Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Imam problem da mi motor začne trokirati pri 7rpm..če dodam poln gas sploh ne potegne čez. Če pa dodaj zelo malo gasa pa zeo počasi prileze do 11rpm. Nekaj je ata delav z takšnim črnim vijakom iz frgazerja plastičnim mogoče kdo ve ali je ta vijak za iravnanje zraka in bencina? Letnik 2003 Hvala za odg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem da mi motor začne trokirati pri 7rpm..če dodam poln gas sploh ne potegne čez. Če pa dodaj zelo malo gasa pa zeo počasi prileze do 11rpm. Nekaj je ata delav z takšnim črnim vijakom iz frgazerja plastičnim mogoče kdo ve ali je ta vijak za iravnanje zraka in bencina? Letnik 2003 Hvala za odg

tisto je za štantgas nastavljat; verjetno je preveč odprl in ti zdaj zaliva; isto ti dela, če se pri ogretem motorju z zauhom pelješ

a ima kdo slučajno za prodat SAMO levo tačko (od voznika) za RSko; brez nosilca, fedra itd. ...pač samo tist en kos aluminija na katerem stojiš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam problem da mi motor začne trokirati pri 7rpm..če dodam poln gas sploh ne potegne čez. Če pa dodaj zelo malo gasa pa zeo počasi prileze do 11rpm. Nekaj je ata delav z takšnim črnim vijakom iz frgazerja plastičnim mogoče kdo ve ali je ta vijak za iravnanje zraka in bencina? Letnik 2003 Hvala za odg

tisto je za štantgas nastavljat; verjetno je preveč odprl in ti zdaj zaliva; isto ti dela, če se pri ogretem motorju z zauhom pelješ

a ima kdo slučajno za prodat SAMO levo tačko (od voznika) za RSko; brez nosilca, fedra itd. ...pač samo tist en kos aluminija na katerem stojiš :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto je za štantgas nastavljat; verjetno je preveč odprl in ti zdaj zaliva; isto ti dela, če se pri ogretem motorju z zauhom pelješ

a ima kdo slučajno za prodat SAMO levo tačko (od voznika) za RSko; brez nosilca, fedra itd. ...pač samo tist en kos aluminija na katerem stojiš :blink:

Imam, PM if you are interested.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno kratko vprašanje :lol: Zdaj ko sm naredu izpit za A1 si nagledujem motorje, ciljam na aprilio rs starejši model, na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) sem zasledil ta motor http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=3901844 ki ima očitno zelo veliko predelav in me zanima če se splača kupit takšen motor, mislite da se motor veliko kvari (saj vem da se vsi motori kvarijo, posebaj 2t blabla...) ? in za porabo me skrbi, koliko mislite da porabi na 100km pri normalni hitrostni vožnji ? :D

Lp Nero56

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BV, ker boš ob prvi menjavi bata moral menjti tudi gred, kar ti lahko ziher tudi uporabnik norc16 potrdi. Raje kupi neko, ki je samo odblokirana, ker bo za začetek več kot dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BV, ker boš ob prvi menjavi bata moral menjti tudi gred, kar ti lahko ziher tudi uporabnik norc16 potrdi. Raje kupi neko, ki je samo odblokirana, ker bo za začetek več kot dovolj.

Ja zdj odvisn kero ojnco je not fuknu, PROX nasplošno švoh :D

Gred je tut sprešana tk da ja ... ni švoh predelava, tale motor.

http://www.avto_com/....asp?ID=3921599

Tale tut ni švoh, sam fora je v tem, da si dobu pred 1 letom za 2000€ ta letnik motorja :D Tk da ja ... naj ceno še spust. Kilometri pa tut delujejo že skor realni :P

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toraj če povzamem se motor ne splača kupit ? :hmm:Pa ziher ma takšno porabo da me kap, ker z motorjem se bi jaz vozu v šolo dokler bo vreme dopuščalo ( skoraj 20km vsaki dan ) zato morem pazit na porabo, če prav me seveda mika ker more motor imet izredne pospeške in končno ( kdor pa nebi mel pri 16ih 47 KM pod ritjo :kva2: ) ampak to mi niti ni pomembno, cena mislim da bi mi res mogu malo spustit, ampak to mi jo tak bi ker sm ga že neke klical in je reku da v primeru nakupa bi ceno spustil, ampak danes imam itak ogled enega drugega motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toraj če povzamem se motor ne splača kupit ? :hmm:Pa ziher ma takšno porabo da me kap, ker z motorjem se bi jaz vozu v šolo dokler bo vreme dopuščalo ( skoraj 20km vsaki dan ) zato morem pazit na porabo, če prav me seveda mika ker more motor imet izredne pospeške in končno ( kdor pa nebi mel pri 16ih 47 KM pod ritjo :kva2: ) ampak to mi niti ni pomembno, cena mislim da bi mi res mogu malo spustit, ampak to mi jo tak bi ker sm ga že neke klical in je reku da v primeru nakupa bi ceno spustil, ampak danes imam itak ogled enega drugega motorja...

