira kanala nič, ker letnik je tist slikan?

pa če boš samo ploščico ven vzel pa ne boš dal noter krajše, si si naredu slepo črevo

aja, pa spelvou bo motor za en kurac :naughty:

Jao, miru pa ne daš. Ne da bo speljevou za en kurac, samo pri nižjih obrtatih bo mrtu. Pri visokih pa dal šeenkrat več od sebe - tok kolikor je narejeno že v štartu.

Je težko priznat da se zmotš....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne bo spelvou za en kurac, bo pa sklopka šla, ja ful dobr

če se ne premika ti itak računalnik ne pusti, da bi navil obrate nad 6000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne bo spelvou za en kurac, bo pa sklopka šla, ja ful dobr

če se ne premika ti itak računalnik ne pusti, da bi navil obrate nad 6000

Ja kwa pa je s tabo... Js na miru z lahkoto spelm z 11000 obrati. Ti maš zgleda res eno visoljsko rs-ko... dej odpri novo temo rajš za tvoj motor k je zgleda res neki posebnga :D Aja pa k si biu lih tok pameten... v superteen majo hudo predelane mašine... ti pa kr neki sanjaš o blokadi v izpuhu... na tuki si preber...

http://www.jktuning.co.uk/aprilia.htm

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v superteen imaš lahko samo originalne dele (lahko jih predelaš) in max output na dynotu je 34 BHP

tj tunig adam shelton

preber si tole nitko za malo bolj realen vpogled v superteen (nitka je od Adama Sheltona, ki je sam sestavil RSko in z njo zmagoval v superteen, letos je pa že v 650) je tudi ogromno koristnih nasvetov za tuning:trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ji je naredil...vsa čast, je pa tudi veliko odštel...zgleda ima poba dosti pod palcem :D

Moja gre pa jutri na servis...jupi :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ne bo spelvou za en kurac, bo pa sklopka šla, ja ful dobr

če se ne premika ti itak računalnik ne pusti, da bi navil obrate nad 6000

ti maš pa res eno limited edition rs-ko, pa a si 100% da maš sploh rs-sko??

evo ti posnetek moje rs-ke k je bla še use original, pa je na mestu se ne pelem ;)

http://www.shrani.si/?3O/ND/3GmstF5R/10022010028.mp4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mam par uprašanj pa vem d je blo kei tazga že sam 900 strani ni mal ane..

motor aprili rs 125 pač sm ga na mestu ogrevov 10 min se peluv ene 10min pa se ni ogrel na 60stopin danes sem se to pelu.

pa me zanima a morm res čakat d se ogreje na 60stopin al lh že kei prei pelem do 10k obratu.? nej točm olje tts v tank čeprov mi pumpa meša?

na kai nj use pazm d nov ribnil..kako vem če mam rave ventil al morm serviserja prašat?.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mam par uprašanj pa vem d je blo kei tazga že sam 900 strani ni mal ane..

motor aprili rs 125 pač sm ga na mestu ogrevov 10 min se peluv ene 10min pa se ni ogrel na 60stopin danes sem se to pelu.

pa me zanima a morm res čakat d se ogreje na 60stopin al lh že kei prei pelem do 10k obratu.? nej točm olje tts v tank čeprov mi pumpa meša?

na kai nj use pazm d nov ribnil..kako vem če mam rave ventil al morm serviserja prašat?.

poglej temo "pravilno vzdrževanje 2t motorja".

rajš toči motulovo olje. pozimi daj 1% olja v rezervar kljub oljni pumpi.

kako veš če imaš rave hm... opaziš razliko v pospeševanju (zlasti v low rpm), porabi... vendar če neveš kako je brez rave-a boš težko pogruntal na ta način.

enostavno napiš v google aprilia rave valve, poglej slike, in poišči na motorju kje visi kaj takega okol :P

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mam par uprašanj pa vem d je blo kei tazga že sam 900 strani ni mal ane..

motor aprili rs 125 pač sm ga na mestu ogrevov 10 min se peluv ene 10min pa se ni ogrel na 60stopin danes sem se to pelu.

pa me zanima a morm res čakat d se ogreje na 60stopin al lh že kei prei pelem do 10k obratu.? nej točm olje tts v tank čeprov mi pumpa meša?

na kai nj use pazm d nov ribnil..kako vem če mam rave ventil al morm serviserja prašat?.

Huh. Nerabiš do 60°C ćakat. Po mojem xD Je pa dobro hehe :D

Če boš tu pa tam dal kakšen štamperle olja v rezervar mislm da nebo nič narobe, razn zaštopajo se lahko dize :P

RAVE ventil pa ... jah ... sei bi se moral nekje na desni strani motorja videt RAVE škatlco pa magnet. ( izpod plastik ) al pa pač pri speljevanju ... ni lukne v obratih. motor konstantno enakomerno pospešuj razn potem ko se mu strga pa leti na obrate ( nekje od 6500 naprej )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mam par uprašanj pa vem d je blo kei tazga že sam 900 strani ni mal ane..

motor aprili rs 125 pač sm ga na mestu ogrevov 10 min se peluv ene 10min pa se ni ogrel na 60stopin danes sem se to pelu.

pa me zanima a morm res čakat d se ogreje na 60stopin al lh že kei prei pelem do 10k obratu.? nej točm olje tts v tank čeprov mi pumpa meša?

na kai nj use pazm d nov ribnil..kako vem če mam rave ventil al morm serviserja prašat?.

dons je blo mau mrzlo se ti ne zdi?? men se mašina tut zlo hitr shladi, če se boš pa zdej po mrzlem vozu dej kšno peno al pa kej tazga pred kilr da ti temperatura ne bo tok skakala

na mestu ne rabš 10 min ogrevat

kar se pa rave ventila tiče pa poglej če maš nad izpušnim kanalom zajlo pa boš vidu a ga maš al nimaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm mam par uprašanj pa vem d je blo kei tazga že sam 900 strani ni mal ane..

motor aprili rs 125 pač sm ga na mestu ogrevov 10 min se peluv ene 10min pa se ni ogrel na 60stopin danes sem se to pelu.

pa me zanima a morm res čakat d se ogreje na 60stopin al lh že kei prei pelem do 10k obratu.? nej točm olje tts v tank čeprov mi pumpa meša?

na kai nj use pazm d nov ribnil..kako vem če mam rave ventil al morm serviserja prašat?.

Kako veš če maš rave?? Rave se vključi pri 8100 obratih... Se sliš!! Ful glasnej motor postane, res je en tak prehod, ki ga ne morš zgrešit... itk se pa vid... če pri cilindru nad izpuhom nimaš nobenega kabla vn oz. je samo ploščica ki ima privite 3 imbuse potem nimaš rave enote...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!