Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Mene zanima kam vozte kej motorje na servise ? ( aprila rs 125) Kater je dost ugodn in pa dobr ?

Doma :)

Jah najbolje pri pooblaščenem, če ne pa enga najdi enga mehanika, ki šraufa mopije, pa njega vpraši. Sej itak princip je itak isti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma :)

Jah najbolje pri pooblaščenem, če ne pa enga najdi enga mehanika, ki šraufa mopije, pa njega vpraši. Sej itak princip je itak isti.

hh kr doma :P:trance_27_notworthy:.. am ja pelu ga bi dele pred sezono k enmu k sej bi kao an to spoznov neki sam :wacko:.. d ne bo kj u štrajku..k poblaščenem..kam kermu.. bo računov pa se motorja pol k. ne bo dotaknu :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh kr doma :P:trance_27_notworthy:.. am ja pelu ga bi dele pred sezono k enmu k sej bi kao an to spoznov neki sam :wacko:.. d ne bo kj u štrajku..k poblaščenem..kam kermu.. bo računov pa se motorja pol k. ne bo dotaknu :huh:

Pomojem pri pooblaščenih ne bi smelo biti problema, vsaj pri meni ni bilo. Sicer olje zamenjat, verigo našonat, zavore zamenjat, vodo zamenjat...vse to lahko doma narediš če le imaš malo časa in potrplenja.

Aja, ne razumem čisto, kar si napisal v svojem postu, tko da sem odgovoril samo na zadnji stavek :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh kr doma :P:trance_27_notworthy:.. am ja pelu ga bi dele pred sezono k enmu k sej bi kao an to spoznov neki sam :wacko:.. d ne bo kj u štrajku..k poblaščenem..kam kermu.. bo računov pa se motorja pol k. ne bo dotaknu :huh:

ALO ghost a je to tvoj motor na sliki :D :D :D ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem pri pooblaščenih ne bi smelo biti problema, vsaj pri meni ni bilo. Sicer olje zamenjat, verigo našonat, zavore zamenjat, vodo zamenjat...vse to lahko doma narediš če le imaš malo časa in potrplenja.

Aja, ne razumem čisto, kar si napisal v svojem postu, tko da sem odgovoril samo na zadnji stavek :).

Ja jst nej bi ga pelu k fotrovem kolegu k se kao spozna na motorje pa tut šraufa neki...am pred sezono bi akr si povedu hladilno tekočino olje za zavoro nov ole not pa prepiht al karkoli.. olje v mašnini ..da mi pregleda sklopko..eno cevko iz ferg..zamenat pa tkod a mi to nrdi pa pregleda motor ketno sem doma našponu..kok me kej košta takle servis pregled lubice pred sezono?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst nej bi ga pelu k fotrovem kolegu k se kao spozna na motorje pa tut šraufa neki...am pred sezono bi akr si povedu hladilno tekočino olje za zavoro nov ole not pa prepiht al karkoli.. olje v mašnini ..da mi pregleda sklopko..eno cevko iz ferg..zamenat pa tkod a mi to nrdi pa pregleda motor ketno sem doma našponu..kok me kej košta takle servis pregled lubice pred sezono?

prpel do mene, sm jst ta motor že fejst prešravfu... točno tega k ga maš ti na sliki :) sm biu drugi lastnik tega motorja :D skurjen điannelli lonc, pa na desni strani aftermarket aprilia nalepka... :D

evo še dokaz

http://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/photo.php?pid=137117&id=1130168107

preglej album :D

Popravljeno . Popravil Racemaniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prpel do mene, sm jst ta motor že fejst prešravfu... točno tega k ga maš ti na sliki :) sm biu drugi lastnik tega motorja :D skurjen điannelli lonc, pa na desni strani aftermarket aprilia nalepka... :D

evo še dokaz

http://www.facebook....7&id=1130168107

preglej album :D

mislem da ni lih isti motor k ta ma gianeli uno cevko vn na tej fotki zgleda pa mal drgač D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst nej bi ga pelu k fotrovem kolegu k se kao spozna na motorje pa tut šraufa neki...am pred sezono bi akr si povedu hladilno tekočino olje za zavoro nov ole not pa prepiht al karkoli.. olje v mašnini ..da mi pregleda sklopko..eno cevko iz ferg..zamenat pa tkod a mi to nrdi pa pregleda motor ketno sem doma našponu..kok me kej košta takle servis pregled lubice pred sezono?