Pospeški pa končna pr 125cc negrejo skupaj. Edin kot si že omenu ... 40+ konjeu. KTM EXC pa prefukat v SM, sam to je šele finančni zalogaj ;)

Kupi novejši model Aprilije pa boš čisto zadovoln. :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem, mišljena je Aprilia RS 125 Replica -Polini 160 za 1750€

ta motor se splača kupit ker je res bla narejena generalka, bil je lepo einfaran, čuvan... poznam lastnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bi kupu aprilio 06+ ampak nimam dovolj denarja, še tega si ne morem privoščit če nebi cene spustu, pa niti nočem preveč zapravljat za 125ccm, rajš si kupim malo večji motor čez 2 leti oz. saj nevem če se zakoni spremnijajo po tekočem traku :slap: , kaj bi naredu da bi si lahko kupu kakšnega suzukija, kawasaki ali pa yamah r6 pa vseeno če zablokiran na 25kw ampak ta želja se še mi očitno tako hitro nebo uresničla :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor se splača kupit ker je res bla narejena generalka, bil je lepo einfaran, čuvan... poznam lastnika

Ti si pa tako zanesljiv vir res, ko še pri prodaji gume nateguješ. PŠŠT. :) Dobro, da me je tvoj dober kolega spomnu :) Ma mi ni blo žal niti centa, boljše 10€ kot pa sodišče :D Samo gnoj si pa vseeno ;)

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa tako zanesljiv vir res, ko še pri prodaji gume nateguješ. PŠŠT. :) Dobro, da me je tvoj dober kolega spomnu :) Ma mi ni blo žal niti centa, boljše 10€ kot pa sodišče :D Samo gnoj si pa vseeno ;)

ja saj od tebe se tudi splača motor kupit ja ko maš vsaki mesec drugega, tepa za kaki mesec al pa 2 vidiš na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) bivši motor budackija :lol1: ( npr tista honda supermoto 125 ) res dobro robo prodajaš ja :slap: NE HVALA bolše nategnit ko se gre za 10e. nepa ko se gre za par tisočakov kot naprimer pri tebi

Popravljeno . Popravil 666
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid:

ja saj od tebe se tudi splača motor kupit ja ko maš vsaki mesec drugega, tepa za kaki mesec al pa 2 vidiš na (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) bivši motor budackija :lol1: ( npr tista honda supermoto 125 ) res dobro robo prodajaš ja :slap: NE HVALA

Ja tisto Hondo sem jst prodal za 2900€ :) Nism jst kriv, če hoče tip 1 leto kasneje 600€ več.

Ga pa lahko vprašaš, kako je zadovoljen z njo pa boš videl ;) Ne se sekirat ... moji motorji so usi uštimani v pikco :) Špižekova jajca še zmer delajo xD

Pa drugače ... ohranjenost Honde se lahko v 15 urah čist spremeni :D

Aja ... pa najd mi še ker od mojih nekdanjih motorjev k se proda ( jih maš pa 10+ na izbiro ;) )

In nevem kje je nateg, če daš motor, ki si ga kupil čez nekaj časa v prodajo ? Vse je tako kot rečem, cene so ble zmer super, če se je prodalo ... torej kaj bi rad? :D Si fouš mogoče? :P

:stupid::topic::D ( lopov pa si majkemi )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid:

Ja tisto Hondo sem jst prodal za 2900€ :) Nism jst kriv, če hoče tip 1 leto kasneje 600€ več.

Ga pa lahko vprašaš, kako je zadovoljen z njo pa boš videl ;) Ne se sekirat ... moji motorji so usi uštimani v pikco :) Špižekova jajca še zmer delajo xD

Pa drugače ... ohranjenost Honde se lahko v 15 urah čist spremeni :D

Aja ... pa najd mi še ker od mojih nekdanjih motorjev k se proda ( jih maš pa 10+ na izbiro ;) )

In nevem kje je nateg, če daš motor, ki si ga kupil čez nekaj časa v prodajo ? Vse je tako kot rečem, cene so ble zmer super, če se je prodalo ... torej kaj bi rad? :D Si fouš mogoče? :P

:stupid::topic::D ( lopov pa si majkemi )

eh ne ti meni da prodajaš motorje uštimane v pikico če pol kupiš istega mogoče kako leto mlajšega :D ( ti si še večji lopov ) :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ne ti meni da prodajaš motorje uštimane v pikico če pol kupiš istega mogoče kako leto mlajšega :D ( ti si še večji lopov ) :topic:

Vidiš, si zadel bistvo.

In to je bilo samo pri Apriliji. Vedno grem na boljše (beri močnejše, novejše), nikol na slabše. Kaj pa ti je ? :)

To pa še ne pomeni, da so motorji pri prodaji sfukani, izrabljeni, zgonjeni itd, saj vsi še zmeraj delujejo. Ja ... tudi vsi 2 taktni minometi, ki naj bi v povprečju 4× na mesec zaribali še zmeraj v popolnosti delujejo.

