Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

fantje, ker kabl bo treba precvikat da bo nehala tista lučka svetit: "pozor" pa EFI. Al se sploh neda, ker CDI mam prevrtan, RAVE sm pa tut vn uzev. :whistle:

LP

rave dej nazaj pa ne bo več svetl :P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor mi je prvič crknu, smo spucal frgazr je delu

je drugič crknu smo spucal ferg zamenal svečko, užge sm če ga rineš iz drugmu motorjom, k se peleš stisneš sklopko motor kr crkne se pravi na nizkih obratih ne deluje

kdo ve kaj bi blo narobe?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A prodaja ker rave ventil z elektroniko ? :hmm:

Haha 3 poste višje ti na veliko s krvavo rdečo piše: prodam rave ventil elektroniko. Uprašaj spizeka ane....

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že in kewoja tudi spizek še mi ni odgovoril ampak mislim da prodaja samo elektroniko, kewo pa prodaja samo rave brez elektronike, jaz pa rabim rave z elektroniko :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že in kewoja tudi spizek še mi ni odgovoril ampak mislim da prodaja samo elektroniko, kewo pa prodaja samo rave brez elektronike, jaz pa rabim rave z elektroniko :slap:

jest ti prodam elektronko za rave

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, ker kabl bo treba precvikat da bo nehala tista lučka svetit: "pozor" pa EFI. Al se sploh neda, ker CDI mam prevrtan, RAVE sm pa tut vn uzev. :whistle:

LP

A res nuben ne ve, al se tega ne da zrihtat? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje on misli za pozor tisto lučko ko je rdeča pa noter je narisan trikotnik....ta lučka pa sveti zato, ker ti sveti EFI...ko boš dal rawe gor pa naj bi nehala svetit EFI lučka in potem se bo ugasnil tudi tisit rdeči trikotnik.Jaz mam tudi zablokirano RS-ko pa je reko serviser dokler nebom dal rawe gor da bo kuj svetlo vse po vprek :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni čist nujn... ker sm jest tud uzev rave dol, pa še 1x gor pa ni nehala svet, ker k daš nazaj gor je treba na testr dat pa ga resetirat

Ali ima mogoče keri spodnjo ročko za zadnjo bremzo in levo ogledalo oz. jabolko ogledala ? kupim, ročko rabim nujno :)

Mam jest.. mejhn je požlajfana ogledav ti pa cev dam za pocen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor mi je prvič crknu, smo spucal frgazr je delu

je drugič crknu smo spucal ferg zamenal svečko, užge sm če ga rineš iz drugmu motorjom, k se peleš stisneš sklopko motor kr crkne se pravi na nizkih obratih ne deluje

kdo ve kaj bi blo narobe?

Ne deluje pr nizkih ubratih... to k sklopko stisneš al tko čist običajno pod štantgasam ne dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne deluje pr nizkih ubratih... to k sklopko stisneš al tko čist običajno pod štantgasam ne dela?

že dela

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje on misli za pozor tisto lučko ko je rdeča pa noter je narisan trikotnik....ta lučka pa sveti zato, ker ti sveti EFI...ko boš dal rawe gor pa naj bi nehala svetit EFI lučka in potem se bo ugasnil tudi tisit rdeči trikotnik.Jaz mam tudi zablokirano RS-ko pa je reko serviser dokler nebom dal rawe gor da bo kuj svetlo vse po vprek :lol:

Jaja majstr jst to use vem, me je sam zanimal če se da nekak zrihtat, ker sm motor nazaj zablokirov... :blush: rave sm pa glih dons prodav :yea1:

že dela

to je pa aprilia :alko::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja majstr jst to use vem, me je sam zanimal če se da nekak zrihtat, ker sm motor nazaj zablokirov... :blush: rave sm pa glih dons prodav :yea1:

to je pa aprilia :alko::lol1:

radi al se ne čuje italjanska proizvodna

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, sami stroški z RS-ko, treba bat zamenjat :closedeyes:, 200€ čez palc. Jutr pokličem, pa da vidim kakšno ceno imajo v AC-ju in v Vomberger-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bat pa ja lahko sam zamenjaš?

Lahko, sem ga tudi že (na prejšni), samo na tej pa ne bom. Bolje prevetiva kot kurativa :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, sem ga tudi že (na prejšni), samo na tej pa ne bom. Bolje prevetiva kot kurativa :yes:

če doma menjaš veš kaj se dela na motorju:D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko, sem ga tudi že (na prejšni), samo na tej pa ne bom. Bolje prevetiva kot kurativa :yes:

k men prpel ti ga bom jest

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nič težkega, pa še prišparal boš, pa če si ga že enkrat potem sploh ni problem :)

tist majstr ki mi je pa minus dal nej pa pove, da mu dam en plus v zameno :*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logar sem ti dal + da nisi v minusu ;).

Sej fantje vas razumem, sej sem ga že menjal, ampak bom kar na servis nesel, ker je že tko motor cel spraskan, pol pa da mi kupec še ceno zbija zarad tega ker ni, sem odpiral mašino :headbang:. SpiZek, tebi ga pa ne pripeljem, ker če se ne motim si neki omenjal, da se ti je motor v nizkih ugašal :grrr ...joke

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

logar sem ti dal + da nisi v minusu ;).

Sej fantje vas razumem, sej sem ga že menjal, ampak bom kar na servis nesel, ker je že tko motor cel spraskan, pol pa da mi kupec še ceno zbija zarad tega ker ni, sem odpiral mašino :headbang:. SpiZek, tebi ga pa ne pripeljem, ker če se ne motim si neki omenjal, da se ti je motor v nizkih ugašal :grrr ...joke

svojga sm zrihtu ;)dela bol k prej

zato lahko tut tvojga :D

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!