Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Carbon Kevlar ščitnika za noge in pokrov ketne (v grobem stanju direkt iz vakumiranja):

slika-004.jpg

Mate lahko 09 RSko pa nima noben takih dodatkov whistle.gif (mal heca ! laugh.gif )

Prva strehca je že brez barve (Uporabiljam Lavakol). Gre tudi ta v en kos žlahtne tkanine.

Ko bo nekaj več denarja pa bom oblekel tudi pokrov (namesto sovoznikovega sedeža) in nameravam tudi prekriti celotni tank eek.giftrance_11_confused.gif

Se bodo pa zadeve polakirale z dvokomponentnim avtolakom, da se po svetilo cool.gif

LP

Popravljeno . Popravil Brejker
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je registracija potekla 2.6. pa sploh nism opazu. A bi bla zlo frka da bi me recimo zdle policaj ustavu in bi vidu da je registracija pretekla pred enim tednom? Pa kakšne so to kej kazni? Hvala, sicer se pa opravičujem za off topic.

tko je tud men cestnina potekla..pa mi pol prometna ni vec veljala :wallbash: tko da sm rabu to zrihtat :) drgac pa je 500€ oz. polovicka-250€ ;) jbg..s tem se ni za zajbavt ce mas izpit :D:OK: oz. če nebi rad bezal policiji :OK: :naughty: zto tud jst nism ustavu policaju..k mi je pokazu liziko :D k mi je potekla prometna..sj ves da plačam 250€ kazni :D se dobr da je bla nočč :yea1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Carbon Kevlar ščitnika za noge in pokrov ketne (v grobem stanju direkt iz vakumiranja):

slika-004.jpg

Mate lahko 09 RSko pa nima noben takih dodatkov whistle.gif (mal heca ! laugh.gif )

Prva strehca je že brez barve (Uporabiljam Lavakol). Gre tudi ta v en kos žlahtne tkanine.

Ko bo nekaj več denarja pa bom oblekel tudi pokrov (namesto sovoznikovega sedeža) in nameravam tudi prekriti celotni tank eek.giftrance_11_confused.gif

Se bodo pa zadeve polakirale z dvokomponentnim avtolakom, da se po svetilo cool.gif

LP

in kok pride ta karbonska tkanina?? :) a čez si sou s poliestrsko smolo? :):OK: a kko si naredu kolup..al si sov direkt cez orginal? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcnej cheap shit Karbon je 20€ 1m2. Top shit F1 tech je tud do 600€ po kvadratu yes.gif

Nč poliestra! Dvokomponentna epoxi smola.

Direkt čez original.

Za RSko se ne bi splačal kalupa delat.

Direkt je čez in zvakumirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa dost žalostno, da je tok str pa tok malo kilometrov. Al se res sam u nedeljah vozš (en krogc po Škoflc) al pa je motor skoz en projekt, ki ni nikoli dokončan in se zto nč ne fura. Newem no js sm z aprilio v enem letu naredu 13000 km pa nebom reku da sm se ful velik vozu.

AJA pa ne nabiji, sm se dele spomnu je tvoj fotr tkt, k je moj tmav pr teb bt-ja kupu govoru da sta tzr-kokupla in je biu tkt še vs podrt, se še noben ni tkt vozu.

Mogoče pa ne vidiš da imam tDr in ne tzr. Nikoli nisem imel nikakršnega bt-ja in ga nisem prodajal. Preveri, preden obsojaš.

Glede motula 800. Uporablja se res bolj v kross motorjih, oziroma v motorjih, ki se konstantno vrtijo na visokih obratih(kar bi lahko rekli za RS-ko če je ne šparaš). Problem lahko nastane, pri tem, da ti uniči oljno pumpico, saj je gostejši od 710 in se ti "zabije" pa ti gre motor po gobe. V kros motorjih pa se itak dela mešanico.

Popravljeno . Popravil xhunter6x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najcnej cheap shit Karbon je 20€ 1m2. Top shit F1 tech je tud do 600€ po kvadratu yes.gif

Nč poliestra! Dvokomponentna epoxi smola.

Direkt čez original.

Za RSko se ne bi splačal kalupa delat.