Olje Motul, ogrevanje pred vožnjo in redni servis. To je čist vse, kar 2 taktni stroj rabi. Pa zelo zelo hude gume :D anda :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidiš, si zadel bistvo.

In to je bilo samo pri Apriliji. Vedno grem na boljše (beri močnejše, novejše), nikol na slabše. Kaj pa ti je ? :)

To pa še ne pomeni, da so motorji pri prodaji sfukani, izrabljeni, zgonjeni itd, saj vsi še zmeraj delujejo. Ja ... tudi vsi 2 taktni minometi, ki naj bi v povprečju 4× na mesec zaribali še zmeraj v popolnosti delujejo.

Olje Motul, ogrevanje pred vožnjo in redni servis. To je čist vse, kar 2 taktni stroj rabi. Pa zelo zelo hude gume :D anda :D

ni bilo isto tudi pri r125 :D ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BV, ker boš ob prvi menjavi bata moral menjti tudi gred, kar ti lahko ziher tudi uporabnik norc16 potrdi. Raje kupi neko, ki je samo odblokirana, ker bo za začetek več kot dovolj.

No da te spravim na realna tla.

Ona rska nima nikol 47km. Si že kdaj vozil rs125 odblokirano(+ športni izpuh) zadeva gre čist zadosti, za moje pojme je še malo preveč navito in potem rado crkne. Tak da rajše to furaj. Pila ti pa bo 7-8 brez rave ventilja. Z njim pa 5,5-6. Z razštelanim fergazerjem pa znajo 10+.

Kaj se pa polini 160+ rs 125 tiče. Max 5k km pa lahko daš noter cca 1000€ čist odvisno kak bo vtrgalo. Da ti še razložim zakaj vsi dajejo polini 160 noter. Ker zadeva rada zariba in pridejo orginal deli(govoril bom še v tolarjih) 160k celinder 45k bat, notranja glava + zunanja nevem kolko ziher 50k+. vse skupaj je 250k+ tolarjev. Polini pa pride 95-100k ves komplet.

Druga stvar kaj se km tiče. Vse jih imajo ogromno, računaj glede na starost krat 5-10k na leto. Da km zbiješ na teh rska rabiš glih 5 minut.

Še enkrat če se hočeš poceni vozit z minimalnim vzdrževanjem si kupi nekaj 4 taknega.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:stupid:

Ja tisto Hondo sem jst prodal za 2900€ :) Nism jst kriv, če hoče tip 1 leto kasneje 600€ več.

Ga pa lahko vprašaš, kako je zadovoljen z njo pa boš videl ;) Ne se sekirat ... moji motorji so usi uštimani v pikco :) Špižekova jajca še zmer delajo xD

Pa drugače ... ohranjenost Honde se lahko v 15 urah čist spremeni :D

Aja ... pa najd mi še ker od mojih nekdanjih motorjev k se proda ( jih maš pa 10+ na izbiro ;) )

In nevem kje je nateg, če daš motor, ki si ga kupil čez nekaj časa v prodajo ? Vse je tako kot rečem, cene so ble zmer super, če se je prodalo ... torej kaj bi rad? :D Si fouš mogoče? :P

:stupid::topic::D ( lopov pa si majkemi )

dej dej budački ni to noben jajc ampak prava žvau

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No da te spravim na realna tla.

Ona rska nima nikol 47km. Si že kdaj vozil rs125 odblokirano(+ športni izpuh) zadeva gre čist zadosti, za moje pojme je še malo preveč navito in potem rado crkne. Tak da rajše to furaj. Pila ti pa bo 7-8 brez rave ventilja. Z njim pa 5,5-6. Z razštelanim fergazerjem pa znajo 10+.

Kaj se pa polini 160+ rs 125 tiče. Max 5k km pa lahko daš noter cca 1000€ čist odvisno kak bo vtrgalo. Da ti še razložim zakaj vsi dajejo polini 160 noter. Ker zadeva rada zariba in pridejo orginal deli(govoril bom še v tolarjih) 160k celinder 45k bat, notranja glava + zunanja nevem kolko ziher 50k+. vse skupaj je 250k+ tolarjev. Polini pa pride 95-100k ves komplet.

Druga stvar kaj se km tiče. Vse jih imajo ogromno, računaj glede na starost krat 5-10k na leto. Da km zbiješ na teh rska rabiš glih 5 minut.

Še enkrat če se hočeš poceni vozit z minimalnim vzdrževanjem si kupi nekaj 4 taknega.

če veš kje iskat maš kak ponaredek rotaxa za malo denarja...pa ne že spet z tem da to hitro ribne ali pa na nikamor negre,ker ma moj brat ta cilinder kit gor 80000km pa smo zadnič menjavali lagere na kurveli in je cilinder kot nov.. http://www.2rad-sausenthaler.de/epages/61548808.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/61548808/Products/ZY.100

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!