Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

dej dej budački ni to noben jajc ampak prava žvau

Sei vem, sei vem ;) Kako prst?

če veš kje iskat maš kak ponaredek rotaxa za malo denarja...pa ne že spet z tem da to hitro ribne ali pa na nikamor negre,ker ma moj brat ta cilinder kit gor 80000km pa smo zadnič menjavali lagere na kurveli in je cilinder kot nov.. http://www.2rad-saus...Products/ZY.100

Tok velik? :O To pa je že kr kilometrina za en cilinder :D Na kok je bat menjau? Pa ojnco je verjetno tut že morau menjat ena 2×?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei vem, sei vem ;) Kako prst?

Tok velik? :O To pa je že kr kilometrina za en cilinder :D Na kok je bat menjau? Pa ojnco je verjetno tut že morau menjat ena 2×?

veš za 8000km da je bat kot nov in cilinder je pa že kar fajn..ti itak ne moreš vedet ker vse na servis pelaš:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veš za 8000km da je bat kot nov in cilinder je pa že kar fajn..ti itak ne moreš vedet ker vse na servis pelaš:P

prej si pa 80000km napisal :naughty:

8000 normalno, da ni nič narobe, tud če je odprta in tud, če maš od mitake dele

amapk to je pa tud res; budački še sklopke ne zna prav nastavt na RSki :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pač sem se zmotil:surrender:

80000km je res preveč:P

Aja ... sm mislu, da res 80.000 :P

8kkm je pa čist kul :)

Keri letnik, da je morau že cilinder menjat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ... sm mislu, da res 80.000 :P

8kkm je pa čist kul :)

Keri letnik, da je morau že cilinder menjat?

on ma letnik 2003:D

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se cilinder menja ni drugega kot zanemarjenost lastnika.

Če bi se redno pregledoval bat skozi ogledalce + snop svetlobe. Menjava ne bi bila potrebna.

Ob prvih znakih prask na batu se pregleda cilinder.

Če imaš srečo, Se menja samo bat in ne komplet cilinder. (Je pa fajn ker maš potem enega dodatnega, pa ga nesš "mal" pobrust :)) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdijo gume Michelin pilot power na rs-ki ? Pravkar sem kupil motor in imam te gume gor in me zanima kako se kaj odnesejo, ker zdaj še se ne vozim z motorjem pred servisom :cry: ko bo pa vse poštimano pa gas:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako se vam kaj zdijo gume Michelin pilot power na rs-ki ? Pravkar sem kupil motor in imam te gume gor in me zanima kako se kaj odnesejo, ker zdaj še se ne vozim z motorjem pred servisom :cry: ko bo pa vse poštimano pa gas:lol:

So ker uredu gume, dovolj za športno vožnjo... Čeprav Michelin se mi je ful zameru, je Dunlop bolš :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se cilinder menja ni drugega kot zanemarjenost lastnika.

Če bi se redno pregledoval bat skozi ogledalce + snop svetlobe. Menjava ne bi bila potrebna.

Ob prvih znakih prask na batu se pregleda cilinder.

Če imaš srečo, Se menja samo bat in ne komplet cilinder. (Je pa fajn ker maš potem enega dodatnega, pa ga nesš "mal" pobrust :)) )

ja če bi gledal tako kot si rekel ti prejšnji latnik bi blo vredu...ampak ker je samo za prodajo cilinder pa bat gor dal pa lahko 2 uri gledaš pa boš vedno videl zariban cilinder:surrender:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se cilinder menja ni drugega kot zanemarjenost lastnika.

Če bi se redno pregledoval bat skozi ogledalce + snop svetlobe. Menjava ne bi bila potrebna.

Ob prvih znakih prask na batu se pregleda cilinder.

Če imaš srečo, Se menja samo bat in ne komplet cilinder. (Je pa fajn ker maš potem enega dodatnega, pa ga nesš "mal" pobrust :)) )

Glejte da je celinder hin. Sta samo dve možnosti al zariba(pregreje,brez olja), al pa da vtrga ojnico. Priteh slučajih pa lahko vi gledate noter magari z teleskopom če hočete pa tega nebote mogli predvidet.

Mislim pa da je vsem jasno da se bat menja na 15-20k km. Vse kaj je več je riziko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte da je celinder hin. Sta samo dve možnosti al zariba(pregreje,brez olja), al pa da vtrga ojnico. Priteh slučajih pa lahko vi gledate noter magari z teleskopom če hočete pa tega nebote mogli predvidet.

Mislim pa da je vsem jasno da se bat menja na 15-20k km. Vse kaj je več je riziko.

točno tako

B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče keri spodnjo ročko za zadnjo bremzo in levo ogledalo oz. jabolko ogledala ? kupim, ročko rabim nujno :)

Popravljeno . Popravil Nero56
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima mogoče keri spodnjo ročko za zadnjo bremzo in levo ogledalo oz. jabolko ogledala ? kupim, ročko rabim nujno  :)

jabolko ogledala semizdi da maš isto kt novejši modeli tut rs 50. Jz sm prejšn tedn kupu na ac v lj. Stane 8€....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ma ročko za zadnjo bremzo.Motor je bil paden iz mesta, ker ga je nekdo podrl in je dobil lepo vse dele nove od storilca.Ročka je čisto malo pošrenfana....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi jo ja...samo pred torkom nebo šlo...ker prej nebo nove ročke na zalogi...če boš počako do torka pa lahko dobiš sliko pa se zmenita...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se komu sanja kje bi NUJNO dobil IGLIČNI LEŽAJ za aprilio rs 125??? 2003 letnik?? Hvala..

tinex, šenčur pri kranju? (če imaš kodo ležaja)(pa ne od aprilie)(al pa ga prineseš s sabo)

Popravljeno . Popravil RSTDRIVER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, ker kabl bo treba precvikat da bo nehala tista lučka svetit: "pozor" pa EFI. Al se sploh neda, ker CDI mam prevrtan, RAVE sm pa tut vn uzev. :whistle:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sei vem, sei vem ;) Kako prst?

Tok velik? :O To pa je že kr kilometrina za en cilinder :D Na kok je bat menjau? Pa ojnco je verjetno tut že morau menjat ena 2×?

pa gre na bol so mi ga umes še raunal zdej mam pa do 30 gips gor

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!