Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

mal sva se narobe zastopla, to sm dujev winkiss.gif

zanima me kašn problem misliš da je? ker, men se zdi da ni nubenga problema pri odblokiranjuwhistle.gif

Aia to. :D . Neki sm bral, da lahko samo serviserji odblokirajo ker je treba neki prklopit na računalnik al neki takega. Ampak pol zgleda da ste že pogruntali kko to doma nardit. :P

06 gre bolj.

Zdj glede porabe težko rečem. Obe nista pile več kot 6 litrou ( 06 odprta, 08 zaprta ).

Sama razlika je pa v vplinjaču pa v CDIju. Dejansko novejši ponuja RAVE elektroniko, vendar ma pa MENDA blokado na določenih obratih.

Za 4000€ boš pa komot kupu tut 09 :) sam če se boš znau zment.

Al hočeš mau več hitrosti pa MOGOČE kake pol litra večjo porabo al pa manjšo hitrost pa bolj za svet skrbiš :D

Ne delaj si tok dilem, kupi motor za katerga veš, da je uštiman, realni kilometri, ogrevan vsaj mau pred vožnjo, ma nove in dobre gume in ne preveč kilometrou. S končno se itq lahko vedno kasneje poigraš ;)

Odblokirata se pa obe skoraj isto. razlika je edin v elektronski blokadi ( CDI ), ker pri 06 moraš silikon ven spravt pa mostiček prerezat, pri 08 pa sam prevrtaš eno plastiko pa ker sta različna vplinjača je enota za velikost diz malo drugačna ( pa celo 08 možno, da ponuja nek sistem elektronskega pospeševanja WTF :D )

A pol je za rave treba še vseen dokupit kj?

Drgač pa sam tk me zanima..so mele že starejše RSke (takrat ko so ble še chesterfield) tut original vgrajen rave an?

P.S. Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom še enkrat prašu a kšn kle ve a nej zrk bol zaprem al odprem če se mi obrati na 3000 ustavjo za ene 5-10s k se usatvm ??

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo jaz ne razumem zakaj ne more bit to vgrajeno že serijsko?(nove husqvarne tudi nimajo?)predvsem v novejših motorjih ki morajo dosegati nizke izpuste itd.

Z tem bi le povečali navor v nižjih obratih in zmanjšali izpuste,motor bi bil bolj vozen...,to je moje mišljenje,sedaj pa me popravite kaj mislim narobe

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se iskreno opravičujem. A takrat so ga imele na elektroniko ali mehanično?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se iskreno opravičujem. A takrat so ga imele na elektroniko ali mehanično?

Ni panike. Sam zdj več niti sam nism sigurn. Sm šou vseeno pogooglat pa vidm d je za 98 letnik tut možno kupit ploščico k blokira ( ki pa je seveda ista kot za novejš letnik ).

bom še enkrat prašu a kšn kle ve a nej zrk bol zaprem al odprem če se mi obrati na 3000 ustavjo za ene 5-10s k se usatvm ??

Hvala za odgovor

kokr jst vem ... ko čok potegneš zapreš zrak in tkt gre motor na obrate. Torej, če ti ostaja na obratih povečaj zrak.

Samo jaz ne razumem zakaj ne more bit to vgrajeno že serijsko?(nove husqvarne tudi nimajo?)predvsem v novejših motorjih ki morajo dosegati nizke izpuste itd.

Z tem bi le povečali navor v nižjih obratih in zmanjšali izpuste,motor bi bil bolj vozen...,to je moje mišljenje,sedaj pa me popravite kaj mislim narobe

lp

Zakaj pa bi bil, če dosega vse možne standarde že brez tega? Kot prvo je cenejš za izdelavo, kot drugo pa lahko kasneje služijo z dodatno prodajo. Mi pa deluje, kot da Husqvarna 07 ima ploščico za "RAVE" in tudi ni tista luknje v obratih, tak da možno da ima že kaj takega noter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se iskreno opravičujem. A takrat so ga imele na elektroniko ali mehanično?