Direkt je čez in zvakumirano.

ja jaa..mislu sm to smolo..k das pol se mal unga trdilca not :D a kko si zvakumeru? :):OK:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ne vidiš da imam tDr in ne tzr. Nikoli nisem imel nikakršnega bt-ja in ga nisem prodajal. Preveri, preden obsojaš.

Glede motula 800. Uporablja se res bolj v kross motorjih, oziroma v motorjih, ki se konstantno vrtijo na visokih obratih(kar bi lahko rekli za RS-ko če je ne šparaš). Problem lahko nastane, pri tem, da ti uniči oljno pumpico, saj je gostejši od 710 in se ti "zabije" pa ti gre motor po gobe. V kros motorjih pa se itak dela mešanico.

Se ti iskreno opravičujem, nenamerno sem te z nekom zamešal... Sorry :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ne vidiš da imam tDr in ne tzr. Nikoli nisem imel nikakršnega bt-ja in ga nisem prodajal. Preveri, preden obsojaš.

Glede motula 800. Uporablja se res bolj v kross motorjih, oziroma v motorjih, ki se konstantno vrtijo na visokih obratih(kar bi lahko rekli za RS-ko če je ne šparaš). Problem lahko nastane, pri tem, da ti uniči oljno pumpico, saj je gostejši od 710 in se ti "zabije" pa ti gre motor po gobe. V kros motorjih pa se itak dela mešanico.

Sej eno verzijo Motula 800 se da tut v oljno pumpo dat. Navadn je pa premix only.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

prodaja se 160ccm komplet (bat, cilinder) za aprilio, menim da za rotax 122 (cilinder ima 4 vijake).

Pravtako se prodaja mašina po delih (vse razen navitja pod magnetom), štarter na novo navit, menjalnik OK, tako kot vse ostalo. Motor (mašina) je pri prometni nesreči preživel...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

prodaja se 160ccm komplet (bat, cilinder) za aprilio, menim da za rotax 122 (cilinder ima 4 vijake).

Pravtako se prodaja mašina po delih (vse razen navitja pod magnetom), štarter na novo navit, menjalnik OK, tako kot vse ostalo. Motor (mašina) je pri prometni nesreči preživel...

LP

za kok prodas komplet 160?? kok ti je sov s tem cilindrom? :naughty: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kok prodas komplet 160?? kok ti je sov s tem cilindrom? :naughty: :OK:

prek 200kmh, ma kolega... sam je treba res naštelat u nulo... ker riba kr fest whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kok prodas komplet 160?? kok ti je sov s tem cilindrom? :naughty: :OK:

Pozdravljen,

z tem kit-om (cilinder,bat, medtlačni uparjevalnik) je mašinca letela čez 200. je pa tudi dejstvo, da je bil gor custom vžig, ki je mašino zavertel na cca. 18000 RPM.

Cena: Glede na to da je cena POLINI kompleta na ebay-u nad 350€, jaz prodajam za 170€

Slika priložena, je pa brez uplinjača...

LP

post-24597-12767181906_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek 200kmh, ma kolega... sam je treba res naštelat u nulo... ker riba kr fest whistle.gif

Treba je mešanco sam delat... jebeš tole serijsko pumpico trance_39_thumbdown.gif.... cevko zblendiraš in je to to...trance_25_naughty.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slika priložena, je pa brez uplinjača...

LP

post-24597-12767181906_thumb.jpg

precej bogo zgleda... kolk km pa ma za sabo? za kolk daš še garancije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precej bogo zgleda... kolk km pa ma za sabo? za kolk daš še garancije?

Zgleda bogo, ker je raztavljeno več kot leto dni in deponirano v garaži(pred tem je motor stal kar nekaj časa še sestavljen). Mašina je bila prebarvana na črno preden sem jo jaz kupil, torej je cilinder črn. V kompletu je že drugi bat (en mi je pikno), z tem kompletom sem naredil par 1000 km(beri malo), nato ga ustavla prometna. Kateri letnik je stroj ne vem prav tako ne vem kako dolgo je cilinder že gori, saj je bil stroj enkrat na motorju zamenjan, poreklo pa Italija. Lahko podrobno slikam kakšen del, če koga zanima.

