Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Ko pride do tolko obratov pa ima tak glas kot da ga nekej blokira, zdej nevem če ima kakšen blokator:

menjaj svecko, spucaj filter in RAVE, preglej ce nimas vtrgane zajle al pa hin elektroniko/servomotor. ce mas pnevmatski RAVE, ga razdri in spucaj (uno membrano, pa kanale, pa ka vem ka se vse.

živijo, že ko pišete o rs125 tukaj, imama vprašanje.Imam rs 125,2000 zanima pa me kje bi lahk dobil polža(tistga k je pri sprednejm kolesu ne pa pri števcu), če ve tud kdo za kako trgovino pri ng?

avto triglav (lublana, maribor,... ) - posiljajo tud po posti.

Drugac pa lahk das na 125ko lonec od 600 kubicnega motorja sam ne vem kak bo zaradi velikosti zgledalo pridobil pa ne bos nic!

mel best frend na suzukiju RG 125 (btw, Akrapo je bil :D) - zgledal ko zvad, dru se ko zvad, suku se ko zvad, sou do 9k NIKAMOR. no, nad 9k se je pa zacel neki malga premikat. :)

Lega žabar! :OK:

:topic:  :oops:

pejzda, mi ji f krijzi stijhnal... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Jaz mam problem pri vžigu motorja; svečka ma iskro pa engine stop knof tuji ni prižgan, zaj pa neem kaj bi lahko blo. Mi lahko keri prosim pove kaj bi to blo :?

menjaj svecko, spuci filter, RAVE (ceprav to ni bitno), uplinjac. mogoc bo dost d sam standgas dvignes.

a masino ti elektrostarter normalno vrti?

pa porocaj. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tadej sj to sm ti govoru, men sploh skor ne pade pod 80°C ce se normalno vozim  :hmm:

Meni je odvisno od vremena od 68 do 74°C, če pa krožim po mestu 80-90°C.

Pri koliko stopinjah bi moral motor ustaviti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da pri 97 ti zacne temperatura na ekranu utripat pri 99 ali 100 pa mislim da ti ga avtomatsko izklopi. vsaj tako nekako pise v navodilih za uporabo.

Cya B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temeljito sem pregledal motor, menjal svečko in druge stvari, pri rave vantilupa:

elektroniko sm dobilpost-8479-1125520431_thumb.jpg

a izklopljeno, malo sem poiskal pa drugih dveh delov nisem dobil, prilagam slike če jih kdo opazi post-8479-1125520587_thumb.jpg post-8479-1125520613_thumb.jpg zdi pa se mi da tisti del ki se odpira in zapira bi moral biti pri zadnji sliki.

Aja pa še to, čeprav ni rave ventila bi po moje moral motor na obrate, a ga nism spravil prek tistih 6k, imam občutek kot da bi ga blokiralo.

Popravljeno . Popravil liquid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp rave ventila nimaš. Možno da maš zapacano dizo spodaj v plovčku ker men k sm mel manjšo dizo notr (tako je dal serviser ko sm ulaufoval bat) se mi ni zavrtu več kokr 5,5k obratov tko da možno da je pr teb sam zamašena diza? Probej pa povej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je kar zdelo da ni rave filtra, sepravi ga je lahko vzel vn predn mi je prodal motor, mu bom kar zatežil. Sepravi bi moralo ravno tako brez tega filtra it čez 6k obratov? Možno RS maniac da je res zamašena, bom pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja ventila, ne filtra :oops:

Motor smo bol mal probal, ampak prej ko sm ga barval sm šou probat pa je potegnu bol kot zdej, lohk se je res kaj zamašilo, bomo vidli.

Popravljeno . Popravil liquid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to maš 10min dela. Obrneš fergazer tko da bo plovc bl proti kestlu gor, odšraufaš dizo spodi, pa ne pozabt prej bencina zapret :D pa spihi al pa probi zbazat vn seveda če je sploh zamašena. Pol še ena opcija pa je da maš tm k pride una cevka iz kestla na fergazer lohk zamašeno uno mrežco k prečist bencin da ne pridejo smeti notr. Probi pol pa povej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menjaj svecko, spuci filter, RAVE (ceprav to ni bitno), uplinjac. mogoc bo dost d sam standgas dvignes.

a masino ti elektrostarter normalno vrti?

pa porocaj. trance_19_hmm.gif

hvala Zok da si hoto pomagat, sao me je skoro sram povejat, da mi lučka za benz ni svetla pa doro se ni not vidlo v kesl: ga je blo neke malega pa sn mislo da bi moglo it, pol sn pa natanko pa šlo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

aprilia z lučko za bencin??

ali majo to mogoče kakšni starejši letniki, od 00 naprej tega sigurno nimajo.. ?

LP B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj!

aprilia z lučko za bencin??

ali majo to mogoče kakšni starejši letniki, od  00 naprej tega sigurno nimajo.. ?

LP B)

starejši majo. on ma 92 letnik če se ne motim

ja jebi ga se zgodi no. vsaj maš šolo za drugič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta lučka mi je nekak bolš ker mi gre na živce k morm med vožnjo preklaplat na rezervo pa še crkne mi kdaj k ne morm na hitr preklopt. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta lučka mi je nekak bolš ker mi gre na živce k morm med vožnjo preklaplat na rezervo pa še crkne mi kdaj k ne morm na hitr preklopt. :D

Ja to se je meni danes zgodilo ko sem mel kolega na motorju pa bi blo se vse normalno ce se neb zgodilo v ovinku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej lihk to mi gre na živce da sej prbližn vem kdaj preklopt sam kdaj me pa zanima če nardim na on lohk še kej več kokr 135Km do zdj največ 140Km pol pa z rezervo še 50Km s tem da nikol ne izpraznem čist kestla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok pa nardiš Km pol use skupi?

lej jst mam 13,5l tank nardim pa 190Km use skupi tko da je to 7l na 100Km kar je velik. Kok ti pa pol žre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!