Aja pa ti mi povej, kako si v 5 minutah, od kar sm jst ceu post spisal dobil 40 plusov ( od oka )

Sem šel v tvoj profil, ker nism vedu al naj ti na ZS napišem in si meu 15 plusov in sm potem rajš napisau, da usi vidijo in zdj sm hotu ti poslat zs da sm ti odpisau in vidm čez 50 plusov. WTF model?!

Ker nekateri se za te stvari trudimo!

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti veselje hekerju. Pač en no lifer ki pač obvlada osnove script ali kaj takega.

Sicer pa, nadaljujmo temo od Aprilie. Pač na svetu so fajn ljudje(ti) in malo manj fajn(znj) ampak kaj se boš sekiral zaradi enega človeka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

06 gre bolj.

Zdj glede porabe težko rečem. Obe nista pile več kot 6 litrou ( 06 odprta, 08 zaprta ).

Sama razlika je pa v vplinjaču pa v CDIju. Dejansko novejši ponuja RAVE elektroniko, vendar ma pa MENDA blokado na določenih obratih.

Ka je pa s temu če smem vprašati? A to se da odstranit...čeprav ne bom mel tok $$ ko Gasperr tak da več ko 05 letnik odpade..pa vseen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zakaj nove nebi imele če ma moja 12 let stara to?al kaj si mislil z tisto ploščico "RAVE",pač ta izpušni ventil k je?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka je pa s temu če smem vprašati? A to se da odstranit...čeprav ne bom mel tok $ ko Gasperr tak da več ko 05 letnik odpade..pa vseen

Menda ima blokado na določenih obratih, česar recimo na <07 ni. Se pravi 06 je lahko šla tut do 13.500 obratov, medtem ko tanovejša negre čez 11.893,34938247329.

RECIMO.

Se pa da tole poštimat in sicer menjava CDIja al pa preko računalnika nekako "odstranit". Edn fant na forumu je imel doma nekoga k se s tem ukvarja, štajerc mensezdi da je biu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Menda ima blokado na določenih obratih, česar recimo na <07 ni. Se pravi 06 je lahko šla tut do 13.500 obratov, medtem ko tanovejša negre čez 11.893,34938247329.

RECIMO.

Se pa da tole poštimat in sicer menjava CDIja al pa preko računalnika nekako "odstranit". Edn fant na forumu je imel doma nekoga k se s tem ukvarja, štajerc mensezdi da je biu.

Ei budacki bo moja pomota... Ima blokado na cdi, isto kokr jo majo use aprilie, ki zamakne vžig po 10600 SAM se pr men to res ful pozna za kar bo kriva resonanca... Zadnč sm pelu od spizka aprilio (tvojo bivši) in uuu jebemti se lepo zavrti ke du 12 skor :P res dubi tkt šus k se pr mojmu šele neha. Se sklonm pod motor in sm SAAAM gledu ker avspuh je to. On ma zdj giannelia gor in resonanca je šenkrat šeri od moje in motor res zadiha. Tko da to da se pr men že tok zgodi neha ne more bit elektronika ker ima spizek identično mašino z elektriko notr... Un štajrc je biu pa pr men :D zanimive produkte ma sam kaj k je en kup €€€€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/....asp?ID=3657828

Pozna kdo?

Nisem vedel, da imajo 2009 letniki še te plastike. :P

Ima pa 10.000 prevoženih; brez rave ker je rekel, da je zablokiran in ga ne rabi. :huh:

To nemore bit 09, razen če je bil razbit pa so plastike gor starejše. Gospod Jeršin v Novemu mestu je dal na Aprilio RS 125 letnik 09 (črna) plastike od 06 ( bela ). Kasneje ko je fant opazil razliko je peljal motor nazaj, serviser pa je rekel, da sploh ni opazil, da je motor črn ( :worship: )

Verjetno je starejši model, vendar kupljen 09 ( velik gotovinski popust )

