Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

ej fantje zdele k je začetk nove sezone mam še ene par stvari za prodat od aprilie za ful mal dnarja- Jollymoto corsa komplet izpuh paše na vse letnike, ketna DID NERABLJENA paše od 06 naprej, luč za 06 naprej (tut NOVA), žmigavce od 06 naprej, neke plastike za 06 naprej pa vizir od 06 naprej pa še en držalo za izpuh od tastare rse.

PM mi pošljite, drgač so pa use slike pa cene tut na avto.net pa na bolhi,

vam, iz motosveta dam pa na use še 10% dol.

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima, kdo bi kupil pokrov sovoznikovega sedeža...

Nameravam narediti kalup, pa sprašujem.

Da vidim ali se mi splača naresti kalup in jih štancat. Ali pa naredim samo odlitek zase in je problem rešen.

A-A jst sm za da fuknem zadn sedež dol pa pokrov čez sam bi rd prei vidu kakšn bi zgledu pa cena :D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh pr men je pa tole .. laufam motor na mest npr. 5-10min. na mestu furam neki časa k se pelem nad obrati pa to mi piše cold al pa 36 pa to... na mestu je pol k se ustavm tkoj 50 + .. aje kriv termostat kok kej stane takle servis ?? al pa kaj bi blo?

se furate kej ? letos že 500km --> +!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izgledal bo kot, pokrov.

A sedaj nevem. Naj le "zafilam" po liniji. Ali naj se grem preseravat z aerodinamično grbo. Ala hayabusa style...

A vrjetno bo le klasične oblike sedeža. Samo, da se bolj na trdo sedi trance_33_sleep.gif

P.S. Se bom potrudil narest tako močno, da se v sili lahko še kakšno na hitro pelje udzad za pašnk boobies.gif

*Cena bo vrjetno od 30 do 40€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ga na hayabusa style k bo grozljiv zgledal, že tk je rit od aprilije dost velka... jst bi ga kr po liniji od originalnga zica, karkol bi neki v špico delov bo sam še odebelilo zadek...

aja drgač pa fantje, evo vam športne izpuhe hahahaha :worship::lol1::lol1::lol1:

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3456891

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izgledal bo kot, pokrov.

A sedaj nevem. Naj le "zafilam" po liniji. Ali naj se grem preseravat z aerodinamično grbo. Ala hayabusa style...

A vrjetno bo le klasične oblike sedeža. Samo, da se bolj na trdo sedi trance_33_sleep.gif

P.S. Se bom potrudil narest tako močno, da se v sili lahko še kakšno na hitro pelje udzad za pašnk boobies.gif

*Cena bo vrjetno od 30 do 40€

jah n wem hajuba ne kt sedež hm.. nej bo kt sedež mičkn dvigne

TKOLE: nekak http://www.accessories.aprilia.com/product.aspx?ct=4240&pr=978

d je pol mal u špičko gor.. nred enga pa sliki pa fukn če je ql jst koj uzamem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izgledal bo kot, pokrov.

A sedaj nevem. Naj le "zafilam" po liniji. Ali naj se grem preseravat z aerodinamično grbo. Ala hayabusa style...

A vrjetno bo le klasične oblike sedeža. Samo, da se bolj na trdo sedi trance_33_sleep.gif

P.S. Se bom potrudil narest tako močno, da se v sili lahko še kakšno na hitro pelje udzad za pašnk boobies.gif

*Cena bo vrjetno od 30 do 40€

hhah..jst si za 20€ sam nrdim po svoji zelji :D pa še pobarvam ga ;) poliester party :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh pr men je pa tole .. laufam motor na mest npr. 5-10min. na mestu furam neki časa k se pelem nad obrati pa to mi piše cold al pa 36 pa to... na mestu je pol k se ustavm tkoj 50 + .. aje kriv termostat kok kej stane takle servis ?? al pa kaj bi blo?

se furate kej ? letos že 500km --> +!!

jst tud k se furam..mi pise cold..to pa zaradi vetra-ti k se fura-še posebi zdj ke je bl tko mrzlo ti pride ta hladn zrk do termostata in ga hladi :D k pa se ustavm pa normlano 60-65 C :OK:B) valda da se furamo :OK: jst mam tud okol 500km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe lej nred en izdlek pokrova pa sliki če bo ql ga uzamem k nč:D:D!!...

hehe lepo je se je furat.. sam ceste ..jooo neb ga rd pred sezono po tleh vrgu... kdaj je merna peč 5. aprila??

2t ma lep glasek hehe....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@RR: Tema izključno govori o rs 125 ! Razne slike spadajo v: 125 javite se

Po tolkem času, se še zdaj nisi nič naučil?! blink.gif

@ghost:

To kar si priložil je za oblike od 05-06 dalje...