Sej hladilne tekočine ne rabiš menjat če je še dobra, lahko pa zaradi preventive vseeno zamenjaš saj ni draga. Ampak samo pazi, da jo imaš čez zimo not!

Mene je redni servis prišel cca 60 eu, če me spomin ne vara, mogoče celo več, bi moral račun pogledat...olje v menjalniku, ketna, zavorno olje...pa pregled drugih vitalnih delov. Drugače ti pa morajo na servisu zastonj podati okrogli predračun koliko naj bi stvar približno stala, če pa hočeš imeti točnega pa moraš plačat.

1122...krneki :topic:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje...po tujih forumih berem, da se CDI nekaj prevrta??? Komu čemu?

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje...po tujih forumih berem, da se CDI nekaj prevrta??? Komu čemu?

Prevrta se cdi on 07 letnikov dalje... Isto je kot da pri tastarmu prerežš un mostičk sam da je tuki to dost lažji narest luknjico kjer je označen... torej služi deblokaciji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi pred 07 je blo treba to narest. Mislim da je to drgač za eno foro glede teh EURO norm, ker ti nekak vžig zamakne al kaj jest vem čist točno kaj, pri okol 5k obratih, tam pač kjer izpuste merijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ampak tako, kot je kvasko reku; zdej preprosto zvrtaš luknjico, prej si se mogu pa zajebavat z kopanjem po silikonu in iskanjem mostička

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.apriliars125.it/ripotenziamento-rs-125-1996.html

torej je ta mostiček potrebno poiskati pod tisto sivo rečjo? prosim če mi lahko kdo podrobneje predstavi postopek...a je kdo to realno poskusil narediti? res pride do izbolšav?

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.apriliars125.it/ripotenziamento-rs-125-1996.html

torej je ta mostiček potrebno poiskati pod tisto sivo rečjo? prosim če mi lahko kdo podrobneje predstavi postopek...a je kdo to realno poskusil narediti? res pride do izbolšav?

kok maš to letnik??

ja jest k sm na svoji rski 08 prevrtu cdi se je ornk poznal motor se je ene 2000 več zavrtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok maš to letnik??

ja jest k sm na svoji rski 08 prevrtu cdi se je ornk poznal motor se je ene 2000 več zavrtu

ne nakladaj :D

cdi le zmanjša mrtvo luknjo pri 6000 obratih, pa cist nč druzga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne vem kaj točno je potrebno narest, pa kaj točno je učinek? Je ma 03 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno ne vem kaj točno je potrebno narest, pa kaj točno je učinek? Je ma 03 letnik

a ti maš 03.letnik? treba je vn zrofkat silikon, priščipnit jumper in zalit nazaj... kje točno, poglej v tem forumu malo(veliko) nazaj ali poišči na internetu. lenoba. funkcija jumperja je, da po domač povedan ovira vrtenje med 5.500-6.000 o/min (tam mao tarok špila...) zakaj točno, poglej na net. lenoba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nakladaj :D

cdi le zmanjša mrtvo luknjo pri 6000 obratih, pa cist nč druzga :D

lej men se je motor original zavrtu do 8000-8300 tm nekje k sm CDI prevrtu se mi je zavrtu 10000-10500 zdej k sm pa še gianellia dou gor pride pa tut do 12000

pa nč ne nakladam lahko prideš do mene pa prašaš kle kolega k je biu zravn k sm prevrtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej men se je motor original zavrtu do 8000-8300 tm nekje k sm CDI prevrtu se mi je zavrtu 10000-10500 zdej k sm pa še gianellia dou gor pride pa tut do 12000

pa nč ne nakladam lahko prideš do mene pa prašaš kle kolega k je biu zravn k sm prevrtu

zarad cdi-ja se ti zihr ni vrtu tko visok... a si pozabu povedat, da si obenem odstranu giljotino, ki zapira izpušni kanal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!