Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

najbolj se splača kupit motor konec sezone. dlje ko čakaš manj izbire imaš.

al pa na začetku sezone sam treba vidit če je vredno al ni.

menjave se najbolj obrestujejo na sredini sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolj se splača kupit motor konec sezone. dlje ko čakaš manj izbire imaš.

al pa na začetku sezone sam treba vidit če je vredno al ni.

menjave se najbolj obrestujejo na sredini sezone.

ponavadi so najboljši motorji ravno tisti ki jih folk prodaja spomladi ker čez zimo folk naredi kak servis, mogoče kake dele doda ker folk misli da se bo še vozu naprej pol pa spomladi vidi da ne in da v oglas...in dobiš pol v veliko primerih dober motor za dobro ceno...Jeseni pa se zna zgodit da te kdo kaj nategne ker pride lih konc sezone, pa gume stare, servis ponavadi še nenarejen.... cena pa priblizna tisti spomladi... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi mal navijejo cene. Nevem kko se tebi zdi, jaz mam rajš zjebanega pa pol vem kaj se vse mora popravit. Tist k pa ve da bo spomladi prodajal bo zihr zafliku motor za silo pa si mislu "jaz mu povem da je vse ok (sj vbistvu je, sam ne dolgoročno...) pol se pa naj jebe sam dalje.

pa obvezno motor pogledat v piko pred nakupom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spomladi mal navijejo cene. Nevem kko se tebi zdi, jaz mam rajš zjebanega pa pol vem kaj se vse mora popravit. Tist k pa ve da bo spomladi prodajal bo zihr zafliku motor za silo pa si mislu "jaz mu povem da je vse ok (sj vbistvu je, sam ne dolgoročno...) pol se pa naj jebe sam dalje.

pa obvezno motor pogledat v piko pred nakupom.

Jah.. nevem no tist k ve že prej da ga bo prodajal že... tisti k pa pol vidi da mu ni več pa je gvisno motor OK, npr Kvasko...

Kaj dost ne moreš gledat motorja mislim,lahko vidiš lastnika, pa kako je motor ohranjen sam v mašino pa ne moreš lih pogledat:P sklopko vidiš kje zagrabi, karburator opaziš če je naštelan, sam kako boš pa vedu če ti recimo tip trdi da je menju bat pa nima starga al pa računa??

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pogledaš kolk ma kompresijo, pa veš v kakšnem stanju so obročki približno.

Popravljeno . Popravil pumpahhh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.

Jaz sem visok približno 197cm pa me zanima če bi lahko vozil rs 125 al bi mi bila premajhna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.

Jaz sem visok približno 197cm pa me zanima če bi lahko vozil rs 125 al bi mi bila premajhna?

gres si ogledt kero rsko in sprobas in bos takoj vedu ;) drgac itq nimas ful izbire pri cestnih 125k..k so itq vse skor tko isto nizke ;) maš pa endurce..ki pa so bl višje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima.

Jaz sem visok približno 197cm pa me zanima če bi lahko vozil rs 125 al bi mi bila premajhna?

če si 197 ti bo r125 bolj prou (pa bolj za en kurac je)

jst sm velik 180, pa se glihzaglih stisnem za vetrobran na tanovi RSki

mogoče razmisli o kakšni supermoti, če so ti všeč, te so bolj za vas velikane:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah.. nevem no tist k ve že prej da ga bo prodajal že... tisti k pa pol vidi da mu ni več pa je gvisno motor OK, npr Kvasko...

Kaj dost ne moreš gledat motorja mislim,lahko vidiš lastnika, pa kako je motor ohranjen sam v mašino pa ne moreš lih pogledat:P sklopko vidiš kje zagrabi, karburator opaziš če je naštelan, sam kako boš pa vedu če ti recimo tip trdi da je menju bat pa nima starga al pa računa??

preh mu rečeš predn kupiš da bi ga dav na servis pregledat in takoj vidiš reakcijo... vomberger mij reku, d se muj nardil že parkat k je folk dav motor na pregled, da se nekateri niso odločil.. hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preh mu rečeš predn kupiš da bi ga dav na servis pregledat in takoj vidiš reakcijo... vomberger mij reku, d se muj nardil že parkat k je folk dav motor na pregled, da se nekateri niso odločil.. hehe

Js ga dam tkoj :P lahko u prafaktorje rastavt, sevede pregleda in raznih stvati ne krijem sam hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah.. nevem no tist k ve že prej da ga bo prodajal že... tisti k pa pol vidi da mu ni več pa je gvisno motor OK, npr Kvasko...

