Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

samo nimajo za aprilio rs 125sad.gif ...pa še malo drago je vse skuptongue.gif

Če ti je to drago, pejt na autocommerc uprašat :) je pa res da boš hitro dobil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333 : zanima me glede pjme.co.uk koliko znaša cena poštnine?

15€ ne glede na to kaj naročiš. Če naročiš robo v vrednosti več kot 200€, če se ne motim, maš zastonj poštnino, tu se pa seveda cilinder ne šteje :).

http://www.pjme.co.uk/acatalog/Shipping___Returns.html

Nekaj tudi tukaj piše. Naročilo je pa siloma preprosto, rabiš MasterCard ali AmericanExpress. Z njimi je najlažji, seveda lahko tudi naročiš z navadno kartico od NLB-ja, A-banke in ostalih bank, kjer seveda dlje čakaš, saj transakcija denarja iz Slo. v VB traja vsaj 3 dni. Tako da ti šele takrat pošljejo stvar.

rs125black seveda imajo bate, vsaj v PDF-failu tako piše in sicer dimezij od 53.95 do 53.99, za kej več maš pa tujino :D.

V AC-ju je cena točno 126€ in sicer za Vertrex; sem na račun pogledal.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15€ ne glede na to kaj naročiš. Če naročiš robo v vrednosti več kot 200€, če se ne motim, maš zastonj poštnino, tu se pa seveda cilinder ne šteje smile.gif.

http://www.pjme.co.u...___Returns.html

Nekaj tudi tukaj piše. Naročilo je pa siloma preprosto, rabiš MasterCard ali AmericanExpress. Z njimi je najlažji, seveda lahko tudi naročiš z navadno kartico od NLB-ja, A-banke in ostalih bank, kjer seveda dlje čakaš, saj transakcija denarja iz Slo. v VB traja vsaj 3 dni. Tako da ti šele takrat pošljejo stvar.

rs125black seveda imajo bate, vsaj v PDF-failu tako piše in sicer dimezij od 53.95 do 53.99, za kej več maš pa tujino biggrin.gif.

V AC-ju je cena točno 126€ in sicer za Vertrex; sem na račun pogledal.

ej hvala resen vsen..verjtno bom šel kar na AC (pa ne na avtocestotongue.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej hvala resen vsen..verjtno bom šel kar na AC (pa ne na avtocestotongue.gif )

Pa naroč s pjme-ja. Js sm tm kupu športn bat, glavo, fergazr, pa ene drobnarije. Res pride v enmu tednu pa še cenej je vlik use skupaj. Pa uzam vertex al pa wiseco, prox je menda slb, saj tko sm js že slišu. V aprilii je drugač asso bat notr kot original, je kr ena ferma. Vertex pa wiseco sta top menda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vete da ima ojnica od rs250 drugačen sornik 14 125ka pa 12. Tak da dobit potem bat z 54.00+-0.01/2 in v katerega paše 14 sornik. Da se že ampak tega vi/mi laiki nebomo oz. ni poceni.

Newem če je lih 12 edin če sm js mal prtegnn. Sm lih zdele v garaži zmeru sornik od original bata, ki je bil prej v mašini (zdj je vertex flat top single ring). slikca:

100620215127.jpg

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa naroč s pjme-ja. Js sm tm kupu športn bat, glavo, fergazr, pa ene drobnarije. Res pride v enmu tednu pa še cenej je vlik use skupaj. Pa uzam vertex al pa wiseco, prox je menda slb, saj tko sm js že slišu. V aprilii je drugač asso bat notr kot original, je kr ena ferma. Vertex pa wiseco sta top menda biggrin.gif

pa wosner je tudi vredu...jas sem naročil zaj z neke nemške strani neki poceni bat,bat+poštnina 73€,ni ravno nek vredu bat,za to sezeno pa bobiggrin.gif in sem danes že nakazal denar...sem klical na kar nekaj servisov pa mi je na enem rekel da sta samo še 2 bata za aprilio v slosurrender.gif pa samo vertex..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa wosner je tudi vredu...jas sem naročil zaj z neke nemške strani neki poceni bat,bat+poštnina 73€,ni ravno nek vredu bat,za to sezeno pa bobiggrin.gif in sem danes že nakazal denar...sem klical na kar nekaj servisov pa mi je na enem rekel da sta samo še 2 bata za aprilio v slosurrender.gif pa samo vertex..

