Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Cena pa kak je ohranjen?

cena po dogovoru, star je prbližn leto dni, meu sm ga na aprilii. Kaj ohranjenost, ne vem, kko pa je lohka slabo ohranjen? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim tisti del ko zapira pa odpira izpušni kanal.Ja kolko sploh pride novi rawe ventil?

če ga boš kupu u LJ na ACju boš dou 300-350€ za nouga

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav fantje :)

Odloču sm se prodt svojo rsko 125 letnik 07' :/

Predn ga dam na avt*o.net sm reku d bi tlele mal povprašu majstre kaj pa kako s tem letnikom motorja.

Imam razmeroma malo kilometrov dobrih 4000. Motor sem dobil pri 360 kilometrih, ker imam v garaži še en stroj (husqvarno 450sm) sem se s tem vozil bolj malo. Kilometre nisem nikoli vrtel nazaj, upam da jih prejšen lastnik tudi ni, ampak če jih je naredu 360 v prvih dveh mescih odkar je meu motor pol ne vem. Fant je dobil štipendijo na neki nemški gimnaziji in je motor pustil doma pri očetu - mojemu "stricu" (brat od očima)

zanima me kako ceno bi postavil na internetu...

Malo mi pomagajte :)

Hvala za odgovore!

Popravljeno . Popravil MiniFrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav fantje :)

Odloču sm se prodt svojo rsko 125 letnik 07' :/

Predn ga dam na avt*o.net sm reku d bi tlele mal povprašu majstre kaj pa kako s tem letnikom motorja.

Imam razmeroma malo kilometrov dobrih 4000. Motor sem dobil pri 360 kilometrih, ker imam v garaži še en stroj (husqvarno 450sm) sem se s tem vozil bolj malo. Kilometre nisem nikoli vrtel nazaj, upam da jih prejšen lastnik tudi ni, ampak če jih je naredu 360 v prvih dveh mescih odkar je meu motor pol ne vem. Fant je dobil štipendijo na neki nemški gimnaziji in je motor pustil doma pri očetu - mojemu "stricu" (brat od očima)

zanima me kako ceno bi postavil na internetu...

Malo mi pomagajte :)

Hvala za odgovore!

Hmm, ti maš še kr dobro zgodbo... me zanimajo če majo tudi ostali dobre izgovore za tako mal kilometrov, jih je kar veliko z okol 5000km in so po 3 leta stari. Za 3500€ ga morš prodat, če je use brezhibno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ti maš še kr dobro zgodbo... me zanimajo če majo tudi ostali dobre izgovore za tako mal kilometrov, jih je kar veliko z okol 5000km in so po 3 leta stari. Za 3500€ ga morš prodat, če je use brezhibno :D

Ja slišš se res k ena limonada za motorje hahaha :D

3500?? Ja sj sm mal gledu po internetu avtonetu, pa majo kr po 3800 isti letnik :O

Jst bi biu zadovoljen z ene 3 jurčki da kupm en pošten avto za zimo k prhaja :)

Načeloma use štima pr motorju.. Use kar sm delu na njem je blo dolivanje olja in bencina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slišš se res k ena limonada za motorje hahaha :D

3500?? Ja sj sm mal gledu po internetu avtonetu, pa majo kr po 3800 isti letnik :O

Jst bi biu zadovoljen z ene 3 jurčki da kupm en pošten avto za zimo k prhaja :)

Načeloma use štima pr motorju.. Use kar sm delu na njem je blo dolivanje olja in bencina :)

Ja nwm kwa eni misljo da so iz zlata, jst sm ga mev za 4000 gor me tut 1 ni poklicu pa mam 2010 letnk .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko da gdo link od kakšne strani kjer bi kupu bat za rsko? :) premer bata pa 54.00mm ali 54.01mm.

oz rabim 53.95mm :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja nwm kwa eni misljo da so iz zlata, jst sm ga mev za 4000 gor me tut 1 ni poklicu pa mam 2010 letnk .

dej ne sanji da maš 2010 letnik :P

ti maš kr lepo 2008

ne bit jezn mau morm prcat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slišš se res k ena limonada za motorje hahaha :D