Garancije na kilometre ni, lahko pa dam na revers za en teden, kar pomeni, da zmontiraš preveriš kompresijo (sam je nisem mmeril) in probaš. Če nisi zadovoljen mi vrneš oz. plačaš.

Pun kufer sem mel tega motorja, ker so se mi 2T zagabli, prav tako en serviser iz MB, ki mi ni znal nastavit pumpice za olje (pa je rekel, da je zdaj vse OK) da je pol pikno... Nato sem delal mešanco sam in je blo OK.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pun kufer sem mel tega motorja...

ja, cena me je stresla... 350e-bay/170tole kar je na sliki

sam prodajam original komplet izpuh vožen 2 meseca nov vreden 600€ za 100€ pa ni junaka. ki bi klical...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ti je pa blo z ojnico merlin? Sem imel sošolca, ki je sicer dal polini kit na svojega-isto 160, pa mu je po parih km šla ojnica-boh ve kdaj je bla menjana. Aja pa itak pravijo, da če daš 160-go, da je priporočljivo skupaj z batom menjat tudi ojnico, kar milo rečeno ni poceni. Drgač si ziher da je to za 122 mašino? Ker letnik motorja si imel? Ker je glava pri 122 mašinah pritrjena s 5-vijaki. Sej lahko da paše, amapk zato tudi sprašujem ker letnik motorja si imel.

RSTDRIVER-orginalca bo malo kdo kupil. Hitreje boš samo dušilec prodal, sam sem svojega za 40 €, za krivino pa noben ne kliče.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSTDRIVER-orginalca bo malo kdo kupil. Hitreje boš samo dušilec prodal, sam sem svojega za 40 €, za krivino pa noben ne kliče.

heh, ne dam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, cena me je stresla... 350e-bay/170tole kar je na sliki

sam prodajam original komplet izpuh vožen 2 meseca nov vreden 600€ za 100€ pa ni junaka. ki bi klical...

Probat ni greh, cena je pa tud tak tak... Sicer denarja ne rabim tak nujno, da bi mogo za 30€ prodat... Verjamem tudi, da bom dal večino mašine za staro železo... tudi prav. Je bil en tip pri meni, pa je reko da mi da 150€ za celi motor (felne,okvir,motor,tank ter polomljene plastike), sem šal na net gledat cene na e-bayu za rabljene dele in sem ga raje v kose vrgo... Če ga prodam ali ne, delalo je, letelo je, prodaja se "as is"(ne kamufliram). Sem pa za navitje kar nekaj dobil (baje paše na KTM-a). Tisti, ki pa je zainteresiran bo pa tudi vprašal če se da za ceno zmenit in če je resen se da... Cena je pa postavljena, slaba polovica najcenejše na e-bayu.

V končni fazi pa lahko nabavim eno staro 125-ko iz italije pa dam polinija gor pa samo za na pisto .... kar sploh nebi bla slaba idejarolleyes.gif

Glede izpuha pa imam takšno mnenje... težje ga je prodat kot polinija, ker lahko "lažje" predelaš stock izpuh v športnega kot pa stock 125ccm v 160ccm... Sicer kvaliteta doma narejenega ror-a ne doseže kvalitete priznane firme... veš pa kaj mislim...

Kako ti je pa blo z ojnico merlin? Sem imel sošolca, ki je sicer dal polini kit na svojega-isto 160, pa mu je po parih km šla ojnica-boh ve kdaj je bla menjana. Aja pa itak pravijo, da če daš 160-go, da je priporočljivo skupaj z batom menjat tudi ojnico, kar milo rečeno ni poceni. Drgač si ziher da je to za 122 mašino? Ker letnik motorja si imel? Ker je glava pri 122 mašinah pritrjena s 5-vijaki. Sej lahko da paše, amapk zato tudi sprašujem ker letnik motorja si imel.

RSTDRIVER-orginalca bo malo kdo kupil. Hitreje boš samo dušilec prodal, sam sem svojega za 40 €, za krivino pa noben ne kliče.

Glede tipa motorja sem že na forumu vprašal ker ne vem... Nekje sem mel sprintan part list pa ne najdem, tam je pisal model... Motor pa je bil sestavljen iz vseh vetrov, italija, slovenija, v osnovi AF1(tak je vsaj pisalo). Motor je pri meni odkar imam izpit, torej 13 let... Sem pa iskal pa je verjetno rotax 121, ker imajo 122,123 5 vijakov.

