Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Jest mam Rave, pa je to;n tko kokr je folk reku motor pr 7000 ubratov občutno skoči... sam nwm pa zakaj men trokira 4-6 obratov... ker CDI blokada je odstranjena... folk mij reku nej to vn dam pa mi neb smel.. zej pa kaj bi loh blo kej ferg, al je elektronka vsega kriva?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Rave, pa je to;n tko kokr je folk reku motor pr 7000 ubratov občutno skoči... sam nwm pa zakaj men trokira 4-6 obratov... ker CDI blokada je odstranjena... folk mij reku nej to vn dam pa mi neb smel.. zej pa kaj bi loh blo kej ferg, al je elektronka vsega kriva?

Lp

ali si zalivanje svečke že odpravil? mogoče izgine tudi tole...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Rave, pa je to;n tko kokr je folk reku motor pr 7000 ubratov občutno skoči... sam nwm pa zakaj men trokira 4-6 obratov... ker CDI blokada je odstranjena... folk mij reku nej to vn dam pa mi neb smel.. zej pa kaj bi loh blo kej ferg, al je elektronka vsega kriva?

Lp

Ne pri 7000, pri 8000 se pozna v moči in v glasu (če maš rave)... pri 7000 potegne 11 kw verzija pa uleče do 8500 pol je pa že konc veselja hehe. Za trokiranje lahko da maš tut preveč odprto oljno pumpo in ti paca mašino na fertik al pa probi spustit iglo za kšno stopnjo, še prej pa probi manjšo dizo in odpret mal šraufk za zrk na fergu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če trokira pri okol 4-6k pri ne polnem gasu, potem je po vsej verjetnosti igla prenizko/previsoko. Pri polnem gasu pa z dizo štelaš.

Hm,z besnce si? potem pa čudno da ti nisem še nič srečal, glede na to da se vsak dan skoraj vozim kr-podblica :D

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam Rave, pa je to;n tko kokr je folk reku motor pr 7000 ubratov občutno skoči... sam nwm pa zakaj men trokira 4-6 obratov... ker CDI blokada je odstranjena... folk mij reku nej to vn dam pa mi neb smel.. zej pa kaj bi loh blo kej ferg, al je elektronka vsega kriva?

Lp

za trokeranje je verjetno kriva svečka prej kt vse ostalo

povej kero svečko maš?? more bit br8es pa nč druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še najbolš bo da gremo glasovat na koncu... jaooo

jaz sem za kvaso teorijo pizda!trance_18_groupwave.gif

lej jest sm reku za svečko zart tega ker sm meu sam težave s temu trokeranjem pa je bla svečka nova pa je trokeru pa nism vedu kaj je narobe pol sm pa drugo svečko probu je pa delu k urca neb kr neki nabiju kle u tri krasne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej jest sm reku za svečko zart tega ker sm meu sam težave s temu trokeranjem pa je bla svečka nova pa je trokeru pa nism vedu kaj je narobe pol sm pa drugo svečko probu je pa delu k urca neb kr neki nabiju kle u tri krasne

To zto ker si meu svečko zjebano... Če ma on odprt motor rab desetko svečko... Drugače pa motor trokira lahko tudi pri novi svečki za kar so krive nastavitve čeprav na določenih obratih bo vedno mal potrokiral ne pa kr od 4-6 k rpm... če je poln gas kot je reku fingi je glavna diza, drugače pa igla in/ali šraufek za zrak... Lahko je pa še en kup stvari sam najprej bi se šu s tem igrat :D lhko da ma tut švoh svečko ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To zto ker si meu svečko zjebano... Če ma on odprt motor rab desetko svečko... Drugače pa motor trokira lahko tudi pri novi svečki za kar so krive nastavitve čeprav na določenih obratih bo vedno mal potrokiral ne pa kr od 4-6 k rpm... če je poln gas kot je reku fingi je glavna diza, drugače pa igla in/ali šraufek za zrak... Lahko je pa še en kup stvari sam najprej bi se šu s tem igrat :D lhko da ma tut švoh svečko ja :)

ja to sm mau spregledu da je odblokeran sm pol vidu k sm gledu še enkrat ja br10eg more bit za odbrt motor pa br8es za zaprtga

men osebno je trokeru motor zart svečke, je blo neki umes k tut zrk ni bliu dobr naštelan

