Skoči na vsebino

Aprilia RS 125


moto_freak

Priporočene objave

Kakšen je pravilen tlak v gumah pri rs-kah ( gume so michelin pilot power ) ?

Spredaj 2.0

Zadaj 2.3

Lahko pa za 0.1-0.2 mn če se pošteno vozš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugl fantje men še kr ne dela... na potisk dela, samo to ni nurmaln. Svečka je čist presuha sm vidu, a je možno d je šu kšn batn ubročk pa ne dubi dost kompresije in s tem bencina?? ker v fergu je, do ke pride, pr svečki mi pa ni jasn ker je čis suha, in ni mi jasn zakva ga na potisk užge na kurbl pa ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugl fantje men še kr ne dela... na potisk dela, samo to ni nurmaln. Svečka je čist presuha sm vidu, a je možno d je šu kšn batn ubročk pa ne dubi dost kompresije in s tem bencina?? ker v fergu je, do ke pride, pr svečki mi pa ni jasn ker je čis suha, in ni mi jasn zakva ga na potisk užge na kurbl pa ne?

ko daš kontakt zasvet števec sploh?ali ga verglaš pa ne užge?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ugl fantje men še kr ne dela... na potisk dela, samo to ni nurmaln. Svečka je čist presuha sm vidu, a je možno d je šu kšn batn ubročk pa ne dubi dost kompresije in s tem bencina?? ker v fergu je, do ke pride, pr svečki mi pa ni jasn ker je čis suha, in ni mi jasn zakva ga na potisk užge na kurbl pa ne?

sm te že prašu pa te bom še enkrat

a ti slučajn kej cingla u mašin?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm ga zamenov jao kaj ti ni jasn pa če sm ga še na kable užigu :D pa če sm ga na peš porinu a ti ne znaš brt...

ne nč mi ne cingla, sm pomislu na kšn bat al pa ležaje notr, sam mislm d sm udkriv težavo: lamele... zrk piha, zej sam še čakam d ju3 orodje dubim, pol vm pa sporočim =)

sm te že prašu pa te bom še enkrat

a ti slučajn kej cingla u mašin?

nope

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sm ga zamenov jao kaj ti ni jasn pa če sm ga še na kable užigu :D pa če sm ga na peš porinu a ti ne znaš brt...

ne nč mi ne cingla, sm pomislu na kšn bat al pa ležaje notr, sam mislm d sm udkriv težavo: lamele... zrk piha, zej sam še čakam d ju3 orodje dubim, pol vm pa sporočim =)

nope

a k ti užge na porivaj pa pol dela normalno, dela tut na nizkih obratih al tm crkne?

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa logarr , 1 mesc maš rs-ko pa jo že prodajaš ? :D

hehe ma tko no, ni tole zame, rajš bi eno 125 runnerco pol k pa 18 pa neki 600 4takt, ker rd delam mal daljše fure pa mi tale nezaneslivost ni ušeč prov nč :D sicer smo motor zrihtal tko kt se zagre sam useen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma tko no, ni tole zame, rajš bi eno 125 runnerco pol k pa 18 pa neki 600 4takt, ker rd delam mal daljše fure pa mi tale nezaneslivost ni ušeč prov nč :D sicer smo motor zrihtal tko kt se zagre sam useen :)

daj link od oglasa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma tko no, ni tole zame, rajš bi eno 125 runnerco pol k pa 18 pa neki 600 4takt, ker rd delam mal daljše fure pa mi tale nezaneslivost ni ušeč prov nč :D sicer smo motor zrihtal tko kt se zagre sam useen :)

lihk zto sm jest raj yzf kupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe ma tko no, ni tole zame, rajš bi eno 125 runnerco pol k pa 18 pa neki 600 4takt, ker rd delam mal daljše fure pa mi tale nezaneslivost ni ušeč prov nč :D sicer smo motor zrihtal tko kt se zagre sam useen :)

to bi pa lohka že vedu predn si jo kupu glede na to kašne probleme je mev novak z njo da se na ta motor ne morš zanest ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh sej sm vse vedu in niti mi ni žou, sej motor tut zdej nej bi delal ker je uštiman, na avto net sem ga dal bol tko, če se slučajno kdo najde, ga pa dam ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem vprašal če sploh vergla...sploh drži štand gas?če sploh ne vergla je lahko zanič rele štarterja ali pa kak kabel precvikan..povej kaj več.)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sem vprašal če sploh vergla...sploh drži štand gas?če sploh ne vergla je lahko zanič rele štarterja ali pa kak kabel precvikan..povej kaj več.)

vergla ja, štantgasa nima nč... sj sm probov čej kabl, sam je baje ql, nč ni precvikan =) vidm dj zlo zakumplicirana zadeva.. bom dav slike gor k sm lamele dol uzev (so cele) sam ta posodca mi mav čudn zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vergla ja, štantgasa nima nč... sj sm probov čej kabl, sam je baje ql, nč ni precvikan =) vidm dj zlo zakumplicirana zadeva.. bom dav slike gor k sm lamele dol uzev (so cele) sam ta posodca mi mav čudn zgleda...

nima kompresije..enako je blo na bratovi rs125 ko je pripelal domov in je bla skurjena...NIMA KOMPRESIJE, njegova tudi ni užigala in ni držala štand gasa

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vergla ja, štantgasa nima nč... sj sm probov čej kabl, sam je baje ql, nč ni precvikan =) vidm dj zlo zakumplicirana zadeva.. bom dav slike gor k sm lamele dol uzev (so cele) sam ta posodca mi mav čudn zgleda...

kt je že en spodi povedu vrjetn nima kompresije so šli obročki snam glavo pa boš vidu ;) ni dost dela

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej se ja sliši če nima kopresije. Lahko prov slišiš, da pušča.

tega še nisem poslušal, vendar je najbol očitno da vergla in ne vžge in da ne drži štand gasa...

probaj ga še samo po betonu oz. cesti v prvi rivat v 1. brzini in brez sklopke..če takoj brez zadrška guma začne it nima kompesije...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega še nisem poslušal, vendar je najbol očitno da vergla in ne vžge in da ne drži štand gasa...

probaj ga še samo po betonu oz. cesti v prvi rivat v 1. brzini in brez sklopke..če takoj brez zadrška guma začne it nima kompesije...

Jst vem ko mi je prejšna ribnila, ima prov tak tih in značiln zvok. Enostavno sem vedel, da je ribnila takoj. Samo če ti vžge na potisk je pol neki drugega.

Maš pa prav ja, če se guma obrača brez večjih zadržkov, je ulala stroškov.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!