Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Mene tudi malo skrbi glede tablice da bojo težil na tehničnem, je nosilec tudi home made, pa čist pod zicem je pa pod kr velikim kotom (precej horizontalno) je pa prevrtana na dveh mestih pa prnetana na nosilec. Aja pa nič ni osvetljena...

A mislte da bojo problemi na tehničnem :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene tudi malo skrbi glede tablice da bojo težil na tehničnem, je nosilec tudi home made, pa čist pod zicem je pa pod kr velikim kotom (precej horizontalno) je pa prevrtana na dveh mestih pa prnetana na nosilec. Aja pa nič ni osvetljena...

A mislte da bojo problemi na tehničnem :unsure:

mislm da boš imel kašn problem zaradi tegatrance_19_hmm.gif pod kotom ne sme bit, prevrtana tut nebi smela bit, pa mora bit osvetlenatrance_39_thumbdown.gif upam pa da ti ne bojo težil kej prevečtrance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm da boš imel kašn problem zaradi tegatrance_19_hmm.gif pod kotom ne sme bit, prevrtana tut nebi smela bit, pa mora bit osvetlenatrance_39_thumbdown.gif upam pa da ti ne bojo težil kej prevečtrance_44_wink5.gif

največ 35 stopinj in z belo lučjo osvetljena... zna bit problem ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

največ 35 stopinj in z belo lučjo osvetljena... zna bit problem ja

Največ 35 stopinj iz kere smeri :D

Eno belo led lučko bi že lahko tja speljal verjetno, samo glede tega nagiba...:wacko:

PS: Kaj pa če kupim kkšen univerzalni nosilec? Ker reees ne bi rd dubu ta velike tablice :headbang:

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo fantje

če bi mi lahko malo pomagali ker se zanimam za eno rs125 pa me zanima če ker pozna prodajlca ali pa motor,ker se nebi rad zaletel in kupil nekaj na pamet da bi blo že kaj preveč zaničtongue.gif (malo je lahkobiggrin.gif )

http://www.avto.net/ MOTO/ad.asp?ID=3522180

lp

Popravljeno . Popravil rs50black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da teli linki nekaj zajebavajotrance_39_thumbdown.gif

če se vam da iskat.. za 1150€

post-22243-12704984208_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rs50black
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni vam treba iskat, samo tam kjer je v linku presledek med .net/ in MOTO vstavite podčrtaj. Tako: ....net/_MOTO....

Me je že impulz prehitel :)

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim da teli linki nekaj zajebavajotrance_39_thumbdown.gif

če se vam da iskat.. za 1150€

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3180813

Za tega vem, da ima generalko narejeno in da leti kot prasica ( dere se pa še bolj ). Tist za 1150€ ma pa sigurn kilometre prevrtene, tak da jst pri tako starm mopedu neb na to gledau. Pa že zdilaš še malo na ceni ti je razlike mogoče 200€ imaš pa dve let novejš motor k ma nove gume, ploščice, bat, ojnco .... sam moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=3180813

Za tega vem, da ima generalko narejeno in da leti kot prasica ( dere se pa še bolj ). Tist za 1150€ ma pa sigurn kilometre prevrtene, tak da jst pri tako starm mopedu neb na to gledau. Pa že zdilaš še malo na ceni ti je razlike mogoče 200€ imaš pa dve let novejš motor k ma nove gume, ploščice, bat, ojnco .... sam moje mnenje.

ja hvala da si se potrudil samo mi je ta za 1150€ nekako padel v oko,pa bi res rad znal če kdo pozna...pa še kolko tolko blizu je doma..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje

ena predsezonska razprodaja :) ce koga zanima aprilia sx 125, prodajam zto ker nimam nobenga za furat pa se avto bom kupu. Motor je pa v odlicnem stanju. Vec info na pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje

ena predsezonska razprodaja :) ce koga zanima aprilia sx 125, prodajam zto ker nimam nobenga za furat pa se avto bom kupu. Motor je pa v odlicnem stanju. Vec info na pm

Kok ma že porabo? xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok ma že porabo? xD

Poraba od 5 do 6 litrov :D pa dodam še 8l olja agip speed 2T ker ga nimam kej met :D

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba od 5 do 6 litrov :D pa dodam še 8l olja agip speed 2T ker ga nimam kej met :D

dej dej, navš zarad tega motorja prodajov, tle nas je dost ukol za pelat, sam zment se je treba trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej dej, navš zarad tega motorja prodajov, tle nas je dost ukol za pelat, sam zment se je treba trance_30_punk.gif

Čist po pravic povedan sm se mal naveliču. Naredu sm 10 000 z njemu pa prej s tomosom skor 20 000 in grem drug let na 450. Zdj k se pa začenja sezona ja pa najbolš motor prodajat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predrago za ta letnik

Se strinjam .)

Drgač je pa ta motor bil že lani gor. Tk al tk pa bom lahko izpit naredil šele oktobra tako da bom verjetno kupil motor konec sezone. Se verjetno bol splača. :)

Če pa pride na avtonet kaka dobra ponudba pol pa kr...:D

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam .)

Drgač je pa ta motor bil že lani gor. Tk al tk pa bom lahko izpit naredil šele oktobra tako da bom verjetno kupil motor konec sezone. Se verjetno bol splača. :)

Če pa pride na avtonet kaka dobra ponudba pol pa kr...:D

jest jutr začnem z vožnam, motor pa že mam :P treba tut tvegat kej pred murijo :D

am ti svetujem da kupš motor druk let k na konc sezone se itak ne boš več vozu, če ti bo pa stou u garaž že pred novim letom boš pa zgubu kšn € tko da pomoje bol da počakaš na nou let ;)

Popravljeno . Popravil SpiZek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest jutr začnem z vožnam, motor pa že mam :P treba tut tvegat kej pred murijo :D

am ti svetujem da kupš motor druk let k na konc sezone se itak ne boš več vozu, če ti bo pa stou u garaž že pred novim letom boš pa zgubu kšn € tko da pomoje bol da počakaš na nou let ;)

Ja sam lej zdele pred sezono kolk je izbire 06 letnikov. Dva sta gor na avto.net-u. .) Ne verjamem da bo drugo leto kj velik bolš.

Če pa kupim pol oktobra pa da mi bo stal v garaži pa vem, da takoj eno leto zgubim ja. :(

Sj bom vidu. Čist odvisno od ponudb :).

Sam drgač bi se najbol splačalo kupit motor konc sezone, a ne?

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!