kle morš bit pr nastavitvah zlo pozorn k čim je mau drgač naštelan kukr more bit že slabi dela trokera al pa kar kol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v tank bom dal ja kšn štamprle olja +pumpa ane tnx bom pogledu tm vzdrževanje 2T.. am ja rski se strga čist nad 8k ane sam predn pridem do osm pa mal kako bi reku kukr d mal zatrokera n wem k bo lep vreme morm stesterat mislem da lih ni n vem kei od štarta ..štarta bl tko n vem kk bi reku pospeške ma mičkn bl tko se men zdi ane..bom pogledu za rave če ma .. kwa ubistvu je point rave ventil??...jah nočem da mi ribne pa tut če laufa unih 5-10min na mestu a ne pa pol do kok stopinj temperature nj ne prtisnem??

tnx za preišne odgovore ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v tank bom dal ja kšn štamprle olja +pumpa ane tnx bom pogledu tm vzdrževanje 2T.. am ja rski se strga čist nad 8k ane sam predn pridem do osm pa mal kako bi reku kukr d mal zatrokera n wem k bo lep vreme morm stesterat mislem da lih ni n vem kei od štarta ..štarta bl tko n vem kk bi reku pospeške ma mičkn bl tko se men zdi ane..bom pogledu za rave če ma .. kwa ubistvu je point rave ventil??...jah nočem da mi ribne pa tut če laufa unih 5-10min na mestu a ne pa pol do kok stopinj temperature nj ne prtisnem??

tnx za preišne odgovore ;)

rave je ploščica k zapera(delno) pa odpera izpušn kanal in s tem omogoči da motor vleče tut na nižjih obratih

če ti tko mau zatrokera pa spusti naprej pol normalno je lahko tut zato k je mrzlo zuni pa je mrzla mašina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn avto pa maš? zanč sm se z petko zvrnu čes mogoče kej sreču me ;)

svečko mam BR10ES, to mij tud un reku k mij prodav (Pečnik) pa vomberger daj uredu...

sm pa doma drgač tm blis cerkve ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašn avto pa maš? zanč sm se z petko zvrnu čes mogoče kej sreču me ;)

svečko mam BR10ES, to mij tud un reku k mij prodav (Pečnik) pa vomberger daj uredu...

sm pa doma drgač tm blis cerkve ;)

Hahaha, a to si ti, tist z eno tako temno sivo? zeleno? petko, k je tm na ovink parkirana :D Nism te srečov, sm pa slišou o enmu k je avto na streho postavu :D Jao, jao...

Drgač pa rdeč polo, polet pa FZ6, ER5 al pa CBF500...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahaha, a to si ti, tist z eno tako temno sivo? zeleno? petko, k je tm na ovink parkirana :D Nism te srečov, sm pa slišou o enmu k je avto na streho postavu :D Jao, jao...

Drgač pa rdeč polo, polet pa FZ6, ER5 al pa CBF500...

Jap, jest sm biv tist pastir ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Mene pa zanima koliko bi stale vilice za aprilio rs 125 nov model? Prodaja kdo? LP

Si jo razbiu? Najdi od kakšnega zaribanega pa ti bo kdo prodal za manši denar. Novih se ne splača kupovat!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ubistvu mam že eno ogledano in me zanimajo cene delov. Sem že iskal zaribane pa nikjer nič. Torej če kdo ima sprednje vilice za aprilio novi model naj kar pove. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ubistvu mam že eno ogledano in me zanimajo cene delov. Sem že iskal zaribane pa nikjer nič. Torej če kdo ima sprednje vilice za aprilio novi model naj kar pove. Lp

Jerry_exc ima ;)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ima za tastaro kolikor jaz vem, če so to od tiste črno bele....tanove vilice imajo nosilce za radialno zavorno čeljust, zato tastare ne pridejo v poštev, razen če se samo spodnji del prešraufa, tisti ki čeljust drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

on ima za tastaro kolikor jaz vem, če so to od tiste črno bele....tanove vilice imajo nosilce za radialno zavorno čeljust, zato tastare ne pridejo v poštev, razen če se samo spodnji del prešraufa, tisti ki čeljust drži

ne ne črno bela je šla v enem kosu naprej... mam šeeno v delih... sam vilce pa res ne bojo sle na novo, zarad zavore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje motorize.de je čist vredu stvar...po nakazilu denarja, čez točno 7dni paket prispel (poštnina 7€). Nov ventil ter njegovo ohišje.

PRODAM CDI ŠATULJICO KER MAM ENO VIŠKA!

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!