Kaj dost ne moreš gledat motorja mislim,lahko vidiš lastnika, pa kako je motor ohranjen sam v mašino pa ne moreš lih pogledat:P sklopko vidiš kje zagrabi, karburator opaziš če je naštelan, sam kako boš pa vedu če ti recimo tip trdi da je menju bat pa nima starga al pa računa??

Če ti trdi, da je menjal bat in nima računa pol prste stran, mislim kdo bi šel kupit stvar vredno 150 eu in vrgel račun :headbang: , pol ziher neki ni prav.

Drgač sem danes sestavil mašinco in lih, da dam blok gor me osa pič :headbang:...zdej me pa srbi...matr, naj po unih rožah šara ne pa po men.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti trdi, da je menjal bat in nima računa pol prste stran, mislim kdo bi šel kupit stvar vredno 150 eu in vrgel račun :headbang: , pol ziher neki ni prav.

Drgač sem danes sestavil mašinco in lih, da dam blok gor me osa pič :headbang:...zdej me pa srbi...matr, naj po unih rožah šara ne pa po men.

Tam ko te je pičla si moral z vžigalnikom takoj it čez, da se strup "neutralizira". Vsaj meni vsakič pomaga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam ko te je pičla si moral z vžigalnikom takoj it čez, da se strup "neutralizira". Vsaj meni vsakič pomaga :D

pol pa use kocine požgeš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje kaj mislte če se mi obrati pr padanju ustavjo na 3000 obratov za ene 10s je treba zrk bol zaprt al odprt??

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš na voljo za motor približno 4.000€, a se bolj splača kupit 2007+ letnik al 2006? Nism sledil tolk redno tej temi in ne vem a je še vedno problem pri odblokiranju RSk starejših od 06 ?? Pa kaka je še druga razlika med temi letniki, glede na to da majo novejše EURO 3 mašino? To boš ti, budacki, verjetno znal najbolj povedat glede na to, da si mel obe. S katero si bil bolj zadovoljen? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič takega. Sam tam sem napisu če je še vedno problem pri odblokiranju starejših RSk od 06. Mislil sem novejših.:blush:

mal sva se narobe zastopla, to sm dujev winkiss.gif

zanima me kašn problem misliš da je? ker, men se zdi da ni nubenga problema pri odblokiranjuwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš na voljo za motor približno 4.000€, a se bolj splača kupit 2007+ letnik al 2006? Nism sledil tolk redno tej temi in ne vem a je še vedno problem pri odblokiranju RSk starejših od 06 ?? Pa kaka je še druga razlika med temi letniki, glede na to da majo novejše EURO 3 mašino? To boš ti, budacki, verjetno znal najbolj povedat glede na to, da si mel obe. S katero si bil bolj zadovoljen? :D

06 gre bolj.

Zdj glede porabe težko rečem. Obe nista pile več kot 6 litrou ( 06 odprta, 08 zaprta ).

Sama razlika je pa v vplinjaču pa v CDIju. Dejansko novejši ponuja RAVE elektroniko, vendar ma pa MENDA blokado na določenih obratih.

Za 4000€ boš pa komot kupu tut 09 :) sam če se boš znau zment.

Al hočeš mau več hitrosti pa MOGOČE kake pol litra večjo porabo al pa manjšo hitrost pa bolj za svet skrbiš :D

Ne delaj si tok dilem, kupi motor za katerga veš, da je uštiman, realni kilometri, ogrevan vsaj mau pred vožnjo, ma nove in dobre gume in ne preveč kilometrou. S končno se itq lahko vedno kasneje poigraš ;)

Odblokirata se pa obe skoraj isto. razlika je edin v elektronski blokadi ( CDI ), ker pri 06 moraš silikon ven spravt pa mostiček prerezat, pri 08 pa sam prevrtaš eno plastiko pa ker sta različna vplinjača je enota za velikost diz malo drugačna ( pa celo 08 možno, da ponuja nek sistem elektronskega pospeševanja WTF :D )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!