Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Lep pozdrav :D

Zanima me, če kdo ve kaj moram še naredit, da ne bo bilo luknje v obratih med 5-6k. Imam odblokiran CDI(prerezan mostiček), vendar je še vedno luknja v obratih...

Preiskal sem že vse forume, o tej blokadi, vendar brez ushepa :wacko:

Aja pa motor je pa letnik 1999.

Popravljeno . Popravil Romeo79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav :D

Zanima me, če kdo ve kaj moram še naredit, da ne bo bilo luknje v obratih med 5-6k. Imam odblokiran CDI(prerezan mostiček), vendar je še vedno luknja v obratih...

Preiskal sem že vse forume, o tej blokadi, vendar brez ushepa :wacko:

Aja pa motor je pa letnik 1999.

Nastavit vplinjač in dodat RAVE ventil. Zdj odvisno kakšna je lunka. Pri meni ko je bil CDI še original sploh ni hotlo na obrate xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romeo79 ziher nimaš RAVE ventila...če te zanima kje se nahaja, lahko pogledaš pri cilindru kjer pride izpuh in nad njim bi moral biti kot nek kabelček ven izpeljan-zajla. Če ga pa nimaš, bo pa gor bila samo ena ploščica prišaraufana z dvema vijakoma.

Evo, včeri sem razderu mašino in videl, da ima ležaj od antivibracijske gredi kar nekaj lufta. Pa me zanima kje bi lahko dobil tak ležaj, ker je neki čuden, kot da deluje na neko vzmet...prvič vidim. Sem gledal na strani PJme.co.uk in videl da pridejo cca 20 eu s poštnino, samo bi raje videl če se dajo kje v Ljubljani ali bližnji okolici dobiti.

Vem za enega na Tržaški cesti (Kobal) in sicer prodaja NSK ležaje, za ketere sem slišal da so 1A, ampak je mogoče še kakšen v primeru, da jih te ne bi imel?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, včeri sem razderu mašino in videl, da ima ležaj od antivibracijske gredi kar nekaj lufta. Pa me zanima kje bi lahko dobil tak ležaj...

tinex šenčur pri kranju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Romeo79 ziher nimaš RAVE ventila...če te zanima kje se nahaja, lahko pogledaš pri cilindru kjer pride izpuh in nad njim bi moral biti kot nek kabelček ven izpeljan-zajla. Če ga pa nimaš, bo pa gor bila samo ena ploščica prišaraufana z dvema vijakoma.

Sm šov pogledat, in je zajla, ni ploščice... Je mogoče, da je kaj drugega pr rave ventilu crknlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tinex šenčur pri kranju?

Danke šun, bom prvo šel da Kobala, pa pol če dobim prevez še k njim.

Romeo79 poglej če sploh solenoid, dela, se pravi ko ga naviješ da ga odpira in zapira.

P.S.: Sem šele zdej videl da je luknja samo med 5 in 6 rpm. Nič se sekirat okrog tega, se je ne da popolnoma odpraviti, lahko se jo pa omili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, hvala bom pogledal, če dela...

Še eno vprašanje :D Mogoče kdo ve, koliko stanejo nalepke za cel motor(aprilia rs 125 1999) in kje bi se jih dalo dobit?

Popravljeno . Popravil Romeo79
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa.

2 mesca nazaj si za 4500€ dobu nov motor v trgovini. Zdj moraš že skor tok dat za rabljenega:

http://www.avto.net/...d=3657828&obv=1

Pa kaj je s folku? Motor je modelno leto 06/max 07 in on išče za njega tok kot je dau v trgovini verjetno :D Davkarijo bi mu treba poslat, ker hoče zaslužt! :D hehe

S tem, da to nikol ni original izpuh, torej je nekaj tikan, kar se blokad tiče. :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa.

2 mesca nazaj si za 4500€ dobu nov motor v trgovini. Zdj moraš že skor tok dat za rabljenega:

http://www.avto.net/...d=3657828&obv=1

Pa kaj je s folku? Motor je modelno leto 06/max 07 in on išče za njega tok kot je dau v trgovini verjetno :D Davkarijo bi mu treba poslat, ker hoče zaslužt! :D hehe

S tem, da to nikol ni original izpuh, torej je nekaj tikan, kar se blokad tiče. :D

lej eno se prodaja, drugo se proda... in tale mislim da samo prodaja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa.

2 mesca nazaj si za 4500€ dobu nov motor v trgovini. Zdj moraš že skor tok dat za rabljenega:

http://www.avto.net/...d=3657828&obv=1

Pa kaj je s folku? Motor je modelno leto 06/max 07 in on išče za njega tok kot je dau v trgovini verjetno :D Davkarijo bi mu treba poslat, ker hoče zaslužt! :D hehe

S tem, da to nikol ni original izpuh, torej je nekaj tikan, kar se blokad tiče. :D

hehe, treba je služit... jst sm za svojga dav lansklet 4500, poglej zdej cene... aja pa moj je registriran letos 1. trance_25_naughty.gif

Ja drgač ma pa sam avpsuh zamenan, motor ja res ko nov. biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, treba je služit... jst sm za svojga dav lansklet 4500, poglej zdej cene... aja pa moj je registriran letos 1. trance_25_naughty.gif

Ja drgač ma pa sam avpsuh zamenan, motor ja res ko nov. biggrin.gif

a to si nouga kupu za tok??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja čist novga biggrin.gif

vrjetn bla akcija ane??

zdej čez nou let so še podražl so že 5500€ brez popustou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjetn bla akcija ane??

zdej čez nou let so še podražl so že 5500€ brez popustou

seveda, nora akcija bla, 1000 evru cenejš... hehe počaki še mal zdele, 1. April... Dodatni davekwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, nora akcija bla, 1000 evru cenejš... hehe počaki še mal zdele, 1. April... Dodatni davekwinkiss.gif

a kok bo dauka ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katastrofa.

2 mesca nazaj si za 4500€ dobu nov motor v trgovini. Zdj moraš že skor tok dat za rabljenega:

http://www.avto.net/...d=3657828&obv=1

Pa kaj je s folku? Motor je modelno leto 06/max 07 in on išče za njega tok kot je dau v trgovini verjetno :D Davkarijo bi mu treba poslat, ker hoče zaslužt! :D hehe

S tem, da to nikol ni original izpuh, torej je nekaj tikan, kar se blokad tiče. :D

Nova je okoli 4900 replika pa 5500 če se ne motim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj bo zdej z unim odlitkom za namest sedeža??????

Materjal za izdelavo pramodela je kupljen. Delno materjala bo šlo za negativen kalup...

Potreboval bom še kakih 20€ za ločilno sredstvo...

_Je pa narisan načrt za izdelavo podokvirja in njegova montaža v odlitek (mora imeti nosilnost max 80Kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo ve kok so original prenosi pr letniku 2008 ??

hvala za odgovor

u manualu ti piše... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-A jst sm za da fuknem zadn sedež dol pa pokrov čez sam bi rd prei vidu kakšn bi zgledu pa cena :D:D

kaj bo kej iz tega ker sm zagret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Materjal za izdelavo pramodela je kupljen. Delno materjala bo šlo za negativen kalup...

Potreboval bom še kakih 20€ za ločilno sredstvo...

_Je pa narisan načrt za izdelavo podokvirja in njegova montaža v odlitek (mora imeti nosilnost max 80Kg)

če nalepš slikce načrtov ti lahk nardim v solidworksu model, pa se bo lepo vidl kako bo zadeva zgledala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!