Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Aha, ker moj frend ima letnik 2001 pa se mu pri 6000obratih za par sekund kr ustavi pospeševanje, pa ne vem kaj je narobe. Lahko da ma še neprevrtan cdi al kako? Pa tudi rave ventil ima pa drug izpuh pa mu gre samo 130...

Ja ta letnik ima blokadao na CDI-ju. Naj pogleda pod sedež kjer ima to enoto, in na zadnji strani se bo videl silikon-se takoj vidi če je bil spraskan ven. Lahko je tudi problem da se mu rave ne odpre do konca, kot je zgoraj rs125black omenil.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, ker moj frend ima letnik 2001 pa se mu pri 6000obratih za par sekund kr ustavi pospeševanje, pa ne vem kaj je narobe. Lahko da ma še neprevrtan cdi al kako? Pa tudi rave ventil ima pa drug izpuh pa mu gre samo 130...

če se mu za par sekund stavi pospeševanje je možno trokiranje...če seveda pol lepo dalje vleče...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha en kup različnih varjant :huh::D Hvala useen. ja za ene 3-4 sekunde se čist ustavi pospeševanje, stoji na 6krpm pol pa čist normalno naprej potegne. No sej ga je v petek peljal na servis, ga bojo že poštimali...

LP

P.S. glavna diza = main jet :winkiss::P

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe main jetterovka torej... ;D lej

Meni se to dogaja ko mashina ni zadost ogreta. Zvok je kr nek blupblupblup pol pa noče na rezonanco skočt.

Ko pa je na delovni pa vjummmmmm ni me več

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe main jetterovka torej... ;D lej

Meni se to dogaja ko mashina ni zadost ogreta. Zvok je kr nek blupblupblup pol pa noče na rezonanco skočt.

Ko pa je na delovni pa vjummmmmm ni me več

Hmm nevem, njmu to dela tud ko je ogret. Lahko da je kej z ispuhom narobe ker ma org resonanco (brez blokad) pa nek durug dušilc (od enga 50ccm motorja al kaj jst vem), zvok ma pa res bl u k***** k en motokultivator XD Bom sporoču kaj je narobe, ko bo znana napaka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zihr ni diz menjal.. Noja dokler nebo jokanja po forumu pa blatenje aprilie... Nobody cares ;D

Aja aprilia od rsblack tui ropoče ko orkester loncev pa šiba nenormalno haha :D

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zihr ni diz menjal.. Noja dokler nebo jokanja po forumu pa blatenje aprilie... Nobody cares ;D

Hehe ni tok hudo. Diza je povrtana, zamenjana gred, ležaji, ojnica, bat skratka motor bi mogu delat tko k se zagre. Ker je blo velik vanjga vloženga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne skrbi... nebo delala dobro dokler ne bo fergazer poštiman pa lahko da gor turbino od boinga 737...

dize za prosti tek, šiber in pa še set glavnih diz za njegov fergazer (predvidevam dellorto 28 če je tanovejša)

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta zihr ni diz menjal.. Noja dokler nebo jokanja po forumu pa blatenje aprilie... Nobody cares ;D

Aja aprilia od rsblack tui ropoče ko orkester loncev pa šiba nenormalno haha :D

če že o tem kateremu bol po plehu vdarja nevem kaj bi rekel :P

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en resn problem, pa vsi tisti k se prov kregate kdo več ve, bi mi zej prov pršlo =)

Učerej mi je motor sam ugasnu k sm se pelov... ok na mestu pogledam takoj svečko, iskra je... pol pihnem v kestl čeb biv slučajn nadtlak... spet nič.

Prpelem domov preverm akumulator-9V in žveplova kislina veliko pod minimum, sm reku da to je to, probam užgat na kable in spet nč... probam pihnt v filrt spet nč, probam mal z gasam in se sliš k dab motor zalavfu čeb mu še čist mal gasa dav, ampak noče... štartr mi ma en tak čudn zvok, ni tist taprav k sm ga vajen, zej pa aj možn d bencin ne dubi, al dj ferg za spucat, al pa mogoče navitje? ker varovalke so vse ql?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe ni tok hudo. Diza je povrtana, zamenjana gred, ležaji, ojnica, bat skratka motor bi mogu delat tko k se zagre. Ker je blo velik vanjga vloženga...

diza povrtana :)

naj gre kupit dizo 120-123 če bi mel športni izpuh pa plus 5. pa nebo več nobenega trukiranja. Če pa še bo vedno pa dvignit iglo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en resn problem, pa vsi tisti k se prov kregate kdo več ve, bi mi zej prov pršlo =)

Učerej mi je motor sam ugasnu k sm se pelov... ok na mestu pogledam takoj svečko, iskra je... pol pihnem v kestl čeb biv slučajn nadtlak... spet nič.

