Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Pa kakšna igla do konca? Nima bit kej do konca, to je razfukan ferg do konca, že vidm. Ni čudno da ne vžge. Kako maš dizo?? Sm slišu da neki vrtan pa to... ker pek ti je to delu?? Za tvoj motor s tem izpuhom more bit diza okol 170 ne pa original vrtan :S. Pa iglo spust na drugo al pa celo prvo črtico, no pol bo pa kresnu. Smo že šraufal probaval pa use tko da neki znamo, upraš spizeka k smo mu lih zdele ferg pri AMP-ju naštimal.

sej bom zdej na nasledn servis tja pelov, kokr ti voziš, da mi majstr zrihta biggrin.gif al pa že prej, če je kej nevarn tole da bo spet kej zaribal trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bom zdej na nasledn servis tja pelov, kokr ti voziš, da mi majstr zrihta biggrin.gif al pa že prej, če je kej nevarn tole da bo spet kej zaribal trance_11_confused.gif

kewo tis pajac sam to bom reku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kewo tis pajac sam to bom reku :D

ewo mehanik se je javu, a vidš rok, fantje pravjo da ni dobr zrihtan tole... whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kevin ponavad ni treba iglo več kot na drugo črtico dat, lhko da ti bo tut na prvi, originalni dobro delal, do konca je pa sigurno preveč. Probi se poigrt pa boš vidu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kevin ponavad ni treba iglo več kot na drugo črtico dat, lhko da ti bo tut na prvi, originalni dobro delal, do konca je pa sigurno preveč. Probi se poigrt pa boš vidu...

evo kewo tle maš nasvet.. poigrt se probej ;) jest priznam da tud mehankarji znamo zafukat... definitivno, sam veš kašn je razlog pr teh 2t navitih?? treba se je drkat da ti naštelaš v piko (diza, igla, ole itd itd...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bom zdej na nasledn servis tja pelov, kokr ti voziš, da mi majstr zrihta biggrin.gif al pa že prej, če je kej nevarn tole da bo spet kej zaribal trance_11_confused.gif

kam boš to pelou na servis ? zakwaj nevarn dau spet zaribal, aj kj tko narobe,barva svečke? da vem če mam jz tud slučajn kj narobe :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam boš to pelou na servis ? zakwaj nevarn dau spet zaribal, aj kj tko narobe,barva svečke? da vem če mam jz tud slučajn kj narobe :/

še sam nevem točno kam, sam spizek mi je umenu učeri biggrin.gif sj se bom pozanimu, itq nerabm tolk hitr tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še sam nevem točno kam, sam spizek mi je umenu učeri biggrin.gif sj se bom pozanimu, itq nerabm tolk hitr tongue.gif

ej loh peleva u cele d men tud tisto lučko za EFI zrihta? tm k je pečnik tud furuv v AS??

bo tud kj cnej zrihtov k se poznajo rajtam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

efi ti bo nehu svett k boš rave ventil prklopu

kam boš to pelou na servis ? zakwaj nevarn dau spet zaribal, aj kj tko narobe,barva svečke? da vem če mam jz tud slučajn kj narobe :/

bela svečka ni uredu je znak da je premau bencina, lahko ti zariba oz. ti zariba

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdele rave zmonteru

to je čist drugo, končn vleče na nizkih obratih

pa tut EFI je nehu svett

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nevem če imajo ta nove drugačno ureditev cifer. Ampak do 06. je bilo serisko 115. Katera je pri odprti delal brez problema (orginal krivina odprta), mogoče bi malo booljše z 120. Z športnimi krivinami pa tam 125-128(marsikomu je z 128 delala najboljše). Tak da nevem od kot jemljete takšne cifre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nevem če imajo ta nove drugačno ureditev cifer. Ampak do 06. je bilo serisko 115. Katera je pri odprti delal brez problema (orginal krivina odprta), mogoče bi malo booljše z 120. Z športnimi krivinami pa tam 125-128(marsikomu je z 128 delala najboljše). Tak da nevem od kot jemljete takšne cifre.

Prav imaš. Do 06 je bilo res tako kot si ti rekel ( meni je celo na 115 odprta lepo delala ), medtem ko imajo novejše od tega drugačno oznako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj nevem če imajo ta nove drugačno ureditev cifer. Ampak do 06. je bilo serisko 115. Katera je pri odprti delal brez problema (orginal krivina odprta), mogoče bi malo booljše z 120. Z športnimi krivinami pa tam 125-128(marsikomu je z 128 delala najboljše). Tak da nevem od kot jemljete takšne cifre.

drugačne cifre so zdej

sama velikost pa je vrjetn ista sm druga oznaka

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdele rave zmonteru

to je čist drugo, končn vleče na nizkih obratih

pa tut EFI je nehu svett

pr men je pa začev svetkk k sm ferg uzev vn.. tok da sm dizo uzev, po sm ga pa nazaj dav mi je pa začela ta EFI spet svett... preh mi ni, kaj morm pelat v LJ da mi to resetirajo računalnik a je druga varjanta??

hvala za odg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je pa začev svetkk k sm ferg uzev vn.. tok da sm dizo uzev, po sm ga pa nazaj dav mi je pa začela ta EFI spet svett... preh mi ni, kaj morm pelat v LJ da mi to resetirajo računalnik a je druga varjanta??

hvala za odg.

a cdi si prevrtu?

kupi kdo elektronko za rave ventil??

več info PM

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je pa začev svetkk k sm ferg uzev vn.. tok da sm dizo uzev, po sm ga pa nazaj dav mi je pa začela ta EFI spet svett... preh mi ni, kaj morm pelat v LJ da mi to resetirajo računalnik a je druga varjanta??

hvala za odg.

A si priklopu konektorčk za throttle position sensor (un kurac k je na vrhu ferga taka plastika)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si priklopu konektorčk za throttle position sensor (un kurac k je na vrhu ferga taka plastika)??

ja sm ja... pa je isto bom pa prečekiru še 1x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mašina vergla dokler ne spustiš gumba...glede na to da je akomulator menjan na začetku sezone, se mi zdi čudnu da bi bil kriv...nisem pa zmeril voltaže oz če regler prav polne.

Kako to misliš, naj na zaslonu prikaže stanje napetosti? A to na zaslonu kjer je temperatura? al na multimetru?

Vse skupaj mi še bolj ni jasno, da se je to zgodilo med vožnjo in od takrat nagaja :?

Fantje, problem še vedno ni rešen :surrender:

Akomulator normalno polne baterijo...kaj naj še preverim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a cdi si prevrtu?

kupi kdo elektronko za rave ventil??

več info PM

je že bla prevrtana ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je že bla prevrtana ja

men je EFI začeu svett po tem k sm prevrtu CDI

zdej mam pa rave prklučen in ne sveti več tako da ko boš rave priklučil ne bo svetlo več ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!