Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Pa kaj se drkata, spizek mal si zajebu. Pri olju za mašino sm js najprej pomislu na mašanico kakor impulz. Za menjalnik je pa nekaj drugega. Zdj pa filozoferat kaj spada pod menjalnik kaj pa pod mašino je pa pomojem brez veze.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj se drkata, spizek mal si zajebu. Pri olju za mašino sm js najprej pomislu na mašanico kakor impulz. Za menjalnik je pa nekaj drugega. Zdj pa filozoferat kaj spada pod menjalnik kaj pa pod mašino je pa pomojem brez veze.

če pa kvas tko reče bo pa držal tko k si reku impulz :trance_27_notworthy:

amapk usen vama ne dam prou :P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa v svoji Motul 10W30, pa se mi čist vredu obnese. Pobrano iz manuala.

ja jest sm tut kupu 10w30

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo ti bo to vrjev?? en naumn mulc ;) držim pesti k boš prodaju d boš mu kšnga stupid mulca :P

Teb sploh namo popravlal k skoz neki aprilio kritiziraš če je ne znaš vozt :D

nwm kdo skos pada zadne cajte :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mejbi z RAVE zajlo??? rabm čimprej nujn :cry:

Amm imaš določena podjetja ki ti obnovijo zajlo. Zdej ne vem točno kakšna zajla je za rave ventil. En moj sošolec je nesu zajlo od sklopke nekam na dolgi most (pri ljubljani) in je meu zajlo naslednji dan fertik. Cena 10€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm imaš določena podjetja ki ti obnovijo zajlo. Zdej ne vem točno kakšna zajla je za rave ventil. En moj sošolec je nesu zajlo od sklopke nekam na dolgi most (pri ljubljani) in je meu zajlo naslednji dan fertik. Cena 10€.

ja men se je sam tist kavlček dol snev k se zahakla v klino, pol sm zacinu, pa je zdržal cca. 5min xD rabu bi pa že jutr če ma kdo nej plis pokliče: 040 737 028

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se je sam tist kavlček dol snev k se zahakla v klino, pol sm zacinu, pa je zdržal cca. 5min xD rabu bi pa že jutr če ma kdo nej plis pokliče: 040 737 028

Misliš nakonc tista "bunka" oz tisti valj na koncu zajle kot pri sklopki tm kjer pride na blok? Tm se je mojmu frendu strgal. Drgač pa če rabiš do jutr je bol težka. Podjetje je pa VPC d.o.o. do 17ih pa sprejemajo naročila... Upam da ti bo kej pomagal če ne boš kako drgač dubu zajle...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve a za pozicijke lučke (modre) rabš kšno posebno homologacijo?

K tle mi itq piše sam Tuning look, pol ne rabm nč?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo kej ve a za pozicijke lučke (modre) rabš kšno posebno homologacijo?

K tle mi itq piše sam Tuning look, pol ne rabm nč?

Mislm da se sploh ne da homologirat tk da je ilegalno. Če se pa motim bodo pa drugi popravl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da se sploh ne da homologirat tk da je ilegalno. Če se pa motim bodo pa drugi popravl!

bo že držalo, ker na avto tudi ne smeš meti plavih pozicijskih. so pa to malenkosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemo pa sm dav 5€ v smeti :wallbash: hehe.

Hvala za odgovor =)

eh saj pa jas mam tudi plavo pozicijsko pa še mi nikoli niso gnjavli zarad tega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, namontiraj to... V nasem koncu zaradi tega ne gnjavijo...

Pol se bo pa slučajno zapelu v Belo krajino enkrat ... pa bojo nad njega poslali bobnike, te naši policaji :D

Sem imel 12 ur na motorju ( R125 ), samo na kebab sm šou ... STOP POLICIJA. Kaj maš to odspredaj? Sm reku, da sm zraven motorja od prejšnga lastnika dobu in da nism vedu so prepovedane ( res nisem vedel ) in da jih lahko snamem takoj, vendar je bil policaj s katerim imam zaenkrat same dobre izkušnje ( nisem dobil sodišča zaradi slabe gume ampak tri dni časa da ubavim novo gumo in dobim tablco nazaj in enkrat mi je skoz prste pogledal, ko sem zapeljal čez ploćnik, sicer pred lastno hišo :D ) kar prijazen in je rekel, da mam 20 sekund, ko domou pridem da snamem. In sem. ;)

Na Apriliji jih ima pa Spizek, če se ne motim :D (enmu k sm Aprilijo prodau sm mu dau zraven še to pa se nemorem spomnt kermu).

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V imenu prijatelja sprašujem. Ali je to normalno oz. če imajo vse ta stare Aprilije spredaj v blok zvrtan luknjico, ki je kot nek oddušnik? Ali mu je mehanik kaj zajebal saj mu od tam dobesedno ščije hladilna tekočina. Hvala za odgovore :)

Popravljeno . Popravil znj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ščije hladilna tekočina pol ziher ni vredu :). Drgač sem jaz spredaj imel šrauf. Zdej če je to ista stvar o kateri govoriva pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Na RS-kah je ravnotako fergazer Dellorto kakor na Husi. Zdej me pa zanima kje bi čim ceneje dobil dize za moj ferg (Dell´Orto VHST 28). Če mogoče kakšen majster ve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Na RS-kah je ravnotako fergazer Dellorto kakor na Husi. Zdej me pa zanima kje bi čim ceneje dobil dize za moj ferg (Dell´Orto VHST 28). Če mogoče kakšen majster ve. 

V domžalah ima Jeras dellorto program. Dize ima po 1,5€ na komad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

zdravo, mogoce kdo ve kje dobit LED diode za na aprilio rs 99 letnik, za sprednje luči xeon zarnice za zadnje in smerkoaze pa led diode

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol se bo pa slučajno zapelu v Belo krajino enkrat ... pa bojo nad njega poslali bobnike, te naši policaji :D

Sem imel 12 ur na motorju ( R125 ), samo na kebab sm šou ... STOP POLICIJA. Kaj maš to odspredaj? Sm reku, da sm zraven motorja od prejšnga lastnika dobu in da nism vedu so prepovedane ( res nisem vedel ) in da jih lahko snamem takoj, vendar je bil policaj s katerim imam zaenkrat same dobre izkušnje ( nisem dobil sodišča zaradi slabe gume ampak tri dni časa da ubavim novo gumo in dobim tablco nazaj in enkrat mi je skoz prste pogledal, ko sem zapeljal čez ploćnik, sicer pred lastno hišo :D ) kar prijazen in je rekel, da mam 20 sekund, ko domou pridem da snamem. In sem. ;)

Na Apriliji jih ima pa Spizek, če se ne motim :D (enmu k sm Aprilijo prodau sm mu dau zraven še to pa se nemorem spomnt kermu).

No... zdej pa 100% vem da jih ne smem imet :D pa čeprov sm jih preh gor dav k sm šu nekam pa sm reku sj k bo noč se bo lepo vidl :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!