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nemore bit 09, razen če je bil razbit pa so plastike gor starejše. Gospod Jeršin v Novemu mestu je dal na Aprilio RS 125 letnik 09 (črna) plastike od 06 ( bela ). Kasneje ko je fant opazil razliko je peljal motor nazaj, serviser pa je rekel, da sploh ni opazil, da je motor črn ( :worship: )

Verjetno je starejši model, vendar kupljen 09 ( velik gotovinski popust )

Sej se mi je zdelo čudno ker res nobena 09 aprilia na avto.net-u nima takih plastik. Niti 50cc niti 125cc. Pa tut sedež je črn tako da je neki mogu delat. Čeprav je rekel, da je imel plastike in sedež tak že ko je motor kupil. Črn sedež imajo pa te nove replike pa Spains. Možno da so menjali plastike že v tam brez da bi kaj povedali.

Sm ga uprašu če je on dal preoblečt sedež. Je rekel da so mu v trgovini rekli, da je imajo vse RSke z EURO 3 mašino črne sedeže. :grrr

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nemore bit 09, razen če je bil razbit pa so plastike gor starejše. Gospod Jeršin v Novemu mestu je dal na Aprilio RS 125 letnik 09 (črna) plastike od 06 ( bela ). Kasneje ko je fant opazil razliko je peljal motor nazaj, serviser pa je rekel, da sploh ni opazil, da je motor črn ( :worship: )

Verjetno je starejši model, vendar kupljen 09 ( velik gotovinski popust )

jop, ta "fant":naughty: sem jst, mam še kar tastare plastike gor, k še čakam, da jeršin dobi tanove

pismu, jst sm barvno slep, pa sem opazu, da je na en stran lev rdeč, na drugi pa siv, jeršinu bi mogl očitno zaradi težav z vidom vozniško uzet:yea1:

09 nima noben več takih plastik, že december 08 je mel tanovo grafiko gor, tko, da ja, če je res 09 je bil pač iz stare zaloge pa kupljen z popustom (ali brez, če je kupec budalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se mi je zdelo čudno ker res nobena 09 aprilia na avto.net-u nima takih plastik. Niti 50cc niti 125cc. Pa tut sedež je črn tako da je neki mogu delat. Čeprav je rekel, da je imel plastike in sedež tak že ko je motor kupil. Črn sedež imajo pa te nove replike pa Spains. Možno da so menjali plastike že v tam brez da bi kaj povedali.

Sm ga uprašu če je on dal preoblečt sedež. Je rekel da so mu v trgovini rekli, da je imajo vse RSke z EURO 3 mašino črne sedeže. :grrr

jeje 2009, jest ga dober poznam... motor je res super vzdrževan pa nikol odprt :D

drgač je pa moj motor 2010 letnk(spain's replica) .) nikjer ne piše 2008:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeje 2009, jest ga dober poznam... motor je res super vzdrževan pa nikol odprt :D

drgač je pa moj motor 2010 letnk(spain's replica) .) nikjer ne piše 2008:P

tist motoro je prodan 2009, narjen je bil pa prej

kolko si pa dal za Spains?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeje 2009, jest ga dober poznam... motor je res super vzdrževan pa nikol odprt :D

drgač je pa moj motor 2010 letnk(spain's replica) .) nikjer ne piše 2008:P

Tvoj je bil kupljen 09 in registriran 10.

Model 08 je že drugačen, tako da je motor lahko kvečjemu model 07.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS_125_001_constraintscaled600x337.jpg

Tale je najlepša :D

Če je kvečjemu tist motor letnik 07 pol pa kr ni vredn 4.200€....)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS_125_001_constraintscaled600x337.jpg

Tale je najlepša :D

Če je kvečjemu tist motor letnik 07 pol pa kr ni vredn 4.200€....)

preveč pusta je spredi

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvoj je bil kupljen 09 in registriran 10.

Model 08 je že drugačen, tako da je motor lahko kvečjemu model 07.

Moj je 08, je čist zadnji mudel od Spain NO.1, ker so trije različni kolker vem:

1. modre feltne, 48. cifre

2. modre feltne, 1. cifra

3. srebrne feltne, 1. cifra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!