Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

no meni se z rave ventilom vkolopi na rezervo od 130- 160 odvisno če se vozim na kakšno dalšo turo. no pred krtkim pa mi je rave crkno. in se mi je na rezervo že prižgal pri presenetlijivih 112 kilometrih. in mi je takrat tisti kesl žrla 8,8 litra

drugače pa od 6-7 litrov.

nekaj mi še povejte recimo koliko keslov vam zdržiliter olja. meni največ 3-4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam sicer povečano mazanje z 6mm na 10mm sam po ene 600Km mi začne mal svett že ppol pa še komot 200Km nardim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest preklopim na rezervo pri 295km :P , pa še ni bil čist čist do vrha, torej je blo okol 10-11litrov not, je pa res da sm vozu dokaj lagano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, danes sm še neki ugotovil, nism še use pregledal in spucal kot ste predlagali ker nism imal časa, bo pa tudi to prišlo na vrsto.Namreč sm se peljal do frenda, mu vse razložil, ta pa je opazil da imam tisto žico od zraka- choke, na maximum, pa mi je reku da to more bit na min. Nakar smo provali in ko smo dali na min je motor ugasnil, pa mi je reku da mogoče je prav tu problem da ne gre čez tistih 6k obratov, mogoče dobiva preveč zraka, kaj pravte?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam sicer povečano mazanje z 6mm na 10mm sam po ene 600Km mi začne mal svett že ppol pa še komot 200Km nardim.

hmmm no lei men lucka posvet po 370km, nardim z tistm kar ne notr pa se minimalno 300km :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, danes sm še neki ugotovil, nism še use pregledal in spucal kot ste predlagali ker nism imal časa, bo pa tudi to prišlo na vrsto.Namreč sm se peljal do frenda, mu vse razložil, ta pa je opazil da imam tisto žico od zraka- choke, na maximum, pa mi je reku da to more bit na min. Nakar smo provali in ko smo dali na min je motor ugasnil, pa mi je reku da mogoče je prav tu problem da ne gre čez tistih 6k obratov, mogoče dobiva preveč zraka, kaj pravte?

choke ni zrak kolkor jest vem ... to je zaug... seprav ti do konca odpre olje ce mas mrzu motor, da lahko vzges...to daj na minumum pa ce ti crkne mal zvisej stantgas.. ja lahko bi blo da ti zarad tega ne pride cez 6k rpm. sm 99% preprican.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker če maš zaug na max. pa k naviješ gas, ti mašino zalije, zato pa ti crkne! zviši štandgas in ti bo vrjetn delal!

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tyč bok. mene znima ko t se govori da tvoj tip prodaja rave ventil baje. kuk hoče za ravea. hvala za odgovor.

Men je reko 25k!

Drugace na vprasanje na prejsni strani!Na rezervo morm dat med 120 in 140 s tem da ga skor skoz teram pod polnimi najvec sem pa naredo 167 pa sem mel se nekaj malega vec kot 2 litra not!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men konstantno pije 7 nardim maks 180km sam ma pa moj motor 39KM tko da nč čudnga. Tišim pa zlo mal pa vsen pije 7l.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men konstantno pije 7 nardim maks 180km sam ma pa moj motor 39KM tko da nč čudnga. Tišim pa zlo mal pa vsen pije 7l.

Kaj mas kaki kit gor,ker jst mam odprto pa nima tolk ko drugi govorijo al pa ce se men ne zdi da ma ko se dost z 600ko okol furam!Kolk sem pa zracuno pa mi je pila 7 sam sm naredo 140km tak da tam nek pije ni tak da bi vedno pila nad 8 al pa 9!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam polini 160 + gianelli kevlar + rave ventil ma pa 39KM kokr sm reku. Sam jst dost pazm motor tko da ga ne tišim velik razn k prehitevam pa še to lohk z nikimi obrati k mi dobr vleče. Nevem kako to da ti tok pije zdj nevem al ti mislš da nardiš 140km pa da mša pipco na on al kako ? Jst nardim z celim kestlom 13,5l 190km pa je na konc že čist prazn. Dokler mam na on to se prav 10l pokur v 140km pol pa še rezerva za 50km. Zdj nevem a ni tko da majo ene rske manjše kestle?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kokr jst vem ne. Rave ventil je kako bi povedu ventil ki regulira izpušni kot z eno plošćico al kaj je že nevem popravte me če sm se kej zmotu. In sicer pri nizkih obratih je bolj zapre izpušno pot da je večji navor pri večjih obratih se pa odpira in sicer vpliva samo malo na navor motorja ne vpliva ne na končno hitrost in ne zviša moči motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam polini 160 + gianelli kevlar + rave ventil ma pa 39KM kokr sm reku. Sam jst dost pazm motor tko da ga ne tišim velik  razn k prehitevam pa še to lohk z nikimi obrati k mi dobr vleče. Nevem kako to da ti tok pije zdj nevem al ti mislš da nardiš 140km pa da mša pipco na on al kako ? Jst nardim z celim kestlom 13,5l 190km pa je na konc že čist prazn. Dokler mam na on to se prav 10l pokur v 140km pol pa še rezerva za 50km. Zdj nevem a ni tko da majo ene rske manjše kestle?

Jst morm pri 120km preklopit na rezervo,z motorjem sem naredo najvec 167km s tem da sem se res pocasi pa normalno vozo,ker drugac se pelam od druge naprej dok ne zacne tolct po blokadi,mam pa gor arrow krivino in nimam rave ventila,drugace pa ce bo dnar bom zdaj nabavil gianelija!

Do kolk se ti cuje motor z gianelijom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, mal prekinjam razpravo u kurjenju :P

Ima kdo izkušnje z zadnjo gumo 160 na RSki?Vem d bi bol padla u ovink pa tezje vn pa use..., sam prasam ce ma kdo izkusnje, kr js sm se 1x nagnu cez gumo pa je slo do plastik, zj sm pa tut ze s to ozko gumico k mam novo pa je tak perescek v notranjosti gume, no uglavnem sm na nekaterih delih ze tut to pobrav, in zj sm mal usran k mam obcutk d se lohka z RSo nagnm k na kk coprju :lol1: (pa brez zamere GrCar)!

TOREJ:IZKUSNJE Z ZADNJO 160 gumo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm dobu un program v exelu da ti zračuna maksimalno hitrost motorja. Za aprilio rs125 sm naračunu točn 169,6km/h tko da števc pokaže 170km/h kar je čist točn. To je seveda za original zobnike jst mam zadi 39 in mi je naračunal 174,4km/h. Da bi šla moja 200km/h bi se mogla pa vrtet točn 14.000 :blink: obratov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!