3500?? Ja sj sm mal gledu po internetu avtonetu, pa majo kr po 3800 isti letnik :O

Jst bi biu zadovoljen z ene 3 jurčki da kupm en pošten avto za zimo k prhaja :)

Načeloma use štima pr motorju.. Use kar sm delu na njem je blo dolivanje olja in bencina :)

Jst nism pol leta nazaj dobu 3800€ za mojo 08 :D Spižek, ti boš to men nazej prodau da jst potem naprej za 6000€ prodam :D xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst nism pol leta nazaj dobu 3800€ za mojo 08 :D Spižek, ti boš to men nazej prodau da jst potem naprej za 6000€ prodam :D xD

ja ni problema mi boš dou 3900 pa sva zmenena

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš spains replico?

Modelno leto sigurni ni 2010, temveč 2008,2009 mogoče.

Ti si pa vrjetno kupil motor leta 2010.In maš prvo registracijo 2010..modelno leto pa nevem če obstaja spains replica 2010?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah vreden je več kot 3 jurje, če pa še za nove brisalce ostane pa tut nič narobe ane?

Vreden vem da je, ampak ljudi to ne zanima. Usi k kličejo je prvo uprašanje: kok je zadna cena?!

Pa jebote najprej mal upraš o motorju, a je guma nova, kolkrat zamenana, ker ole tankan, kej popraskan, kdaj paden, dodatki... karkoli, ne pa takoj o ceni piz** :@

Jst č bi vedu d je kupc resn bi svojo tut za slabe 3 jurje prodal...

Amapk ljudi z gotovino je zdle mal :S jst pa to gotovino nujno rabm :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreden vem da je, ampak ljudi to ne zanima. Usi k kličejo je prvo uprašanje: kok je zadna cena?!

Pa jebote najprej mal upraš o motorju, a je guma nova, kolkrat zamenana, ker ole tankan, kej popraskan, kdaj paden, dodatki... karkoli, ne pa takoj o ceni piz** :@

Jst č bi vedu d je kupc resn bi svojo tut za slabe 3 jurje prodal...

Amapk ljudi z gotovino je zdle mal :S jst pa to gotovino nujno rabm :S

Hah, itak da vsakega zanima cena, temu se ne moreš izognt. Samo je neumno, še motorja ne vid pa ga že zanima zadnja cena :headbang:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hah, itak da vsakega zanima cena, temu se ne moreš izognt. Samo je neumno, še motorja ne vid pa ga že zanima zadnja cena :headbang:

Ja sj, točno to. Evo še enga majstra :) 4500 evrov za spain replico :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sj, točno to. Evo še enga majstra :) 4500 evrov za spain replico :))

Maa eni so ga pa res patroni ja xD zih pru motor pa ne vejo za kok prodajat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maa eni so ga pa res patroni ja xD zih pru motor pa ne vejo za kok prodajat :P

Pa še NOV majstr za prav tako 4500 evrov :) ampak je vredna ker je motor po vožnji vedno laufal 5 minut da so se usi deli podmazal bhahahahahhaha :D eni pa so :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreden vem da je, ampak ljudi to ne zanima. Usi k kličejo je prvo uprašanje: kok je zadna cena?!

Pa jebote najprej mal upraš o motorju, a je guma nova, kolkrat zamenana, ker ole tankan, kej popraskan, kdaj paden, dodatki... karkoli, ne pa takoj o ceni piz** :@

Jst č bi vedu d je kupc resn bi svojo tut za slabe 3 jurje prodal...

Amapk ljudi z gotovino je zdle mal :S jst pa to gotovino nujno rabm :S

Motor daj gor napiši ceno dodaj oni znakec zadnja cena. In Čakaj če te kliče nekdo ki je mladi po glasu imaš 1% šans da ga prodaš. Ko te bo klical starš od koga potem že maš kaj šans. Moreš pa vedet da te bojo eni klicali a ga daš za 1500. A lahko dam pol zdaj ostalo pa v roku pol leta,...

Je pa tak cene so začele padat ker sezona gre k koncu. Če ti kdo zdaj ponudi 100-200 pod tvojo zastavljeno ceno ga daj ker čez 3 mesece boš dobil 500 manj za njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!