Ojnica je pa "po vsej verjetnosti" bila že močnejša, ker nisem imel težav, niti po tem, ko je ribnila (bat je dobil od sile lukno premera 1 cm), guma zblokirala pri 160km/h. Torej se je stroj ustavil v trenutku z kar veliko silo. Niti ležaj nima "lufta". Sej pravim, da ne vem natančno, kakšna je zgodovina mašine pred mano. Dejstvo je pa to, da ima cilinder 4 vijake, kar je imel tudi samo en rotax-ov model(sumim).

Sicer pa vsak, ki dela takšne predelave se mora zavedat, da mašina ni narejena za takšne obremenitve in da lahko ribne, pokne ali se kakorkoli drugače poškoduje, zraven tega pa te(kot voznika) spravi v resno nevarnost (jaz sem imel prekleto srečo, ker se je zgodilo na avtocesti, hvala bogu na ravnem delu).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh, ne dam...

Sem samo dal predlog, ti se pa sam odloči kako boš.

kupim levi špegel za aprilio rs 125

če ima gdo,naj piše na PM

Sem ti poslal.

Glede tipa motorja sem že na forumu vprašal ker ne vem... Nekje sem mel sprintan part list pa ne najdem, tam je pisal model... Motor pa je bil sestavljen iz vseh vetrov, italija, slovenija, v osnovi AF1(tak je vsaj pisalo). Motor je pri meni odkar imam izpit, torej 13 let... Sem pa iskal pa je verjetno rotax 121, ker imajo 122,123 5 vijakov.

Ojnica je pa "po vsej verjetnosti" bila že močnejša, ker nisem imel težav, niti po tem, ko je ribnila (bat je dobil od sile lukno premera 1 cm), guma zblokirala pri 160km/h. Torej se je stroj ustavil v trenutku z kar veliko silo. Niti ležaj nima "lufta". Sej pravim, da ne vem natančno, kakšna je zgodovina mašine pred mano. Dejstvo je pa to, da ima cilinder 4 vijake, kar je imel tudi samo en rotax-ov model(sumim).

Sicer pa vsak, ki dela takšne predelave se mora zavedat, da mašina ni narejena za takšne obremenitve in da lahko ribne, pokne ali se kakorkoli drugače poškoduje, zraven tega pa te(kot voznika) spravi v resno nevarnost (jaz sem imel prekleto srečo, ker se je zgodilo na avtocesti, hvala bogu na ravnem delu).

LP

Za 123 mašino vem da ima stock cilinder drugačne pretočne kanale-manjše in da ima drugačne zobnike in sklopko če se ne motim. Prav tako je se mi zdi s prenosi.

Glede ojnice sem pa slišal, da naj bi bila od RS 250 boljša in da se jo je dalo v rs 125 če si dal polinija...to sem samo slišal nikjer pa videl da je to dejansko res in da stvar funkcjonira-luft pa tak.

Sej ne pravim, da je 160 slab pa da se ne splača, pač pa če se že to dela da se naredi tako kot je treba, da ne bi vsak mesec skakal naokoli in iskal dele. Ampak če praviš da ti je delala BP, pol pa že mora mašina bit taka kot se šika...no ja leta spet prinesejo svoje.

Aja pa velik sreče pri prodaji :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede ojnice sem pa slišal, da naj bi bila od RS 250 boljša in da se jo je dalo v rs 125 če si dal polinija...to sem samo slišal nikjer pa videl da je to dejansko res in da stvar funkcjonira-luft pa tak.

Sej ne pravim, da je 160 slab pa da se ne splača, pač pa če se že to dela da se naredi tako kot je treba, da ne bi vsak mesec skakal naokoli in iskal dele. Ampak če praviš da ti je delala BP, pol pa že mora mašina bit taka kot se šika...no ja leta spet prinesejo svoje.

Aja pa velik sreče pri prodaji :OK:

Jaz sem tudi slišal, da "baje paše" ojnica od 250 not.... upam da je whistle.gif

Tebi tudi veliko sreče....

P.S.: nikoli nebi kupil motorja, če bi vedel da je 160ka noter.... bil mlad, nor in prekomerno naiven...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!