Prpelem domov preverm akumulator-9V in žveplova kislina veliko pod minimum, sm reku da to je to, probam užgat na kable in spet nč... probam pihnt v filrt spet nč, probam mal z gasam in se sliš k dab motor zalavfu čeb mu še čist mal gasa dav, ampak noče... štartr mi ma en tak čudn zvok, ni tist taprav k sm ga vajen, zej pa aj možn d bencin ne dubi, al dj ferg za spucat, al pa mogoče navitje? ker varovalke so vse ql?

Lp

odklopi akomulator, pa ga probaj na potist vžgat. (sem bil priča nedolgo nazaj da nikakor nismo mogli vžgat, ker se je akomulator sesul skupaj in ko si drugega gro priklopo je samo cvrlo vse)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam en resn problem, pa vsi tisti k se prov kregate kdo več ve, bi mi zej prov pršlo =)

Učerej mi je motor sam ugasnu k sm se pelov... ok na mestu pogledam takoj svečko, iskra je... pol pihnem v kestl čeb biv slučajn nadtlak... spet nič.

Prpelem domov preverm akumulator-9V in žveplova kislina veliko pod minimum, sm reku da to je to, probam užgat na kable in spet nč... probam pihnt v filrt spet nč, probam mal z gasam in se sliš k dab motor zalavfu čeb mu še čist mal gasa dav, ampak noče... štartr mi ma en tak čudn zvok, ni tist taprav k sm ga vajen, zej pa aj možn d bencin ne dubi, al dj ferg za spucat, al pa mogoče navitje? ker varovalke so vse ql?

Lp

sm mev isti problem + da sm ga 1 uro porivov. nič, svečko novo pa je delal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kevo tud to sm že probu pa neče...

odklopi akomulator, pa ga probaj na potist vžgat. (sem bil priča nedolgo nazaj da nikakor nismo mogli vžgat, ker se je akomulator sesul skupaj in ko si drugega gro priklopo je samo cvrlo vse)

Kva pa je blo pol? seprav nima veze na kable, s potiskom bi loh blo bol?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kevo tud to sm že probu pa neče...

Kva pa je blo pol? seprav nima veze na kable, s potiskom bi loh blo bol?

novi akomulator :)

vendar ti imaš več možnosti?

- lahko si brez benza ostal

- lahko maš svečko hin

- lahko je ribnila

- ...

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novi akomulator :)

vendar ti imaš več možnosti?

- lahko si brez benza ostal

- lahko maš svečko hin

- lahko je ribnila

- ...

No evo zej sm na potisk porinu in je užgav... samo hladilnik se mi zdi veliko preveč topu... pa računalnik je kr pokazu 5črtic za temperaturo :O seprav bo z novim akumulatorjem vse ql? drgač pa benz je.. ker sm preveru v posodci in je vn steku, svečko sm dav takoj kj crknu novo, sam ni mi jasn zakaj pa na kable pol ne užge?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo zej sm na potisk porinu in je užgav... samo hladilnik se mi zdi veliko preveč topu... pa računalnik je kr pokazu 5črtic za temperaturo :O seprav bo z novim akumulatorjem vse ql? drgač pa benz je.. ker sm preveru v posodci in je vn steku, svečko sm dav takoj kj crknu novo, sam ni mi jasn zakaj pa na kable pol ne užge?

kej cingla u mašin?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo zej sm na potisk porinu in je užgav... samo hladilnik se mi zdi veliko preveč topu... pa računalnik je kr pokazu 5črtic za temperaturo :O seprav bo z novim akumulatorjem vse ql? drgač pa benz je.. ker sm preveru v posodci in je vn steku, svečko sm dav takoj kj crknu novo, sam ni mi jasn zakaj pa na kable pol ne užge?

če je akumulator zanič da se več sploh ne polni (strt) je možno da tudi utripa števec pod štand gasom in utripajo luči...lahko pa je res kaj v motorju da se preveč greje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je akumulator zanič da se več sploh ne polni (strt) je možno da tudi utripa števec pod štand gasom in utripajo luči...lahko pa je res kaj v motorju da se preveč greje.

mja števc itq ne dela tko lepo... tud luči bl svetjo če daš gas

hvala vsm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!