Sej vertex je supr pa wiseco. Za tega wosnerja newem, se je pa tudi pojavil na pjme. Prox je menda bl tko roba, mitaka je pa itk najcnej pa u p*zdi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vertex je supr pa wiseco. Za tega wosnerja newem, se je pa tudi pojavil na pjme. Prox je menda bl tko roba, mitaka je pa itk najcnej pa u p*zdi...

vem wiseco,vertex,wosner to je res prva ligaworship.gif ..moj brat ma gori mitaka cilinder-kopija rotaxa,samo ma večje kanale...on ma gor prox ali pa meteor bat nisem prepričan..pa je zadnič vse lagere v mašini menjal pa smo gledali da je vse kot novo,sicer še ma 7000km z tem cilindrom samo nima enega risaworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem wiseco,vertex,wosner to je res prva ligaworship.gif ..moj brat ma gori mitaka cilinder-kopija rotaxa,samo ma večje kanale...on ma gor prox ali pa meteor bat nisem prepričan..pa je zadnič vse lagere v mašini menjal pa smo gledali da je vse kot novo,sicer še ma 7000km z tem cilindrom samo nima enega risaworship.gif

Zanimivo, no sam da mu dobro služi. Js mam isto povečane kanale na original cilindru, pa flat top vertexov bat z enim oborčkom in vhm glavo, ki je narejena za ravne bate in je cilinder odličen, prevoženih ma pa 13000km, 8000km z original stanjem, deblokirano samo. Je pa gor tut 34 dellorto pa vforce lamele pa izpuh športn in dela supr. Vlik je če je motor pravilno nastavljen, to more delat k urca :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, no sam da mu dobro služi. Js mam isto povečane kanale na original cilindru, pa flat top vertexov bat z enim oborčkom in vhm glavo, ki je narejena za ravne bate in je cilinder odličen, prevoženih ma pa 13000km, 8000km z original stanjem, deblokirano samo. Je pa gor tut 34 dellorto pa vforce lamele pa izpuh športn in dela supr. Vlik je če je motor pravilno nastavljen, to more delat k urca biggrin.gif

ja to maš fajn zrihtanoworship.gif

jas mam na mojem cilindru samo ispušem kanal redno povečan..samo je drek k mam gus pušosad.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333 : Hmm jaz bi naročo avspuh.Pa nimam MasterCarda oziroma AmericanExpress.Se pravi če naročim na navadno kartico bo tudi šlo vendar je dalj za čakat?

Pa v naprej moreš plačat?Ker to mi je tak tak...nisem še nič naročeval iz tujine pa najrajše nebi prej plačal...sej vsi vemo komu so prej plačali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333 : Hmm jaz bi naročo avspuh.Pa nimam MasterCarda oziroma AmericanExpress.Se pravi če naročim na navadno kartico bo tudi šlo vendar je dalj za čakat?

Pa v naprej moreš plačat?Ker to mi je tak tak...nisem še nič naročeval iz tujine pa najrajše nebi prej plačal...sej vsi vemo komu so prej plačali....

Ja lahko NP. Jaz ko sem tu prvič naročeval nisem imel mastercarda, pa sem kontaktiral njih in so mi dali vse potrebne podatke ter vsoto katero jim moraš nakazat (reči naj ti jo pošljejo v evrih!) pol greš na banko in to urediš. Jah moraš vedt, da rabi tudi denar nekaj časa da pride do njih, kar je po njihovo okoli 3 delovne dni, saj šele ko oni dobijo denar ti stvar pošljejo, če jo seveda imajo na zalogi (sem par krat naročeval in so zmeri imeli).