Sam imam isti letnik kot ti (2000) pa po mojem okusu, nebi pasale ostre linije.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja n wem oky nred ! pa dj fukn slikco gor ane jst mam 2002 :D!!! pa čim prei kok časa boš rabu d nrdiš ne sam govort jst bi to rd mel gor :D!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am ja n wem oky nred ! pa dj fukn slikco gor ane jst mam 2002 :D!!! pa čim prei kok časa boš rabu d nrdiš ne sam govort jst bi to rd mel gor :D!!

eo eno stranko že maš..zdj pa marš na delo..da podjetje ne propadee :naughty: :lol: :D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghost46 pri meni je glede temeprature tako. Sam ga zmeri pustim da se segreje na 60+ in se grem vozit. Zdej včasih se mi je napisalo 40, malo več oz. manj. Sprva mi je bilo to zelo čudno, samo sem kasneje videl, da konektorček, ki pride na pokrov kape cilindra ni bil dobro pritrejen, tko da sem kombinirke prijel v roke in stvar stisnil-težava rešena.

Aja pa glede zadka, itak so enaki od 99-05, tko da ti bo pasal NP.

Brejker, sam sem se bom zopet lotil zadka (kalup imam, samo še poliesterska vlakna rabim, pa epoksi), sicer celotnega, saj bo raketa ostala pri hiši...tko da če bi kakšne slikice objavil, da vidimo work in progress.

Aja še vedno iščem, razbito, ribnjeno, karšno koli rs-ko od 94 naprej....bi rabil par mašinskih delov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ghost46 pri meni je glede temeprature tako. Sam ga zmeri pustim da se segreje na 60+ in se grem vozit. Zdej včasih se mi je napisalo 40, malo več oz. manj. Sprva mi je bilo to zelo čudno, samo sem kasneje videl, da konektorček, ki pride na pokrov kape cilindra ni bil dobro pritrejen, tko da sem kombinirke prijel v roke in stvar stisnil-težava rešena.

Aja pa glede zadka, itak so enaki od 99-05, tko da ti bo pasal NP.

Brejker, sam sem se bom zopet lotil zadka (kalup imam, samo še poliesterska vlakna rabim, pa epoksi), sicer celotnega, saj bo raketa ostala pri hiši...tko da če bi kakšne slikice objavil, da vidimo work in progress.

Aja še vedno iščem, razbito, ribnjeno, karšno koli rs-ko od 94 naprej....bi rabil par mašinskih delov.

a pol nj čakam pol ure da pride do 60 stopinj sam useen tut če je čez 50+ men pade takoj kukr grem mal bl ..

jst ga bom ke k enmu pelu pa da vidmo sam bom pa probu uno k si reku pršrauft..

pa nj un nrdi že odlitek d vidm d ga pol jst gor dam.. kako bojo pa nosilci pršl??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol nj čakam pol ure da pride do 60 stopinj sam useen tut če je čez 50+ men pade takoj kukr grem mal bl ..

jst ga bom ke k enmu pelu pa da vidmo sam bom pa probu uno k si reku pršrauft..

pa nj un nrdi že odlitek d vidm d ga pol jst gor dam.. kako bojo pa nosilci pršl??

Ni treba ravno pol ure čakat. Pri meni pride do 2 črtice, se pravi nekje do 60 stopinj (če se ne motim), če se naj me kdo popravi, kar hitro. Ravno prav da daš opremo gor... Kadar je hladneje pa res malce traja, ampak takrat pa obvezno prekrijem polovico kilerja, da med vožnjo ohranja tiste tri črtice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol nj čakam pol ure da pride do 60 stopinj sam useen tut če je čez 50+ men pade takoj kukr grem mal bl ..

jst ga bom ke k enmu pelu pa da vidmo sam bom pa probu uno k si reku pršrauft..

pa nj un nrdi že odlitek d vidm d ga pol jst gor dam.. kako bojo pa nosilci pršl??

ne rabš čakat, sam v izi se pelji po 8000rpm pa je to to... tok da pride is cold na 40 pol pa počasi do 60 pol pa gasa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga pelem u pondelk upam na servis k enmu pa bo use pogledu pa je....k je neki sfukan no..

matr šu se bi vozt a kakšn je vreme !! hehe cjt za servis pred sezono :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga pelem u pondelk upam na servis k enmu pa bo use pogledu pa je....k je neki sfukan no..

matr šu se bi vozt a kakšn je vreme !! hehe cjt za servis pred sezono :D

in kaj je sfukan? sklopka lamele?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj je sfukan? sklopka lamele?

ja to dvoje bom mogu uštimat pa je... najprei termostat pol pa še sklopko k bo dost €!!. zdei ta tedn bo itaq vreme u pi.. tk da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to dvoje bom mogu uštimat pa je... najprei termostat pol pa še sklopko k bo dost €!!. zdei ta tedn bo itaq vreme u pi.. tk da :D

Ni pol ure ampak, da lih opremo vržeš nase-bolje preventiva kot kurativa. Sklopka te bo prišla (t.j. lamele in vmesni členi) malo preko 100eu, samo za delo pa ne vem, čist odvisno komu boš odpeljal, v AC ali pa kakšnemu drugemu mehaniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!