Nimaš se kej za bat glede denarja, bo že prišel v prave roke :)

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tudi z gotovino...greš na banko in daš denar in jim gor nakažejo..nevem kako,jas sem danes tako naredilwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko tudi z gotovino...greš na banko in daš denar in jim gor nakažejo..nevem kako,jas sem danes tako naredilwhistle.gif

Ja itak da lahko, sej to je čisto isto kot sem jaz gori napisal, samo da je v mojem primeru šel denar s kartice, stvar je pa čist ista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mi že bolj paše...in bom kar tako rajše naredil...mi je stvar bol domača.Še imam eno vprašanje Odločam se med Jollymotom in Jim Lomasom...skozi sem bil bolj na strani Jollymota, vendar sedaj sem ugotovil da je Jim Lomas iz rostfraja(inox), ki ne rjavi.In me zanima če rostfraj(inox) na temparaturi spremeni barvo ali ostane enake barve?Pa seveda če so Jim Lomas kvalitetni avspuhi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak mi že bolj paše...in bom kar tako rajše naredil...mi je stvar bol domača.Še imam eno vprašanje Odločam se med Jollymotom in Jim Lomasom...skozi sem bil bolj na strani Jollymota, vendar sedaj sem ugotovil da je Jim Lomas iz rostfraja(inox), ki ne rjavi.In me zanima če rostfraj(inox) na temparaturi spremeni barvo ali ostane enake barve?Pa seveda če so Jim Lomas kvalitetni avspuhi?

iz bratovih izkušen (sicer ma on 2003 letnik) ti povem da če menjaš aspuh pa pustiš vse drugo kot je se ti v končni ne pozna več kot 5km/h,pozna pa se ti v denarnici kar precejsurrender.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polek avspuha še pride rawe ventil, manjši zobnik zadaj, mogoče ferg 34 pa nastavitev ferga seveda.

dej mao poglej po prejšnih objavah, de nauš metov dnarja preč... manjši zobnik zadaj? od kod aprili taka moč???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz bratovih izkušen (sicer ma on 2003 letnik) ti povem da če menjaš aspuh pa pustiš vse drugo kot je se ti v končni ne pozna več kot 5km/h,pozna pa se ti v denarnici kar precejsurrender.gif

Pol je meu pa en kurc nastavlenga... Men se je poznal dodatnih 700 obratov, kjer je imel motor še vedno uporabno moč. Tut pospeški so bli boljši, je pa moč izgubil predvsem na srednjih obratih (5000-8000) kar je značilno saj je cev pred resonanco dosti krajša. Dobiš pa pri 8000+ večjo moč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je meu pa en kurc nastavlenga... Men se je poznal dodatnih 700 obratov, kjer je imel motor še vedno uporabno moč. Tut pospeški so bli boljši, je pa moč izgubil predvsem na srednjih obratih (5000-8000) kar je značilno saj je cev pred resonanco dosti krajša. Dobiš pa pri 8000+ večjo moč.

sej on je samo ASPUH menjal ti pa še druge stvariworship.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej on je samo ASPUH menjal ti pa še druge stvariworship.gif ...

Ma lej tut js sm najprej sam avspuh menju :D pa fergazr na nov nastavu. Najprej sem ga deblokeru + rave, pol sm se doug tko vozu, pol je pršu avspuh, sm se spet tko vozu, zdj pa še tist kar je :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma lej tut js sm najprej sam avspuh menju biggrin.gif pa fergazr na nov nastavu. Najprej sem ga deblokeru + rave, pol sm se doug tko vozu, pol je pršu avspuh, sm se spet tko vozu, zdj pa še tist kar je biggrin.gif

sej ne rečem da se giannelli ne pozna nič,vleče dalje pa vse,samo to meni neda logike 400€closedeyes.gif

meni vleče do 12500rpm,to zaradi tega ker mam tak ferg naštelan da dobiva več lifta,in še zaradi tega se kar dosti pozna ker mam povečan izpušni kanalworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!